פרישה מנהל הפורום

נתן.ל

New member
../images/Emo240.gifפרישה מנהל הפורום../images/Emo70.gif

אחרי שנים של ניהול הפורום וניסיון שלי לפתח אותו ולפתוח פתח לגולשי תפוז אל העולם הזה של החלקה ברולרבליידס. אני מרגיש כי פשוט מיציתי את עצמי. בנוסף לזה העובדה שהתחביבים שלי עצמי כבר מעט השתנו והיום אני יותר מוצא את עצמי רץ ברחובות מאשר מחליק בהם. בקרוב מאד יכנס כאן מנהל פורום חדש צעיר ומלא מוטיבציה אשר בכוונתו להעלות את הרייטינג של הפורום ולייצר כאן עניין ודיונים פוריים. אני מאחל הרבה בהצלחה למנהל החדש, הלוואי ופורום זה יצליח וקרנו תעלה בעיני כל גולשי תפוז ובכלל. בהצלחה רן.

freestyle25

New member
We will miss you !

נתן היקר.... דיונים, ויכוחים, חברות..... זמן רב של ביחד בפורום. מאחל לך בהצלחה , אל תשכח לבוא לבקר את אלה שעדיין מחליקים ברחובות ולא רצים :p רן, מזל"ט. אני רק מקווה שגם ספיד סקייטינג יקבל פה את הכבוד הראוי.

../images/Emo202.gifינתן דגש ועוד איך!

באתר שלנו עולות מדי יום ידיעות וסרטונים הכי חמים ברשת בשלל הענפים, וספידסקייטינג בפרט. אין לי ספק שרן עם הרצינות שלו, הן בענף הרולר והן מחוצה לו, יביא את הפורום לגבהים חדשים. בהצלחה

ranzz

New member
ספיד סקייטינג יקבל את כל הכבוד הראוי

מסיבה פשוטה, שכל מי שעושה דאונהיל גם עובד רבות על טכניקות של דאונהיל. כשאני טסתי לאליפות העולם, התאמנתי יותר על ספיד סקייטינג ותנועות נכונות (במיוחד במהירות גבוהה) מאשר על דאונהיל פרופר. ספיד סקייטינג זה נושא שאמור לעניין כל מחליק, כי שם נמצא הבסיס (והצד המתקדם יותר) להחלקה נכונה...

NOAM1680

New member
נתךן אין עליך

ושהיה בהצלחה ונקווה שהמנהל החדש יצליח להפיץ את הפורם בתפוז ותודה על העזרה שנתת לי בפורום

ranzz

New member
ריצה מול החלקה... אולי תשקול שנית? ../images/Emo8.gif

בעקבות מאמר ב Health.com הטוען כי החלקה על רולר שורפת יותר קלוריות מריצה! אישית, אני חושב שמבחינת ההנאה שבעניין אין מה להשוות ועל אף שאני רץ דיי הרבה, זה קצת משעמם אותי...

ranzz

New member
חס וחלילה!

מרוב שאני מרוכז בעצמי, שכחתי שלא כל האנשים עושים את זה בשביל התועלת הקלורית

נתן.ל

New member
בקשר למאמר

מזכיר לי יותר את המאמרים ה"מקצועיים" במנטה או בYNET בשביל שאקח אותו ברצינות יתרה. להחליק במשך חצי בפארק בין גשר אחד לשני לא שורף אפילו חצי ממה שרשום שם.

ranzz

New member
כמובן שצריך לקחת בערבון מוגבל, מהסיבה הפשוטה

שלא מצורפים שום מחקרים, אלא רק דיבורים ומספרים.

נתן.ל

New member
אגב, הפעילות הנחשבת להכי הרבה "שורפת קלוריות"

היא קרוס קאנטרי סקי. כיוון ששם עובדים הרבה מאד עם הידיים והרגליים במקביל ולאורך זמן. מיד אחרי כן, בהפרש קטן זו הריצה. החלקה ברולר לא ראיתי שם. את הנתונים האלה אני יכול לגבות. הבאתי אותם מתוך קורס "תזונת ספורט" רשמי של התזונאי פז שוסטר. הוא עצמו הביא נתונים אלה מתוך פרסום רשמי של האיגוד האוניברסיטאי האמריקאי לספורט(אם תרצה אמצא את הקישור המתאים)

למעלה