New Year..New..Everything?

Little Sparrow

New member
גם אני רוצה לענות! ../images/Emo3.gif

אחלה דיון. קראתי את של כולם והרוב פה כבר סיים ביצפר .. אני עולה לי"א ...לביצפר שונה...זאת אומרת הביצפר שלמדתי בו מכיתה ז' אבל שינו מלאמלא דברים וי"ב של שנה שעברה כבר מתגייסים[לפחות חלקם עשו את זה]. נקשרתי אליהם בצורה מטורפת! כל אחד ואחד שם עשה לי את השנה הזאת. הם אשכרה הפכו להיות הסיבה שאני הולכת לביצפר ...היה לי ממש קשה להפסיד לימודים למשל שהייתי חולה או שנסעתי לנופשים וכאלה ולא ראיתי אותם. כי ידעתי שזה לא יחזור על עצמו כי זאת שנה ראשונה שלהם. למזלי אני בקשר עם הרבה מהם אבל זה לא יהיה אותו דבר ..: ( השנה הזאת גם יצא לי לגלות פרצופים אמיתיים, לדעת מה זה שנועצים בך סכין ומסובבים אותה 360 מעלות בלי למצמץ אפילו. ומישהי שנתתי בשבילה הכל. היא הייתה חלק מהלב שלי ופשוט בגדה באמון שלי ובי . הכרתי צביעות ברמות שלא יצא לי להכיר ... והשנה אני אדע איך להתמודד עם הכל ...אני כבר מוכנה לזה. שתהיה שנה מקסימההההההה :)

../images/Emo45.gifתפוח בדבש!

ההחלטה הכי חשובה אני חושבת היא לא לוותר לעצמי.. אני עושה השנה שנת שירות(אני מדברת כאילו זה רחוק כשבעצם אני נכנסת שבוע הבא לדירה
). הפסקתי לתכנן דברים כי הבנתי שכמתכננים כל מה שיכול להשתבש ישתבש!,בכלל השנה נהניתי רק באירועים ספונטניים, שלא תכננתי בכלל ללכת. השנה התבגרתי,האנשים שמסביבי עוד לא שמים לב אבל זה יגיע
. עכשיו שאני מסתכלת על החברות שלי ואני משווה בין מה שהיה בתחילת השנה אני מזועזעת! אני התנתקתי מהן בטירוף,בגלל שכולנו השתננו, אחת הפכה לשקרנית פתלוגית(יכול להיות שהיא תמיד הייתה ורק עכשיו שמתי לב),אחת מתעקשת להפוך את החיים שלה לקשיים כל אחת והחרא שלה ואין לי כוח לזה! הסיבה היחידה שסבלתץי בשקט עד עכשיו היא המחשבה שעוד שנייה אני אהיה רחוקה!. עוד שיעור שלמדתי השנה: לא להתקרב לאנשים יותר מידי כי אז מתחילים לראות איזה חרא יש מסביב,תשמרי על הדיסטנס שנה הבאה ואת תצליחי! אני
את אדווה וסיוון,בווגיי כל הלילה!! אני חופרת וסותרת את עצמי בלי סוף..

למעלה