כנסו!

ב נ נ י

New member
בואנה ../images/Emo94.gif

מה עשיתם לילדה? היא ממש נפגעה... לא יפה...נה נה נה! הממ...אני אתגעגע!

Hairspray Queen

New member
אוי ../images/Emo93.gif

בבקשה אל תלכי... מה נעשה בלעדייך ובלי מקורות המידע המדהימים שלך בקשר לנירוונה?.....

the sofa city

New member
בידיוק!

"כל החיים שלכם זה רק לרדת על חיי המסכנים!!!.... " כן נולדנו בשביל מטרה אחת! נהרוס לנטלי ת'חיים!!! אני שונאת אנשים כמוך שכל העולם סובב סביבם! אז אני שמחה להגיד שלום ולא להתראות!

November Rainִ

New member
זה כבר ממש נהיה טיפשי...../images/Emo70.gif

אולי די כבר עם ההודעות המתנשאות האלה
אז היא לא מכירה טוב כמוכם את נירוונה אז מה
זה אומר שאתם יותר טובים ממנה
כל אחד מתחיל מאיפשהו לא
ולא אני לא מאלה מגנים על אנשים וכל האיכס הרכרוכי המסריח הזה
אבל תראו...מה שאתם עושים זה ממש מטומטם, וזה רוב הפורום
למה המנהלת לא מוחקת הודעות שכן פוגעות באנשים
זה באמת פורום מלא פוזרים/פוזריות "אני לא אוהב/ת את אבריל לאבין" זה אומר שאתם שומעים מוזיקה יותר טובה
מה הקטע הזה אה
וכל האנשים שכן פרשו מהפורום (אחרי שאפילו המנהלת לא ניסתה לשפר את המצב עם כל ההודעות האלה ולהיפך אמרה להם שהם מוזנים ללכת מפה) אני ממש לא מאשימה אותם (אלה שפרשו מפה)נכי הפורום הזה כבר מיצא את עצמו עם נירוונה זה כבר נהיה כמעט כמו פורום מטאליקה שאין על מה לדבר
רק ההבדל הוא שמטאליקה עדיין קיימים ולפחות הם (חברי הפורום "מטאליקה") יכולים מדי פעם לדבר על הבאסיסט החדש וכל השיט הזה וההופעות שלהם.... אבל הפורום הזה המממ....טוף מי שלא הבין עד עכשיו...

Hairspray Queen

New member
אממממ... ../images/Emo4.gif

טוב, מצטערת... פשוט יש לי משהו אישי נגד אנשים שקוראים להם נטלי... אני לא כזאת בדרך כלל... אבל ציניות היא משהו שמתלווה אליי כל החיים... תסלחו לי?

Friends G i r l

New member
טוב נו....

חאלס מסכן הפורום הזה כמה יורדים עליו! זה פורום נירוונה והכל אבל לא חייבים להיות כל הזמן כל כך דיכאוניים
אז באה פריחה צחקו עליה קצת - ביג דיל
את צודקת זה לא יפה אבל בכל זאת ההודעה שלך קצת מוגזמת
בכל פורום משתחררים מידי פעם ל-
ומי שעזב בעיה שלו
ומה לעשות באמת שונאים את אבריל לאבין - אסור אפילו להגיד את זה
כל ההודעות האלו גורמות לבן אדם להתחרט על כל הודעה שהוא כותב ולחשוב שעה לפני שהוא כותב אותה
וזה יותר נורא מכמה עלבונות שזורקים לאיזו פריחה
תעשי את החשבון לבד...

dinara

New member
את אומרת שאנחנו

לא מכירות אותה!!! גם את לא מכירה אותי !!! ורק שתידעי אני דיברתי בציניות ובלי כוונה להעליב. וחרשו כבר כל כך הרבה נושאים בקשר לנירוונה שכמה
ים לא מזיקים, אם אותם ילדים לא אהבו את הרעיון אז הם עזבו! מה את רוצה שאני אכתוב מכתב היתנצלות לכל אחד מהם כדי שיחזרו!?!?! וכל ה"אני שונאת את אבריל לאבין" זה רק ד"א ואת לא צריכה לעשות כזה ביג דיל מזה!!!!

