משחק אסוציאציות

../images/Emo26.gifמשחק אסוציאציות../images/Emo36.gif

טוף, מכיוון שעברנו לפורום, העתקתי את המשחק אסוציאציות מהקומונה לפה... אז...מה עושים
אני כותבת כל שבוע את כל השירים מאחד הדיסקים, ואתם כותבים את האסוציאציה שעולה לכם לגבי כל אחד מהשירים השבוע אנחנו כבר בדיסק השני - פשוט להיות (יא מאן
) והשירים
1. חמימות חולפת
2. בוא וניסע מכאן
3. קמה בבוקר
4. איפה הוא עכשיו 5. מחשבות של חורף
6. כשתבוא 7. מחכה לו 8. רחוק מהמציאות 9. קחי נשימה 10. שוב מוותרת 11. פשוט להיות 12. מחשבות של חורף (המיקס)
מקווה שיהיה שיתוף פעולה ושתהנו
לילה טוב לכולכם
השמיינה

ברררר

New member
יאאא

1. חמימות חולפת - פונצ'ו 2. בוא וניסע מכאן - מתכת 3. קמה בבוקר -
4. איפה הוא עכשיו-רצפה 5. מחשבות של חורף - כריסמס 6. כשתבוא- נעליים 7. מחכה לו- כוכב נולד
8. רחוק מהמציאות- חור 9. קחי נשימה- שיניים 10. שוב מוותרת- חבל 11. פשוט להיות- גוף 12. מחשבות של חורף (המיקס)- מסיבהההההההההה

מילי17

New member
../images/Emo41.gif

והשירים 1. חמימות חולפת - חלון, גשם בחוץ 2. בוא וניסע מכאן - טיול לגולן. 3. קמה בבוקר - נסקפה 4. איפה הוא עכשיו- גיא 5. מחשבות של חורף - התבגרות 6. כשתבוא- מייאש קצת 7. מחכה לו- קודם כל בוכה. 8. רחוק מהמציאות- מזכיר לי שמיכה כזאת שהייתה לי שהייתי ילדה קטנה. טלאים מושי כזו
9. קחי נשימה - את טל 10. שוב מוותרת- לאיודעת 11. פשוט להיות- מציאות, בדר"כ אני חושבת מה יש לי לעשות היום :) תקווה כזה. 12. מחשבות של חורף (המיקס)- מה יש לחשוב? רוקדת
יוזמה מבורכת רותם
אוהבת אותך.

תשובות ../images/Emo3.gif.

1. חמימות חולפת - אני 2. בוא וניסע מכאן - חלום 3. קמה בבוקר - כל יום 4. איפה הוא עכשיו - מחפש אותו 5. מחשבות של חורף - השתנות 6. כשתבוא - אהיה מאושר 7. מחכה לו - הרבה זמן 8. רחוק מהמציאות - החיים שלי 9. קחי נשימה - נח 10. שוב מוותרת - הרגל מטופש 11. פשוט להיות - כי אין ברירה 12. מחשבות של חורף (המיקס) - שוב, השינוי.

../images/Emo3.gif

1. חמימות חולפת : בוקר חורפי 2. בוא וניסע מכאן: מילווקי 3. קמה בבוקר : שעון 4. איפה הוא עכשיו? באמת איפה. 5. מחשבות של חורף:
6. כשתבוא: אופטימיותת 7. מחכה לו: שיבוא. 8. רחוק מהמציאות: אני
9. קחי נשימה: מבחנים 10. שוב מוותרת: חלומות 11. פשוט להיות: מציאות
12. מחשבות של חורף (המיקס), כמו הרגיל

אני..../images/Emo9.gif

1. חמימות חולפת - מעיל 2. בוא וניסע מכאן - מדבר 3. קמה בבוקר - קור 4. איפה הוא עכשיו - עצב 5. מחשבות של חורף - כובע גרב
6. כשתבוא - טוב 7. מחכה לו - מכשפות ירוקות עם כובע סגול 8. רחוק מהמציאות - שמיים 9. קחי נשימה - טלטול
10. שוב מוותרת - דמעות 11. פשוט להיות - אני 12. מחשבות של חורף (המיקס) - אותו דבר כמו הרגיל...

yellow cheese

New member
hey

הבטחתי לדוסית שאכתוב כאן. [הפסקתילשמורשבת,אלתכעסי]. 1. חמימות חולפת
סתיו [העונה]. 2. בוא וניסע מכאן
אהבה. 3. קמה בבוקר
עייפות. 4. איפה הוא עכשיו
חיפוש אחר אהבה
5. מחשבות של חורף
גשםםם. 6. כשתבוא
ציפייה. 7. מחכה לו
כנ"ל. 8. רחוק מהמציאות
בודדה. 9. קחי נשימה
אסטמה. 10. שוב מוותרת
כניעה. 11. פשוט להיות
אני. 12. מחשבות של חורף (המיקס)
גשםםם במיקס.

שלי ../images/Emo26.gif

זה אסוציאציות לא של השם של השיר אלא הלחן שלו והמילים שלו: 1. חמימות חולפת אממממ....סוף החופש הגדול ותחילת הלימודים (למרות שאני בצבא) 2. בוא וניסע מכאן....-> סתיו 3. קמה בבוקר ....אמממ...מלא לפידים ואש מכל כיוון שינאה....(לא יודע למה פשוט ההתחלה של השיר זה מה שמעביר לי את זה) 4. איפה הוא עכשיו....רחוב נטוש 5.מחשבות של חורף -> סופות 6. כשתבוא -> אחד השירים האהובים עליי...תמיד דמיינתי שאם דנה ברגר תעשה לזה קליפ היא תהיה עם שמלה שחורה כזאת כשהכינה ארוחת ערב רומנטית לאור נרות כל הבית חשוך ורק הנרות מאירים והיא מחכה ומחכה...אבל עזבו החוש דמיון המשוגע שלי 7. מחכה לו....חוף ים בחורף...אל תשאלו למה 8. רחוק מהמציאות ---> ורוד 9. קחי נשימה -> אחד השירים האהובים עליי....בעיקרון זה מזכיר לי בדידות 10. שוב מוותרת -> בית נטוש 11. פשוט להיות ->בר

למעלה