נא לא לייבש!!!!!!!!!!!!

אמממ אני אענה על מבחר שאלות מצומצם.

בס"ד שלושה אנשים שבאמת חשובים לך: אממממ
... שלושה שירים יפים: אהבת ישראל, take me to your heaven, onec in a lifetime שלושת הדיסקים שאתה שומע הכי הרבה: אממממ... אירוויזיון 2002 והשאר זה בעיקר שירי אירוויזיון מכל מני שנים שהורדתי כך שזה לא דיסק אלא עוד 2 רשימות השמעה מפוצצות!!! שלושה ספרים שלא אשכ: צופן ד'וינצ'י, אממממ אליפים, ופמוטי הכסף... שלוש תוכניותצ טלוויזיה שאתה רואה קבוע: אירוויזיו 2003 ההקלטה, אירוויזיון 2004 ההקלטה והחיים זה לא הכל.. שלושת הדברים שבעדיה החיים שלי לא היו שווים :
!! ואירוויזיון אמממ א מוצא שלישי..
שלוש משאלות: אמממ... נשאיר חסוי... בבייייי...

RESTO

New member
אז ככה כנסו!

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: מוזיקה,לטייל,את הסניף שלי שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: אשמע מוזיקה אטייל ואבוא לבני עקיבא שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: קובה (של סבתא שלי) גונדי(של סבתא שלי ) ושעועית עם בשר (של...סבתא שלי) שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות: בירה קולה מים שלושת הפורומים האהובים עליך: מוזיקה שחורה ,הדג נחש,בני עקיבא וכולם בתפוז! שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: יש המון .... שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: טלויזיה, בגדים(מפוזרים בכל החדר) , וקיר עם סטיקרים... שלושה שירים יפים: השאלה הכי קשה ששאלו אותי בחיים! שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: הדג נחש המכונה של הגרוב,סגול 59 -איפה טעינו ושתי הצדדים של סול שלושה ספרים שלא תשכח/י: תנ"ך,גן גורים, קיצור שולחן ערוך של הרב עובדיה שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: אין... שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: ארמגדון ,10 דברים שאני שונאת אצלך,מותק הילדות התחלפו שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות: לטייל לשמוע מוזיקה לדבר עם אנשים שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: לומד... מקים מאחזים,ומתבטל שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה: כן לא שחור לבן,שוטרים וגנבים,האיילה מסתובבת לאחור שלוש שעות מועדפות ביום: 4ורבע שלושה פתגמים: אל תסתכל בקנקן אלא על המלצרית שמביאה אותו אם תקחו אין זו אגדה לחנך פירושו להאמין חלק שני שלוש תכונות בולטות שלך: כריזמה,אדישות,שמחה שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: רוגע, שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך: נקסט.... שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך: נקסט... שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: נקסט... שלושה דברים שגורמים לך לבכות: מוות... שלוש סיבות לקום בבוקר: האנשים שאוהבים אותי שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: חברים ומשפחה שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: לבנות מעיין ליד גבעת זאב... שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם: ה' ובעצמי שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י: אעבור על ההלכה... שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי: ערבים ,שקרנים ואנשים צבועים.... ...עד גיל 30: ב"ה ה' אני אשאר בחיים שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה: להישאר בחיים שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם: מוות שלוש משאלות: לחיות שיבנה בית המקדש ושאני אקים משפחה....

קיפיק

New member
../images/Emo140.gifאהבתי ת'תשובות...חמוד!../images/Emo8.gif

אגב, מה זה המשחק של האיילה הזה?!

RESTO

New member
כנסי... אנשים כנסו שאלה חשובה

משחק שהינו משחקים בצופים וזה כמו דג מלוח... יעני הולכים לאיזה הר ואז יש מישהו שהוא ה"איילה" והוא מסתוב וסופר עד 5 ובזמן הזה צריכים להתקרב אליו ואז כשהו מסתובב הוא צריך למצוא אנשים מהמקום שבו הוא נמצא אם הוא מוצא אז את מי שהוא מצא מתחיל מההתחלה אם הוא לא מצא אז ממשיכים המטרה זה להגיע לאיילה.... הבנת? שאתם כותבים שאתם אוהבים בירה זה לבן או שחור? אני לבנה ואתם?

אני עדיין קורא את הפורום....

