New Year..New..Everything?

JAP Noa

New member
../images/Emo240.gifNew Year..New..Everything?../images/Emo240.gif

טוב, אז שנה חדשה עומדת בפתח, ובגלל שחלקכם תלמידים בבית ספר, ובגלל שבכל מקרה בקרוב ראש השנה, וגם עוד מעט עולה העונה החדשה של גוסיפ, שזה גם סוג של התחלה חדשה, עלה לי רעיון נחמד.. תכתבו פה מה ההחלטות שלכם לשנה החדשה..לגבי עצמכם, לגבי ביתספר, בנוגע לכל דבר שנראה לכם מתאים. תספרו מה גורם לכם להרגיש ששנה חדשה, תוכניות לראש השנה, וכל מיני דברים כיפייים כאלה. ותשתפו פעולה, כי גם ככה הפורום הזה חצי מת
מי שישתף איתי פעולה יישלח אליו הביתה תפוח בדבש
עלייי.

RayoDeLuz

New member
וול. אתחיל..

למרות שאני סיימתי תיכון כבר לפני שנתיים.. אני עדיין לא מעכלת את זה שזה הספטמבר השני שאני לא הולכת לתיכון... אבל מצד שני ספטמבר הזה מזכיר לי שעברה כמעט שנה מאז שניסיתי לחיות בישראל.. מאז שהייתי בקיבוץ ולא הצליח לי... ובכלל מאז שנפגשתי עם חלק מהחברות שלי... (למרות שהייתי לפני חודש בישראל.. אבל לא פגשתי את כולם..) גם ספטמבר מזכיר לי כמה מהקשרים שהיו לי שנה שעברה נעלמו להם כליל... אבל, גם מזכיר לי שעברתי המון מאז ספטמבר שעבר... ואת האמת? אחרי כמעט שנה שאני לא מצליחה למצוא את עצמי מאז שסיימתי תיכון... אני סוף סוף יודעת מה אני רוצה לעשות... אני לא יודעת איך זה בדיוק יהיה ומה התנאים שידרשו אבל, לפחות אני יודעת שזה משהו שאני אוהבת...
אני לא יודעת אילו חגים נחגוג ואילו לא... אבל שנה שעברה כן חגגתי עם סבא שלי דוד שלי חברה של דוד שלי וההורים שלה...

JAP Noa

New member
יאאא החלטת מה את רוצה ללמוד?

אני רוצה לשמוע! אני מקווה שתהיה שנה מושלמת

RayoDeLuz

New member
חח..

החלטתי להיות עוזרת גננת בגן ילדים... יש קורס התחלתי של 14 שבועות רק כדי להתחיל... אח"כ אני יכולה להשלים את זה לתואר...

JAP Noa

New member
"בכל סיום יש התחלה חדשה.."

טוב, אז מממממ זו השנה השנייה שבה ב-1 בספטמבר אני לא אקום, אתלבש ואתארגן ואסע לביתספר. שנה שעברה ישנתי בהפגנתיות יתרה כל היום, כי מה יותר חופש מזה, והשנה אני אקום כרגיל, אלבש מדים ואלך לצבא. זה נראה לי פתאום כל כך מוזר שפעם הייתי מתרגשת מדברים של ביתספר, שהיום נראים לי כאלה מינוריים. אני כבר עוד מעט שנה בצבא. כשהייתי בביתספר אהבתי לקנות כל חופש גדול את כל הציוד לביתספר, והייתי בוחרת הכל הכל הכל, מהמחק והעטים והמחברות ועד התיק, ותמיד ביום הראשון ממש שמחתי לחזור לביתספר לראות את כולם ואחרי שבוע עברה כל השמחה.
החלטות לשנה הבאה..ממממממ בשנה הבאה לפני ראש השנה אני אהיה דקה לפני שחרור..סביר להניח שמפוחדת בטירוף. בשנה הזאת אני רוצה בעיקר להנות. להפסיק להתמרמר מההתחלה הקשה [מאוד
], סוףסוף להנות ממה שכבר עבר וממה שעוד יבוא. להתפתח מבחינת התפקיד, ללמוד עוד, לצאת להכשרה שאני ממש רוצה, לצאת למלא גיבושים ומיונים, למצות אותה כמה שאפשר. הלווואי שלא יהיו לא שמירות ולא תורנויות, ואם יהיו אז לסגור אותם עם אנשים שאני אוהבת, או שייסגרו איתי אנשים חדשים אבל כאלה שאני אוהב. אני מניחה שבשנה הזאת אני אצטרך להחליט מה אני רוצה לעשות עם החיים שלי. החלטה דיי קשה למען האמת. מזל שיש עוד זמן
אני מקווה בשנה הזאת לסוע לחו"ל [בתקווה שהמפקדת שלי תאשר לי], ולהנות המון. ותוכניות לראש השנה עוד אין, אבל לא לסגור את החג זה מה שבטוח
קראת? יודעת מה תעשי אחרי הצבא? לאן את מתכננת את הטיול הגדול? מה את רוצה ללמוד..תכתבי לי כאן, אולי זה ייתן לי רעיון טוב

