עושים מרתון אוצרות הערב?

driaaa

New member
בואו נקבע מינימום משתתפים מקומונה

היה נדמה לי שפעם שעברה היו אוצרות שכללו בקושי 2-3 מהקומונה. כשאני מקליקה על עשרות אוצרות בשעה, לא בא לי "לבזבז" הקלקות על אוצרות כאלה. אולי אני טועה והיו שם ישראלים חדשים שהשם של החנות שלהם פשוט לא מוכר לי... שישה משתתפים מהקומונה זה נראה לי איזון טוב, ועדיף שלא באלט!

driaaa

New member
בואו נקבע מינימום

היה נדמה לי שפעם שעברה היו אוצרות שכללו בקושי 2-3 מהקומונה. כשאני מקליקה על עשרות אוצרות בשעה, לא בא לי "לבזבז" הקלקות על אוצרות כאלה. אולי אני טועה והיו שם ישראלים חדשים שהשם של החנות שלהם פשוט לא מוכר לי... שישה משתתפים מהקומונה זה נראה לי איזון טוב, ועדיף שלא באלט!

no wonder1

New member
יש מינימום 6

אנחנו לא אוכפים את זה, סומכים על אנשים. באמת שבוע שעבר היה אוצר שלא היה בו ולא אחד מהקומונה, חבל.

מה זה משנה אם זה באלט?

גם ככה 95% לא מגיעים לראשי, וכל הרעיון זו חשיפה, כל מי שנכנס לאוצר מסתכל על כל ה-16. והאם יש השפעה של ההקלקות? שמתי לב שאוצר עולה ומגיע לעמודים הראשונים בגלל כמות הכניסות אליו (ולא התגובות או ההקלקות) אבל אולי אני טועה.... אני שואלת בתמימות, כי אני רוצה להבין את העיקרון :) ומגניב שיש מרתון

no wonder1

New member
זה שכלול של הקלקות ותגובות

לגבי האלטרנטיבי, למקרה שכן יגיע לראשי (מתישהו אוצרות שלנו יגיעו לראשי).

Lilach O

New member
שלי כבר מוכן ומחכה

ואם ספרתי נכון ולא טעיתי הכנסתי 7 בנות מהפורום.....היום זה בשעה 8 או 9 בערב?

MashkinV

New member
מה הכוונה למרטון של אוצרות?

אני חדשה פה. לפני חודש פתחתי חנות באטסי. יצרתי גם אוצר אחד. אז איך מתנהל המרטון?

googz

New member
יש הגבלה של אוצר אחד בלבד?

אני לא יודעת מה נסגר עם זה בשבוע שעבר- לצערי לא יכולתי להשתתף..... אבל כבר מתחילה הכנות להיום!!!

onor

New member
החלטנו על אוצר אחד לחנות

בכדי שלא יווצר עומס של אוצרות. מינימום של 6 חנויות מהקומונה.

למעלה