היום ב-
אנשים

Nora Shu

New member
אוי נו, זה בטח

סתם כדי לגרש את כל היאוי פאנגרילז XD אל תתצאו מהכלים שלכן. O0 אם כבר יקרה בינהם משהו למי אכפת. לפחות היא יפה, שלא כמו הזו שבחרו לו ל- Kekkonshiki.

SuLeRu

New member
היא יפה?

טוב היא נראת דיי בסדר אבל..!!! אני לא רוצה שלמיאבי תיהיה חברה או משהו כי אז הוא יתחיל יותר להיות בקטע של אהבה נו הוא יהיה איתה וזה יהרוס את כול היופי שבו (זה שהוא שובב ילדותי ופרואה כזה) ואת מי בחרו לו - Kekkonshiki?

Nora Shu

New member
היא נראת טוב.

לדעתי לפחות. אני לא חושבת שהיא תהיה "יוקו אונו" של מיאבי, אם היא בכלל בקשר כזה איתו. יש מספר לא מבוטל של אמנים שהם נשואים או יש להם חברות וזה לא הורס להם את הקריירה. מיאבי בדרך כלל נוטה לשיר על אהבה - כמו *כל* האמנים XD - אבל אני לא מאמינה שזה ישנה אותו. תשימי בו קצת אמון. סתם שחקנית.

SuLeRu

New member
חח טוב

טוב אז כך... **קשה להגיד את זה*** אני מאחלת בהצלחה למיאבי עם היצור הזה שהוא איתה. ועם היא תעשה לו משהו אז אני שולחת אותה ללבנון יחד עם הקטיושות! וזהו... ואני בוטחת במיאבי! הוא כבר בנאדם גדול מבוגר והכול על אחריותו. ובסדר אני מאמינה בו. (יד על
) go myavi

Vivi Sparrow

New member
שיר החתונה, אכן

ולדעתי זה דווקא יהיה נחמד שהוא ימצא מישהי, הוא תיכף בן 25, הגיע הזמן! ואני מסוגלת לראות אותו אוהב מישהי. אחח, הוא חמוד. [:

SuLeRu

New member
דווקא האישה בחתונה לא משהו חמודה P:

נכון בגילו באמת כדיי לימצוא מישהי אבל שלפחות שזה לא יפריע בקריירה המוזיקה שלו אויי אני לא מסוגלת ליראות תמונות שלו עם מישהי חח (זה מטריף אותי) טוב כניראה הבחורה הזאת שמתחבקת עם מיאבי בטח מה זה מאושרת! גנבה לי אותו.....

Nora Shu

New member
נו. אז הוא מצא לו.

XD למרות שבטח לו. זה סתם פירסום וכדי למשוך צומת לב ולגרום להרבה אנשים לקנות את העיתון עם התמונות [הבנות - בשביל מיאבי וכדי לראות מי האישה, והבנים - בשביל הבת
]. ... ._.;

Nurmidor

New member
די, נו

כאילו שלא ראינו כבר מליוני זמרים שמצטלמים למגזינים כשהם מאוהבים וחמדמדים עם איזו דוגמנית

למעלה