November Rainִ

New member
../images/Emo123.gif (חיוך שטני)

פאק לא עשיתי מזה ביג דיל כולם כבר הבינו שאתן שונאות אותה לא צריכים להזכיר כל שנייה... אני לא אמרתי שאני מכירה אותך
רק ממה שקראתי בפורום. אז מה אם היא פריחה
מה זה פאקין עניינכם אה
אז היא רצתה להפסיק להיות כזאת ולשמוע נירוונה מה איכפת לכם להסביר לה או משהו כזה אה.....
למה לא מוחקים את ההודעות האלה בכלל|?!
ובכלל מה אתן מאושרות שהיא עזבה את הפורום זה אומר שזה חרא של פורום ואנשים לא מי יודע מה..
אז הנה עוד "פריחה" (למרות שני לא מכירה אותה ולא קוראת לה ככה) עזבה
בסוף גם אחרים יעזבו
ונכון ששירשורי עוף לא מזיקים מדי פעם אבל הפורום הזה מלא בהודעות כאלה
ודינרה את בעצמך חדשה אנשים עזבו עוד לפני שאת הגעת
מזה "מה את רוצה שאני אכתוב מכתב היתנצלות לכל אחד מהם כדי שיחזרו!?!?!"
זה לא מה שאמרתי הייתם צריכים להפסיק עם ההודעות האלה לפני שהיא עזבה ולפני שאחרים עזבו
"זהו
"

Friends G i r l

New member
לא התכוונתי ל.... ../images/Emo140.gif

לקלל אף אחד או לרדת על אנשים.... ובטח לא התכוונתי שהיא אקשלי באמת תעזוב
הילדה ממש לא מטרידה אותי וממש לא איכפת לי מה היא כותבת
היחידה שעיצבנה אותי זאת הייתה מעין עם המיליון הודעות וגם זה היא הפסיקה אחרי שהעירו לה
ככה שאני די בסבבה עם כולם
רק ממש מעצבן שכל שנייה אנשים רושמים הודעות בנוסח "הפורום מדרדר" ובמקום להתחיל לפתוח הודעות חדשות רק מתלוננים
!| אז זה מאוד מאוד מאוד מעצבן שרק מקטרים
אז אני חושבת שהפורום בסדר גם ככה אבל אם זה מאוד מפריע לכם כמובן שאני אעזור ואתרום כדי "להחיות" אותו
שום דבר בהודעה לא נכתב בעצבנות או בניסיון לרדת על מישהו

the sofa city

New member
עכשיו אני לא אמרתי

כלום על כך שהיא פרחה (אני לא מכירה אותה וגם לא יודעת!) אבל התעצבנתי.... מה אני שונאת שאנשים חושבים שכל העולם סובב סביבם! זכותי נכון?!?!? P.S יש לך משהו עם
ו
נכון?

dinara

New member
תראו!!!!

את צודקת אני גם חדשה יחסית, וזה הטענה שלי בדיוק, את לא יכולה סתם כך להאשים את כל חברי הפורום, אני עדיין חושבת שמעין הזאת מטומטמת כי זה כל מה שהיא הוכיחה לי עד עכשיו - לכי אפילו לפורום גראנג', היא תקעה שם הודעה של "גו נירוונה" ואל תגידי לי שהגזמתי או משהוא כי אני לא זו שמוציאה דברים מפרופורציות.

the sofa city

New member
אני לא אמרתי לכלום! אולי מעין טיפשה

ואלי לא אני לא מכירה אותה... לא אישית בכל אופן... כי לדוגמה אני בחיים האמיתים ממש לא כמו שאני באינטרנת פה אני יותר בטוחה בעצמי... וכול להיות שגם מעין וגם נטלי שונות בחיים האמיתים... אין לי מושג אני לא מכירה אותם!

dinara

New member
את די צודקת../images/Emo4.gif

כי אני גם די שונה ב"חיים האמיתיים" אולי בגלל שכאן אני אומרת מה שבא לי כי אין לי מושג למי אני אומרת אותו (ככה אני לא צריכה להיתמודד עם הפרצוף שלו)

made in china

New member
אני ממש מסכימה.

אני חושבת שצריך להתבייש שמתייחסים לאנשים ככה! אולי לא קראתי את כל ההודעות שבגללן היא כל כך שנואה פה, אבל אני ממש לא מבינה למה אתם מדברים אליה בזלזול כזה! הפורום הזה מיועד לכל אחד שאוהב את הלהקה והשירים שלה ומעוניין לחלוק מידע ולדבר על הלהקה ועל כל מה שקשור בה, וגם אם מישהו פה לא הכי נראה לכם, זה לא אומר שמגיע לו להיות פה פחות מכם. כל עוד אתם מביעים את הדעה שלכם בצורה נחמדה שלא פוגעת, הכל טוב ויפה. אבל להתחיל לרדת על אמנים אחרים ולהקות אחרות שאתם שונאים זה ממש לא ברמתנו. אנחנו בפורום נירוונה, לא בפורום "תוציאו את כל הכעס שלכם ותרדו על אחרים" ואנחנו גם לא בפורום "סטיגמות". ואולי, פעם אחת, תקבלו בנאדם איך שהוא ולא בתור "פרחה" "ערס" ו"פריק"? אתם אפילו לא מכירים פה את כולם ויורדים עליהם בלי סיבה מוצדקת. תחשבו על זה.

למעלה