התפקדות אוקטובר!! ^_^

oracle

New member
../images/Emo26.gif התפקדות אוקטובר!! ^_^ ../images/Emo36.gif

הסתיו הגיע, וזה הזמן להתפקדות~
---------------------------------------------------------------
שם:
תאריך לידה:
מקום מגורים:
השיר שעשה לכם את החודש:
האלבום שעשה לכם את החודש:
בילוי החודש שלכם:
סרט החודש שלכם:
תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש:
משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו:
משהו שהרס לכם את החודש:
משהו שאתם מחכים שיקרה החודש:
המאכל שעשה לכם את החודש:
משפט החודש שלכם:
מסר כל שהוא לפורום:
ו..תמונה ד"א, עדכון תקופתי יגיע בהמשך החודש

יאא! ../images/Emo6.gif איזה כיף, ממש בא לי!!

שם: מיכאל (.A.K.A - מיכי) תאריך לידה: 12/02/87 מקום מגורים: גני-תקווה, היישוב והחור!! השיר שעשה לכם את החודש: Satomi Takasugi - Hyaku Renka; שיר מ-ה-מ-ם עם קליפ מושקע ברמות!! האלבום שעשה לכם את החודש: Angela Aki - TODAY; איזה אלבום מעולה!! כל כך הרבה סגנונות, וכל שיר מושקע ברמות!! בילוי החודש שלכם: חגגנו לאחותי יומולדת במוזס, והיה כל כך טעים, אפילו שרציתי למות אחרי זה, כי אכלתי יותר מדיי.. =) סרט החודש שלכם: NANA שקיבלתי סוף-סוף ב-DVD מהונג קונג... איזה סרט חמוד... יאא!!
תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: הירוז/גיבורים שחזרה לעונה שנייה... משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: לישון 12 שעות ביום. חלומות מטורפים, וכל כך מספק!! משהו שהרס לכם את החודש: אממ... לא ממש הרס, אבל המחשב שלי החליט שמדיי פעם הוא נכבה ככה סתם, אז זה מקשה טיפונת... משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: שהסינגל החדש של Satomi Takasugi ייצא ביום רביעי, ואז אין לי יותר למה לצפות.. P-: המאכל שעשה לכם את החודש: ההמבורגר של מוזס!!
משפט החודש שלכם: אני צריך לחשוב על זה... מסר כל שהוא לפורום: צריך לדאוג להפיץ את המוסיקה היפנית בארץ!!! ו..תמונה הממ... בדיוק היום היה לי ממש משעמם בעבודה, אז דפקתי כמה פוזות על הדלפק.. להלן אחת!! ---->

לקח לי זמן, אבל הבנתי..

נראה לי הבסיסט של TRAPNEST אומר ל-Ren שהוא לא ניגן במיטבו בקונצרט, אז יונה אומרת לו: 'Even Homer sometimes nods", it's a saying"' מה שהביטוי הזה אומר הוא שכולם לפעמים לא מצליחים משו, או משו כזה... =)

innocence

New member
לא מגיבה יותר מדי, אבל קוראת.

שם: גאיה תאריך לידה: 17.4 מקום מגורים: אבן יהודה השיר שעשה לכם את החודש: הקרנבריז (לא שיר אחד) האלבום שעשה לכם את החודש: כנ"ל. בילוי החודש שלכם: צילומים? סרט החודש שלכם: אין. תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: כנ"ל. משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: לא עשיתי יותר מדי החודש^^;; משהו שהרס לכם את החודש: המעבר....:/ משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: למצוא עבודה? המאכל שעשה לכם את החודש: איזו מן שאלה זו? ^^;; משפט החודש שלכם: - מסר כל שהוא לפורום: יהיה בסדר. ו..תמונה

nadav1232

New member
נממ את קיבלת את האלבום של מיקה? ^^'

שזה שכתב בפורום שאמר שהוא לא רוצה את האלבום.. קיבלת אותו?

innocence

New member
נופ...

הקשר שלנו די התנתק ולא יצא לי להיות בחיפה כבר המון המון המון זמן.... לצערי:/

nadav1232

New member
אה.. \:

הוא אמר לי משהו שאם לא תתחברי למסנג'ר אז הוא כבר ישלח לי, אבל הוא כנראה לא שלח לאף אחד @_@ והוא בכלל אפילו כבר לא מתחבר למסנג'ר X.X

Omer Kun

New member
אני! =}

שם: עומר תאריך לידה: 3.11 (עוד מעט יומהולדת 16! O_O) מקום מגורים: חור יהודה. השיר שעשה לכם את החודש: Stand by me של The Brilliant Green האלבום שעשה לכם את החודש: ללא ספק Love Pices של Ai Otsuka... כל השירים שם מדהימים. בילוי החודש שלכם: חופש סוכות~! סרט החודש שלכם: Tokyo Friends תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: לא נראה לי שיש כזאת.. הטלוויזיה שלנו מדרדרת מיום ליום! ^_^ משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: לא שזכור לי ><' משהו שהרס לכם את החודש: בדיקת דם מסריחה והמון כדורים שהייתי צריך לקחת בכל יום -_- משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: אחי מתגייס O______________O המאכל שעשה לכם את החודש: במבה של שפע שוק! XD משפט החודש שלכם: אין לי ._. מסר כל שהוא לפורום: אני אחשוב על זה ואני אחזור אליכם. ._. ו..תמונה

nadav1232

New member
!~עונה D:

שם: נדב תאריך לידה: 4.4.1992 מקום מגורים: הרצליה השיר שעשה לכם את החודש: BoA - LOVE LETTER ayumi hamasaki - talkin' 2 myself האלבום שעשה לכם את החודש: ai otsuka - LOVE PiECE Angela Aki - TODAY Leah Dizon - Destiny Line AAA - AROUND Goto Maki - How to use SEXY בילוי החודש שלכם: בית ספר! הכי שווה! XDD סרט החודש שלכם: סיילנט היל תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: בליץ' משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: לראות הרבה הופעות ביום, זה ממש כיף XD משהו שהרס לכם את החודש: חזרתי ללימודים.. משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: שיצאו האלבום והסינגלים שאני אוהב! ^_^ המאכל שעשה לכם את החודש: אממ כלום XD משפט החודש שלכם: אין מסר כל שהוא לפורום: כנ"ל למה שמיכאל כתב!

ayumi3000

New member
עונה ^_^

שם: טל תאריך לידה: 11.12.1988 מקום מגורים: נתניה השיר שעשה לכם את החודש: talkin' 2 myself ו - LOVE LETTER האלבום שעשה לכם את החודש: TODAY של אנג'לה ו - -A BEST 2 -WHITE של איו בילוי החודש שלכם: שלשום הייתי במסעדה שאח שלי אחמ"ש שם XD סרט החודש שלכם: נקודת מפגש P= תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: בליץ' משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: הסינגלים החדשים של איו ובואה כמובן! משהו שהרס לכם את החודש: עבודה P= אבל אין מה לעשות משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: להתרגל לעבודה! המאכל שעשה לכם את החודש: טופיפי משפט החודש שלכם: ? מסר כל שהוא לפורום: "מוריד מחתונים!" ותמונה XD

Nurmidor

New member
אוקטובר אוקטובר~~

חודש נחמד~ שם: שירלי תאריך לידה: השביעי לחודש~~~ 8DDD מקום מגורים: הקריות השיר שעשה לכם את החודש: unlimited? האלבום שעשה לכם את החודש: נגיד הסאונדטראק של DMC3 בילוי החודש שלכם: נגיד מסיבה ממש גרועה עם שיכורים ממש שמנים T__T; סרט החודש שלכם: not another teen movie תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: ??? פרויקט מסלול, העונה הראשונה. שוב. הם בחיים לא יצליחו להתעלות על אוסטין וג'יי! משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: קניתי וולסקרול נהדר של סורה מ KH2 באוטאקו אבל אני לא יכולה להמליץ כי זה היה האחרון במשלוח :p משהו שהרס לכם את החודש: אני מאוד מקווה שכלום... << משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: יום ראשון!!! D: המאכל שעשה לכם את החודש: כשגיע הרגע שאוכל יעשה לי את החודש אני אדע שמצבי ממש גרוע משפט החודש שלכם: "candy mountain, Charlie, candy mountain!" מסר כל שהוא לפורום: Shun the nonbelievers. SHUUUUUUUUUUUUUUUUUUN. ו..תמונה אני נראית די עקומה XD

Nurmidor

New member
אני אחליף את משפט החודש

ל "אני אגיד לכם למה אני לא סומך על בנות: אני לא מסוגל להאמין למילה של מישהו שמסוגל לדמם 7 ימים בלי למות"

SuLeRu

New member
אויי התפקדות! התגעגעתי לזה..

שם: דיאנה תאריך לידה: 27/8 מקום מגורים: באר שבע השיר שעשה לכם את החודש: מ... ממ.... ממ.... הרבה... אני חושבת Zetsubo Billy של MAXIMUM THE HORMONE וכמה שירים ממש חמודים מאנימה רנמה וחצי ^^ האלבום שעשה לכם את החודש: ניאח... לא יודעת... אין אלבום שממש אדליק אותי או משהו... אויי בילוי החודש שלכם: 6 ימים באילת (בחופש סוכות) וכל יום להיות בברכה ב-4 מלונות שונים זה כזה שווה =]] סרט החודש שלכם: אין תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: אין... משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: אילת =] משהו שהרס לכם את החודש: שום דבר אני חושבת... משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: ההופעה של טוקיו הוטל המאכל שעשה לכם את החודש: מקדונלדס משפט החודש שלכם: dont worry be happy ^^ מסר כל שהוא לפורום: מוזיקה יפנית שולטת... טוב את זה כל אחד כבר יודע

למעלה