למרות שאני לא מגיב... לבנה/שחורה זאת לא חלוקה נכונה.. יש בירה ויש מאלט! מאלט זה לא אלכוהולי וזה כהה בד"כ וזה מה שמכונה "שחורה" בפי העם.. אבל יש בירות שחורות שהם לא מתוקות והם אלכוהוליות והטעם שלהם יותר קרוב ללבנה מלמאלט... לדוגמא גינס או קרושוביצה. אני מאוד אוהב "קרושוביצה" למשל אבל אני גם אוהב לבנות כמו "הוגרדן" או "לף בלונד" אבל ללף למשל יש גם בירה כהה בשם "לף דארק".... הנקודה היא שהבורות בנושא הזה נובעת מזה שאנשים מכירים רק את הבירות הנפוצות בסופרים כמו "הייניקן" "קרלסברג" "טובורג" וכו' בבירות הזרות ובישראליות את "גולדסטאר" "מכבי" ו-"נשר" אבל זה לא כל ההיצע! קיצור יש באר בלוז מדהים ליד מגרש הרוסים בשם "ארטל" מוזיקה מצויינת (ג'אז בלוז ורוק איכות) זה באר לא דיסקו לכן אין שם בעיות צניעות עד כמה שאני יודע.. מקום שקט חשוך ויפה.. מומלץ!! ויש אפילו אבטחה! למרות שזה באר של 20 איש בערך... וגם אין שם בעיות של עישון מסביבכם רוב האורחים הם אנשים תרבותיים שלא נוהגים לעשן.

RESTO

New member
שחורה

קשור לטעם ומאלט זה גם סוג של בירה! קרושוביצה זה של פועלים רומניים!!!! והבירות הישראליות בכלל לא רעות ד"א מומלץ מאוד לקנות את המאלט סטאר בבקבוק של ליטר וחצי!!!

טוב נוווו לא נייבש....

אי יענה ברשותך רק על כמה....עד שימאס לי... שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: מממממ את אמאבא...חברה שלי הכי טובה והחתולה שלי...'נערף...
שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: לסרוג, לקרוא, לעצבן אנשים...
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול:אוכל של אמא
, פלפל חריף...וכל מה שאחרים שונאים..
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות: מים, קולה, בירה...
שלושת הפורומים האהובים עליך:
בנ"ע..., מאיה בוסקילה..
שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: חברה שלי הכי טובה...אוריאל
ו....זהו.... שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: מיטה, ארון, חלון, שולחן....סתאאאם...ממממ יש שם תמונות שלי בהיותי קטנה...
שלושה שירים יפים:
פרח-יהודה פוליקר...ועוד מלא....[זה מה שעולה לי לראש...] שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: כל דיסק שיש לי בבית...אבל כרגע מה שעולה לי לראש זה- "שי גבסו- ארים ראשי"-אחלה דיסק!
שלושה ספרים שלא תשכח/י: שחר, מנסרות, סיפור אגדה יפני...
שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות: לקרוא, לסרוג, ולעצבן אנשים...
שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה: שלוש שעות מועדפות ביום: שלושה פתגמים: חלק שני שלוש תכונות בולטות שלך: עצבים
[מרוקאית נווו...] רגישות...[יותר מידי...] ולוידעת מה עוד...מממממ אוהבת לארגן דברים....[זו תכונה בכלל?!] שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: מה שיש לי מספיק לי בהחלט... שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך: את העצבנות שלי, את הרגישות שלי, ו....את העצבים שלי...
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך: הכל!!!...כן גם מה שאני שונאת בעצמי...[
לא מובנת הא?!
] שלושה דברים שגורמים לך לבכות: ממממממ מה לא....
שלוש סיבות לקום בבוקר: תאמינו לי שאין....
שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: ת'אמת בדיוק היום חשבתי על זה ויש רק דבר אחד- אוריאל!!
שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: שומדבר מיוחד.... שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י: אני לא יאכל חזיר....סתם לוידעת... שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי: ערבים!!!!
אבל זה יור משלוש.... שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם: רק אחד- זקנה...

קיפיק

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifפחחחח רב"ט מור, קרעת אותי!

אגב, ראית ששינינו לדרגת רב"ט? (את כבר מקובלת אחושילינג בחבורה..)

