אירועי היום בתפוז 10.5.05

../images/Emo26.gif אירועי היום בתפוז 10.5.05

היום ב-17:30 יארח פורום שיווק ופרסום את גדעון עמיחי, מנהל הקריאטיב ושותף בשלמור אבנון עמיחי, שיענה על שאלות הגולשים. הגולשים מוזמנים לשרשר את שאלותיהם כבר עכשיו.
ובשעה 21:00 יתארח בפורום הפרעות קשב ADHD ד"ר גל מאירי, מנהל היחידה הפסיכיאטרית לגיל הרך במרכז הרפואי והאוניברסיטאי "סורוקה" באר-שבע. ד"ר מאירי יענה על שאלות הנוגעות לאבחון וטיפול בגיל הרך. הגולשים מוזמנים.
גולשי ה-Blogtv שימו לב - היום, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, לא יתקיימו שידורים למבוגרים בלבד ב-Blogtv של תפוז. השידורים ישובו לסדרם מחר החל מהשעה 22:00.

Yuske

New member
תגידו?

מה קרה לאופיר, ניקי (ניקול) רמי ליבנת וכולם? היום חקרתי קצת בחיפוש שרשורים ישנים, ובואנה אנחנו פאקינג נהננו! יאללה אנשים, אתם זוכרים את מסעו של יהודה לוי בתקווה להיות פוקימון מאסטר?, את ארץ נהדרת בתור פוקימון??? למי שיש קשר עדיין עם אותם אנשים בבקשה תבקשו מהם לחזור, לפחות פעם בשבוע, חסרים לי השרשורים הטובים האלה עם המשחקים שלנו

Yuske

New member
אנשים תראו *_________*

http://www.serebii.net/tour-flyer.pdf בואו נסע לשם!!!

CibiHeart92

New member
זה בגלל שאז הסדרה שודרה

והייתה אוויר של סמים קשים וכו... אני רוצה להחזיר את זה משו פחד ;; אוקי סנסיי אתה בא לעשות שירשור מחודש לפורום?? אני אביא כמה אנשים!

Yuske

New member
בכיף!!!!

יאללה תביאי, אבל שהדברים ההזויים יהיו קשורים לפוקימון כי עדיין זה פורום פוקימון! ואת יכולה לקרוא לניקול?? היא חסרה לי בטירוף!!!

למעלה