Robin Sparkles

New member
קראתי!../images/Emo140.gif

בהצלחה..ואם תיהי בחו"ל אז תהני
אני הכי לא סגורה על מה אני רוצה ללמוד..למרות שאין הרבה דברים שממש מעניינים אותי.יש לי עוד שנתיים אז אני לא ממש נלחצת.בא לי ללמוד איזשהי שפה זה בטוח
אחרי הצבא אני הולכת להתנחל באנגליה
ומשם אני רוצה להיות בסקוטלנד ואירלנד. ואז אני אטוס לבקר את דוד שלי במיאמי ומי יודע אולי אני גם אפגוש שם חבר מהגן חח
איזה חופרת אני

TetiBETTY

New member
כשהגעתי הוא היה מת באמת...אני ויבגני החיינו

אותו חצי, עכשיו תור המנהלות לחצי השני
ואני בחורה עובדת ולומדת..כנראה שלעוד הרבה זמן..אין לי חופש גדול כבר כמה שנים טובות

Robin Sparkles

New member
רעיון נחמד.עונה../images/Emo13.gif

בדיוק סיימתי תיכון ככה שיהיה לי הדבר הכי מוזר בעולם להיות בבית ב-1 בספטמבר..ובכלל בלי השגרה הזאת של לקום,ללכת "ללמוד" (
) ולחזור הביתה.יהיה לי הדבר הכי מוזר בלי המבחנים כי אחרי שראיתי אתמול את התוצאות של הבגרויות רשמית סיימתי עם הדבר הזה ואני אפילו מרוצה מעצמי
לשמחתי הקדימו לי את הגיוס ל-18.10 ואני מתגייסת עם עוד 3 חברות (אולי עוד כמה אנשים שאני מכירה מי יודע) אבל אחת מהן רוצה לדחות. זה יוצא שבוע אחרי סוכות אז ייצא לי להיות בחגים בבית,אז זאת תהיה הדרך הכי טובה בשבילי להעביר את הזמן לפני הגיוס. ראיתי כבר חלק מהחברות הקרובות שהתגייסו וזה כ"כ מוזר לי. לפני חודשיים היינו ביחד בבית ספר והתלוננו שבא לנו לסיים עם זה ואחרי חודש צבא. מוזר לי פתאום לחשוב שהם כבר בשגרה של הצבא ועוד חודש וחצי גם אני.. אני לא יודעת מה בדיוק אני אעשה בצבא..מנהלת רשת מחשוב או אולי שח"ם שאני גם רוצה פחות או יותר
עד לפני שבוע הרגשתי שיש לי את כל הזמן שבעולם עד הגיוס (כי הייתי אמורה להתגייס ב-15.12 שזה בחנוכה בכלל) והקדימו לי בחודשיים שזה המון ואני מרגישה שכבר אין לי זמן להינות מהתקופה הזאת שלא עושים בה כלום כי היא לא תחזור יותר.. זהו
אני מקווה שמישהו קרא בכלל

TetiBETTY

New member
יצא לך אחלה טיימינג עם כל הגיוס...

תנצלי טוב טוב טוב טוב טוב את הזמן הזה של החוסר מעש... כי אח"כ צבא, ואז חיים אזרחיים...ויאללה - להתחיל להיות אזרח בישראל :) אני אישית מתגעגעת לימי השירות והזמן הקצר(חודש וחצי) שהיה לי אחריו..

jasika siton

New member
:)

אממ.. קודם כל אני מרגישה שהשנה הזאת ממש השתנו דברים בחיים שלי, ההשקפה שלי לגביי מלא דברים.. הצורה בה אני רואה אנשים או דברים מסוימים .. למרות שאני מרגישה כאילו זה היה רק אתמול, אבל בשנה הזאת הספקתי והשתנתי כל כך הרבה.. בשנה שעברה היו הרבה דברים שרציתי לעשות ובסוף וויתרתי עליהם, כמו שלמדתי שנה בבית צבי ( בית ספר למשחק ) ופשוט פרשתי כי לא היה לי כח.. והשנה אני החלטתי שאני הולכת לחדש את זה. וגם אוטוטו רישיון בע"ה :) ואני חייבת למצוא עבודה בלי לוותר לעצמי, אני חייבת פשוט חייבת בחנוכה להיות בארצות הברית מסיבה מסוימת P; אז אני מצפה מעצמי בשנה הזאת באמת למצוא עבודה, לחזור ללמוד משחק.. ולהצליח בבגרויות האלה |: מקווה שבעוד שנה נזכור שעשינו את השאלון הזה ונראה מה כל אחד באמת הספיק D:

Born To Try1

New member
אני אהיה פחות ספציפית../images/Emo3.gif

אני כבר 3 שנים אחרי התיכון (מתגעגעת
) ובגדול השנה הזאת טסה לי, לא עשיתי הרבה ביחס למה שהייתי רוצה לעשות, אבל למדתי הרבה על בחירות, החלטות והתמדה. זאת לא הייתה השנה הכי טובה שהייתה לי אז אולי יש בי תחושת הקלה שהיא עוד מעט נסגרת ואני מקווה שדברים מסויימים ילכו לי יותר בקלות, ושיהיה טוב יותר בשנה הבאה

GossipKid

New member
אופטימיות...

איך אתן יכולות להיות כל כך אופטימיות? וואו, כולכן כאן כל כך מבוגרות... כבר אחריי תיכון, אחריי צבא, ב-צבא... מפחיד לי. אופטימיות ועונות על שאלונים, לי זה נראה כל כך מוזר לענות על שאלון ולחשוף על עצמך דברים. בהצלחה לכולכן...
או משהו, מה אומרים?

למעלה