בשביל איילת ../images/Emo140.gif

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: צחוקים, משינה
(ומוזיקה בכלל) וכדורסל...יש עוד הרבה, אבל אמרו שלושה.. שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: בל"נ בעז"ה-סקסופון-שליטה, כדורסל, לכתוב שירים מצחיקים
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: רק שלושה
סתאם-ספגטי,פיצה ו..נקניקיות
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות:קוקה קולה (רק קוקה..)
, מילק-שייק, ונס-קפה (עלק קפה, זה יותר חלב עם מים חמים וסוכר..) שלושת הפורומים האהובים עליך:
שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: אהה לכתוב את זה פה?!?!?
טוב אתם לא מכירים בכל מקרה וגם אם כן אז אני לא יודעת מה לכתוב
שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: הלונגים,המערכת והסקסופון..
שלושה שירים יפים:אין מקום אחר, בלוז כנעני, how deep is your love? שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: המשינאים שלי,קווין ושרק נראה לי..
שלושה ספרים שלא תשכח/י:
שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: קבוע? יש דבר כזה אצלי?
שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: הוק,הדבורה מאיה
, שרק...יש עוד הרבה!
שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות:לצחוק
,לנגן ולהחרפן
שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: ישנה, ישנה וישנה? יש מצב אולי לכדורסל..
שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה: הכל בערך?
שלוש שעות מועדפות ביום: 1-2-3 מה זאת השאלה הזאת?!?!
שלושה פתגמים: לא רוצה פתגמים.. "למה האבן ברמאללה סוטה ממסלולה?" חלק שני (כבוד) שלוש תכונות בולטות שלך: תגידו אתם
שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך:
שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך: למה לשנוא?
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך: אממ לודעת, לא חשבתי על זה יותר מידי שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: העיניים-עזבו צבע-שיהיו בלי משקפיים, פחות לכעוס ישר..לודעת עזבו אותי בשקט.. שלושה דברים שגורמים לך לבכות: זה תלוי..מצב רוח וכאלה..לפעמים אני יכולה לבכות משעמום (ככה זה אצל אנשים כמוני שלא מסוגלים לשבת בשקט..), לפעמים סתאם דברים מעיקים.. שלוש סיבות לקום בבוקר: כדי לחיות
שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: משפחה, חברות ו___? שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: להיות אלופה בסקסופון, עוד משו חסוי ו..לודעת שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם: אין לי כח לענות על זה שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י: דוגרי, גם על זה לא
שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי: אוף שאלות מעצבנות
...עד גיל 30: שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה: מכבת אש? שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם: מוות, להיות האחרונה שערה בבית וגו'קים שלוש משאלות: שהשאלון יגמר
נלקח מפורום אחר -הללויה

*..אני..*|ג'ירפה|

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד:ממ,גיטרה,מוזיקה,מוש בנארי
שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים:גיטרה,מוזיקה,מוש בנארי
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול:
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות:{דיאט}קולה,מים,ויטמנצ'יקקקק
שלושת הפורומים האהובים עליך:השוטים,אחרי הצילצול,ואתם
שלושה אנשים (עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך:ינון,דור,שחף
שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך:גיטרה,נרגילה והלונג היפאא
שלושה שירים יפים:אני צריך אותך-אלג'יר,מי-שוטי הנבואה,מספיק בנאדם-מוניקה סקס
שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים:שוטי הנבואה{הראשון..פשוט ככה קוראים ול..שוטי הנבואה..
}מונקיה סקס-פצעים ונשיקות,גלעד שגב..
שלושה ספרים שלא תשכח/י:לודת..
שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע:עכשיו אני כבר לא רואה קבוע..פעם זה היה מיכאלה{
}חברים..
שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת:רק 3?
תפוס את הכלה,הצעקה,נוטינג היל
שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות:לא עניינכם
שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי:ישנה,ישנה,ישנה
שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה:ממ מחבואים?כדורגל..ברור..אבל זה עדין..!יש יל רק 2..
שלוש שעות מועדפות ביום:20:00-21:00,23:00-24:00,05:00-06:00
שלושה פתגמים:אנלא טובה בדריםה אלה..ממ.."הידיעה שבסוף נמות צריכה רק לשמח אותנו"-"אל תסתכל על חצי הכוס המלאה או הריקה,היה מאושר מעצם קיומה של הכוס.."
שלוש תכונות בולטות שלך:אוך שתקו.
שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך:אופטימיות,צביעות{נמאס יל להיות מסוגלת להגיד לכולם את הכל..רר!}ו..ממ..שפיות?
שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך:ת'רגעים שאני במצב כפית,ת'יד שלי,ת'פחד שלי..מהכל..
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך:עיניים,ממ,את היד{אני אוהבת אותה..ושונאת אותה..
}יש לי כישרון למוזיקה..אני גאה בצעמי על זה!!הי,גם יש לי כישרון לכדורגלל..אוך זה 4..תסלחו לי:)
שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת:רק 3?הכל..
שלושה דברים שגורמים לך לבכות:עידן..יד{שתקו.}"כל יום שאת אל איתו"-כבר בכיתי בו כמה פעמים,ורק אלוהים יודע למה.
שלוש סיבות לקום בבוקר:השמש זורחת,הציפורים מצייצות.יום חדש,אפשר להתחיל הכל מחדש,ומה שבטוח,אתמול נראה הרבה פחות גרוע עכשיו..
שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום:מוזיקה,האנשים שאני כ"כ אוהבת,עידן..
שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה:ראסטות-ראסטות-ראסטותת
,ללמוד לגן על חשמלית טוב יותר,הממ אני שותקת בקשר לדבר השלישי..קיי?
שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם:הממ הדבר הזה שלא יכול להתקיים רע בלי טוב וההפך{שכחתי איך קוראים לזהה..}מכשפות..אהבה
שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י:אני בחיים אל ישקר על דברים רציניים,ישכח ממישהו..
שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי:את עצמי{שתקו.
}את ביגי}ארר נמאס יל מהילד הזה!!}כוסעים כאלה שנגד שמש..כובעי צמר שולטים.
...עד גיל 30:הא...?אהההההההההה..אני ימותעד גיל שלושים..לאא..לית דיוק..34..
שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה:ממ..
שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם:המוות,בדידות,חושך..בלב..
שלוש משאלות:בדידות{אתם אל תבינו.}MORE מוזיקה,חיבוק.
תגיבו

