התפקדות אוקטובר!! ^_^

Yubaru chan

New member
^___^

שם: יובל תאריך לידה: 8.4.93 מקום מגורים: עפולה~ השיר שעשה לכם את החודש: Miyavi-itoshii hito האלבום שעשה לכם את החודש: miyavi pops \heavy starry heavenly\ Due le Quartz - Mikansei no Jekyll to Hyde בילוי החודש שלכם: נממ לא יודעת סרט החודש שלכם: היירספריי P: תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: נממ death note משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: הורידו לי תגשר P: משהו שהרס לכם את החודש: אין ^__^ משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: המאכל שעשה לכם את החודש: פיצה D: משפט החודש שלכם: נממ אין מסר כל שהוא לפורום: מיאבי שולטטטט P:

Love chan

New member
~~ :)

שם: דורית~ תאריך לידה: 23/3/90 מקום מגורים: אור יהודה דסו השיר שעשה לכם את החודש: Ikenai Taiyo - Orange range האלבום שעשה לכם את החודש: אממ Orange - Orange Range (בטח לקח להם המונים זמן למצוא שם לאלבום) בילוי החודש שלכם: לא משהו מיוחד, ת"א פה ושם סרט החודש שלכם: לא ראיתי משהו מיוחד~ תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: האנה קימי XD ואממ אבודים משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: ג'דוראמה עושה לי ת'חיים. ס: משהו שהרס לכם את החודש: לימודים משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: שביתה אחרי החופש[אמן.] המאכל שעשה לכם את החודש: פסטה ברוטב עגבניות ^_^ משפט החודש שלכם: "בלה בלה בלה" מסר כל שהוא לפורום: ^ ו..תמונה

last day

New member
האנה קימיייייייייייייייייייייי

אמג שכחתי לרשום את האנה קימי בתוכנית החודש יש גם גירסא טאוונית, אמנם פחות מצחיקה, אבל אשכרה יש שם בישים!

Love chan

New member
ניסיתי לראות את הפרק הראשון..........

ואמ... השחקנית[אלה? או משהו כזה] שמשחקת את מיזוקי שם קצת.. אמ.. לא יודעת, מוזרה XD אז זה היה turn off מספיק גדול בשבילי כדי שאפסיק. X= אבל כן, סאנו-טאיוואני זה לא רע בכלל 3= אה כן, ומסר לאומה: Ikuta Toma =

מ א י י ק

New member
מתפקד :]]../images/Emo19.gif

שם: מיכאל :] תאריך לידה: 2407092 מקום מגורים: הרצליה השיר שעשה לכם את החודש: Ayumi Hamasaki - talkin' 2 myself האלבום שעשה לכם את החודש:[the brilliant green - Los Angeles בילוי החודש שלכם: חגים וכל זה XD סרט החודש שלכם: הצלצול 1+2 תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: פעם בחיים 2 משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: לא יודע XD משהו שהרס לכם את החודש: לא היה P: משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: קונים לי גיטרה בס :] המאכל שעשה לכם את החודש: בשר בקר שאמא עושה בחג *___* XD משפט החודש שלכם: if i would could you ? מסר כל שהוא לפורום: חג שמח! :] ו..תמונה

sonaku

New member
../images/Emo41.gif להלהלה~! ../images/Emo41.gif

שם: ים~! תאריך לידה:26 אוגוסט 1990 מקום מגורים:חור בגרב~! השיר שעשה לכם את החודש: ...האמת? היי מיקי ממעודדות צמודות XD כ''כ לא יפני..ביפנית זה רק טומי הבאנלי~! האלבום שעשה לכם את החודש:ניא~ לא זוכרת. בילוי החודש שלכם:ת''א בריצות ושחיקות סרט החודש שלכם: לחתוך וורידים-סיפור אהבה. אייקון-סרטי אימואייםXDDD תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: פווו~ ההורים שלי חורשים על נמלטים אז אני מניחה שזה... משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: הפרוייקט צילום שלי ושל ידיד שלי~!~! (בחתימה^^) משהו שהרס לכם את החודש:חוסר כסף ופצעים ברגליים ;; משהו שאתם מחכים שיקרה החודש:שאני אשיג עבודה ויהיה לי מגניב כזה~~ המאכל שעשה לכם את החודש:המוןהמון סושיייי~!~!~@#$%^ משפט החודש שלכם:''א מה אם את רוצה לרצוח אותו ולקבור אותו בקבר רנדומלי ברעננה?!'' LOL בדיחות פרטיות זה פאןפאן~! מסר כל שהוא לפורום: מה שלומכם?^^ ו..תמונה -טוב ^^

sonaku

New member
נ.ב

סמדר תתחדשי :O אני יודעת שכבר אמרתי לך אבל אני עדיין בשוק P:

Tomiko8

New member
התפקדות! DDD:

