עדכונים 19.6

Bright Unicorn

New member
נחשפו שתי תמונות כריכת הגב

של "אפרודיטה"... אני משתוקק כבר להחזיק את האלבום במו ידיי

theone24

New member
זאת יותר מוצלחת...חב לשהיא רק לגרסאת התקליט

ולא לגרסאת הCD

Bright Unicorn

New member
קלי רולנד חושפת

את שם האלבום הבא שלה, שהולך להקרא פשוט על שמה "קלי רולנד" בנוסף חשפה קלי שתי תמונות סינגלים רשמיות של סינגלים עתידיים אותם תשחרר מהאלבום הקרב ובא... האחת לסינגל "growm woman" , והשניה לסינגל- "rosed colored glasses"

Bright Unicorn

New member
ריהנה עובדת על שירים חדשים עם המפיק שון גארט

גארט חשף בפני MTVnews שהאלבום הבא שלה בהחלט הולך להיות הרבה יותר קליל, שמח, ומהנה.. "אני מקווה שלא מפריע לה שאני אומר את זה. אני אוהב את ריהנה.. היא כמו אחות בשבילי. ואני נוטה לחשוב שהיא לא לוקחת את עצמה יותר מדי ברצינות.. שכך גם ייראה האלבום הבא שלה". "זוכרים את ריהנה של האלבום הראשון? הכייפית.. הקלילה.. ריהנה של "pon the reaplay" אז זאת בדיוק הגישה שחזרה אליה והולכת לככב באלבום שאנחנו עובדו עליו כרגע. אני שמח שהיא חזרה. הלהיטים הולכים להיות מאד חיוביים עם ניחוח מועדוני". בנוסף המפיק דייויד גואטה חושף כי יהיה מאד מעוניין לקחת חלק באלבום המדובר. דייויד שופך מחמאות על ריהנה בראיון קצרצר שנתן ומוסיף כי ישמח אם הנ"ל תבחר בו כאחד מהמפיקים אתם תעבוד.

candyheart

New member
אם היא תלך על סגמון GDGB זה יהיה הכי טוב

אני לא אוהבת יותר מדי מועדוני ואת השיר Pon De Replay בכלל לא אהבתי.

Ron107

New member
באסה ...ריאנה הפכה לממש מעניינת באלבום האחרון

והאלבום הוא אלבום השנה שלי בנתיים (למרות שיצא בסוף 2009)

Bright Unicorn

New member
כריסטינה אגילרה מופיעה במשחק של הלייקרס

כוכבת הפופ חוזרת ל"סטייפלד סנטר" בחמישי בלילה לשיר את ההמנון הלאומי במשחק השביעי של גמר ה-NBA, ונראית נפלא..

Bright Unicorn

New member
טיילור סוויפט על השטיח האדום

של 2010 Songwriters Hall of Fame Awards שהתקיים במלון "מריוט" בניו יורק. יפייפיה כ"כ. אין מילים

candyheart

New member
איזו תמונה מדוכדכת...

עם הרטוב,והאפור והפנים הזעופות שלה

britmel

New member
../images/Emo45.gif .. אבל היא חמודה

אוף אוף לאן היא נעלמה... :\

X Offender

New member
מה חמוד בה ?!

היא אחת הדוחות ! יש לה פה מפיק מרגליות מפה עד אוסטרליה היא מדברת על כל העולם מלכלכת ומשמיצה אבל שוכחת להסתכל על עצמה וטוב שהיא נעלמה שתעשה תודה ותפדה את עצמה מהעולם לאלתר

X Offender

New member
וגם על הספייס גירלז, ועל דבי הארי

ואפשר לחשוב מי היא בכלל

X Offender

New member
מה גם

שבתור זמרת שפועלת כבר כמעט 7 שנים ומכרה בקושי 3 מיליון עותקים משני האלבומים שלה, ומרשה לעצמה לפתוח פה ולהגיד "הספייס גירלז הם הבולשיט הכי גדול שהמוזיקה הבריטית ידעה" על להקה שמכרה אלבומים ו כמעט 75 מיליון עותקים מ-3 אלבומים ו 15 סינגלים, היא בהחלט סתומה בלומה , ואני ממש לא מתייחס למה שהיא אמרה על מדונה כי זה כבר סיפור אחר לגמריי ואני עדיין חושב שמי שמשווה את מדונה לבריטני או לכל זמרת פופ אחרת הוא אידיוט גמור.

למעלה