קיפיק

New member
יווווווווווווו ילדונת....

את מה זה מקסימה!! באמת!! כאילו יש לך תשובות ממש חמודותואני פשוט מורעלת על השיר של נמרוד שיקלר!!!!/images/Emo99gif אמממ/images/Emo9gif

אני?!../images/Emo12.gif|ג'ירפה|

טובנואם את אומרתמה שתגידי/images/Emo12gif/images/Emo9gif חח יקירה,אני אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךךךךךך/images/Emo70gif /images/Emo23gif/images/Emo25gif

טוב הנה זה בא...

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: לטייל בארצי היפה לקרוא ספרים וכמובן פעיליות ערב של חבריה ב' בימי שישי וילדיםםם שהם סמל התמימות השלווה הרוגע והאהבה.. שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: לבדוק ת'מצב בסניף {למרות היותי בוגרת} אמממ קריאת ספרים שזה לא משעממם זה הרפתקאני ביותרררר וו.. לא יודעת מה עוד שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: אמממ אין משהו ספציפי שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות: קוקה קולה קר תפוזים ו.. מים {בכל זאת זה בריא} שלושת הפורומים האהובים עליך: פוורם הזה {זה לא התחנפות} ועכשיו סוריי שאני אומרת את זה פוורם של הראל סקעת אנלא נמצאת שם הרבה אבל לפעמים .. וזהו שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: מה זה עניינכם??? חחחח יש כאלה אבל זה ח-ס-וי שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: חח אתם לא רוצים לדעת....... אין כאלההה שלושה שירים יפים: "עודני ילד" ועוד שירים אחריםםם ... שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: שלושה ספרים שלא תשכח/י: שבועת רחל ועוד כמה ספרים שברחו מזכרוני שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: לא רואה טיוי חחחחח {למה נראה לכם??} 406 ויוה וזהו כעיקרון אני כל היום במחשב שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: סיפור אהבה בלתי נשכח אני יודע מה עשית בקיץ האחרון והצלצול ולב הדרכון שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות יש הרבה שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: אממ הייתי נוסעת חודשששש לצפון לחרוש על כל האזור אח"כ הייתי עוברת לדרום מבקרת חברות ומנצלתתת'זמן כמו שצריך שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה:מאיפה לי אנלא זוכרת מה קרה לי אתמול.... שלוש שעות מועדפות ביום: 4 אח"הצ ו12 בלילה שלושה פתגמים: אנלא אשת פתגמים חלק שני שלוש תכונות בולטות שלך: אין לי רגשות חח סתםם קשה לבנ"א להגיד על עצמו דברים כאלה שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: לא רוצהההההההההה שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך: לא שונאת אוהבתתתתתת שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך: הכללללללללללל שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: כלום נאי אוהבת את עצמי אני תמיד נשארת אני שלושה דברים שגורמים לך לבכות: אמממ פיגועיםםםםםם ילדים מתים דם פציעות שלוש סיבות לקום בבוקר: כי אני אוהבת לחיות אוהבת ת'חייםםםםם שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: הרבהההההה וזה חסויי צריך אינטמיות מתישהו לא? שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם: אלוקים כוחה של התפילה וכוחו של הבנ"א להשפיע על סביבתו שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י: לא אחזור לעבררררררר שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי: אממ אנלא שונאת אני אוהבת ...עד גיל 30: שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה: שחקנית בתיאטרון......אין עוד שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם: אלוקים הפחד להתבגר ולהשאר לבד שיגמר הכח להכל שלוש משאלות אמממז ה כבר משהו אישי אבל כללי שהיה שלום בעולםםם שיפסיקו הפיגועים ושאנשים יחזרו למוטב

למעלה