שם: אליזבת.
תאריך לידה: 21/11
מקום מגורים: באר שבע.
השיר שעשה לכם את החודש: יש שניים, Talkin 2 Myself של איו ו- Hide And Seek של נמיאה.
האלבום שעשה לכם את החודש: לא יודעת.
בילוי החודש שלכם: הנסיעה לת"א.
סרט החודש שלכם: גברים מעדיפים בלונדיניות עם מרילין מונרו.
תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: לא יודעת.
משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: לראות את הסרט שהוזכר למעלה?
משהו שהרס לכם את החודש: לא משהו רציני, רק מחירים מטורפים בכמה חנויות בת"א. ;~;
משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: אממ, אין משהו מיוחד..
המאכל שעשה לכם את החודש:
משפט החודש שלכם: "עאעאעאעא!!"
על תיק יקר בטירוף? XD
מסר כל שהוא לפורום: חג שמח!!! כמה מקורי~

oracle

New member
עכשיו תורי~ ../images/Emo6.gif

שם: סמדר תאריך לידה: 1.6 מקום מגורים: קריית ביאליק השיר שעשה לכם את החודש: One more time, one more chance - Yamazaki Masayoshi - שיר הסיום של הסרט הנהדר "5 ס"מ לשניה" האלבום שעשה לכם את החודש: החדש של נייטוויש בילוי החודש שלכם: ארוחה טעימה בטטמי.. אוישי XD סרט החודש שלכם: עדות שבורה. ממש טוב. תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: העונות החדשות של נמלטים והירוס. ניד איי סיי מור? P: משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: אייקון... היה כל כך כיף *_* אבל אי אפשר להמליץ כי זה כבר נגמר ;; משהו שהרס לכם את החודש: תודה לא... היה חודש אחלה ^^ משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: מממ... יש כמה דברים, אבל אני חתומה על סודיות.. סג המאכל שעשה לכם את החודש: הכל טוב, לצערי =/ משפט החודש שלכם: סגסג מסר כל שהוא לפורום: תיקחו סוודר [במבטא פולני] ו..תמונה הסאות'פארק החדש שלי, אחרי שהסתפרתי XDD

last day

New member
בתוך הים...

שם: דניאל שטיינמגניבה תאריך לידה:8.4.90 מקום מגורים: חולון השיר שעשה לכם את החודש: Shouri No V-ROCK - miyavi האלבום שעשה לכם את החודש: אנערף השירים של הDDR
בילוי החודש שלכם: פיקניק D: סרט החודש שלכם: גברים בג'טקעס D: תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: אנימה- darker than blakck משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: סקס
סתם..אנערף, שיעורי יפנית משהו שהרס לכם את החודש: חברה מגעילה =\ משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: אפוקליפסה המאכל שעשה לכם את החודש: נודלס *-* משפט החודש שלכם: פטר אומר/ת: בישי עם חברה זה כמו... כמו.. גלידה בטעם תה ירוק פטר אומר/ת: מצד אחד זה גלידה! מצד שני, זה בטעם תה ירוק מסר כל שהוא לפורום: אל תבטחו באנשים זרים עם רגל תותבת שמציעים לכם סוכריות שלא נגמרות ו..תמונה ... יוקי להלה~ (אני לא כ-זאת מובעת במציאות, נראה לי)

uzisch

New member
עוזי- התפקדות לאוקטובר.

שם: עוזי תאריך לידה: דצמבר 1981 מקום מגורים: מרכז השיר שעשה לכם את החודש שעבר: the brilliant green- stand by me Oda Kazumasa - Kokoro אני בדרך כלל אוהב את המצעד השבועי ל 30 הגדולים של אוריקון. הוא תמיד מחולק לשליש מעולה, שליש "דפוק" ושליש שלא אכפת לי ממנו. המצעד כל כך מגוון ויש בו באמת הכל מהכל... אני בדרך כלל אוהב משהו מלודי, מרגש, בלאדות, את האומנים הותיקים, רוק מלודי, הפופ הבוגר ולא ה"ילדותי". האלבום שעשה לכם את החודש: מאחר ואני "משיג" אלבמים מכל מני חודשים אז זה יהיה קצת בעיה. Takeuchi Mariya - Denim היא דוגמה מצויינת לזמרת שאני שרוף עליה השנה, ותיקה ואיכותית, מרגישים את זה בכל השירים והמנגינות שלה. אני אוהב את kuwata keisuke שהיה גם בלהקה של SOUTHERN ALL STARS. דרך אגב, אשתו עשתה שיר מעולה עם מריה, זאת מלמעלה, שנקרא Chance no Maegami. אבל אני אוהב עוד כל כך הרבה שונים ומשונים, מפורסמים יותר או פחות, מכל הסגנונות, שקשה באמת לומר. כמובן ש KODA KUMI או GLAY עדיין יכולים לעשות לי את זה. תוכנית הטלוויזיה שעשתה לכם את החודש: נהנתי מ"סמסון המתוקה", יש שם איזה שיר ממש יפה כשיש קטע מרגש, אני לא מצליח למצוא את שמו. נראה את ערוץ ויוה "לוקח סיכון" ומביא דרמות מקוריאה ויפן... נראה אותם... משהו אחד שעשה לכם את החודש, ואתם רוצים להמליץ עליו: מבחינת המוזיקה מיפן, יש כמה מקורות שאני לא יכול לחשוף ואני בטוח שגם אתם "מתעדכנים" מהם. משהו שאתם מחכים שיקרה החודש: אתם יודעים מה? אם בנובמבר לא יצא משחק המחשב ASSASSIN'S CREED אז זה יהיה ממש מאכזב לחכות לו עד 2008. מסר כל שהוא לפורום: בחיי, אני עדיין לא מאמין שיש פורום ישראלי למוזיקה יפנית.

Love chan

New member
kuwata keisuke באמת טוב~

נתקלתי בשיר שלו(Ashita Hareru Kana) דרך דראמה שראיתי, הוא נשאר זמן רב בפלייליסט שלי. ^^

למעלה