סיכום הריצה והריצה הבאה

קדימה...

עדיין מחפשים מקום חלופי ל17 ק"מ שלנו (טריאתלון ת"א יתקיים על מסלולנו הקבוע). הצעות יתקבלו בברכה . וקדימה מרב. את מזמן כבר חלק מהקבוצה.

אודיB

New member
יש לי אחלה מסלול להציע לכם (כולל מורה דרך)

אם אתם בענין של להגיע עד רעננה

starchild80

New member
למרות שאני לא רץ איתם

אני לא מבין למה להעביר את היוזמה הנפלאה הזו לבמה אחרת. קבוצת ריצה חובבנית בהתהוותה שייכת לדפים אלו. הרי היו כאן כל כך הרבה שרשורים לא רלבנטים כמו הגרמין חינם או אחרים ואף אחד לא אמר כלום על כך. עד שמגיעים רצים מתחילים כמו עמי, יוסי וחבריהם עם יוזמה כזו, יש לאנשים בעיות עם זה. לאן נגיע מכאן? עוד מעט אנשים יענו בצורה מזלזלת ומתנשאת גם למי ששואל על תזונה אחרי ריצה...

אגשית

New member
בזכות ההודעות של עמי

הריצה הפכה מסתם קוריוז לתחביב. יש כאן יוזמה מבורכת של אדם רציני ונדיב שרק רוצה לעשות טוב. אם קשה לכם עם ההודעות, אתם יכולים לדלג עליהן בקלות, הן מסומנות בחיצים סגולים.

גנגו3

New member
עמי כל הכבוד

יוזמה יפה , תענוג לראות את הרצינות והעקביות וכמובן השיפור במרחקים. כל מי שזה מפריע לו יכול לפתוח ( ביחד ) קומונה ואז אף אחד לא יפריע לכם ,תפתחו קומונה שבא אף אחד לא כותב שום דבר ואז תהיה לכם קומונה ממש רגועה ושקטה , מה דעתכם? עמי - חזק ואמץ

רץ בשטח

New member
בלי להעלב ... אבל אוהב

כל קבוצת ריצה (או רכיבה, או שחייה, או ...) שבאה מאהבה לספורט וללא כל תמורה מבורכת ומחממת את הלב - כן ירבו. ואין כמו הפורום הזה לקדם את המסר הלאה

bennya33

New member
באמת תאר לך שכל אחד יתאם פה את האימונים

ועוד ישתף אותנו בזה!, ויבקש עיצות , וידווח , וישאל , מזעזע! מה יהיה השלב הבא? סיכומי מירוצים מוצלחים? שאלות מקצועיות? שלא נדע!

Amir Shvoong

New member
בניה אתה רציני או צוחק?

בניה יקירי, עמי וקבוצות ריצה אחרות מגייסות לשורותיהן עוד רצים. כמו שחסידי ברסלב עומדים בצמתים ומחלקים ספרי קודש, כאן בפורום מחלקים הזמנות לבוא לרוץ בחברותא. כשמשתמשים בפורום לשיווק ופרסום חינם, קשה לי עם זה אבל עמי ורבים אחרים עושים את זה מהלב בשביל אהבת הריצה. הפורום הוא לא פורום של אנשי מקצוע מוסמכים בלבד. הוא גם לרצים חובבים, ג'וגרים וכמוני - פטפטנים. אין בכך טעם נפגם לדעתי. תחשוב על זה. אמיר :}

hagi1

New member
סוף סוף שומעים

ממך משהו עומר (לא מספיק חריף אבל .....) מירב(בלי י )גרנולה עדין מחכה לתשובה ממך מה אתה אוכל לארוחת הבוקר חגי

דיאלקטי

New member
סימפטום עליונות הזמן

עומר שלום לך, אתה סובל מ"סימפטום עליונות הזמן". לטעמי בהערתך הלא מפרגנת, אתה מחלק את הפורום לקבוצות : קבוצת "מה שמעניין את עומר " וקבוצת "מה שלא מעניין את עומר". בכך שאתה "מציע" (ממש בנימוס) ממספר אנשים להפסיק את ההתכתבויות שלהם שעוסקות בספורט הריצה, אתה מקצה משמעויות וסדרי עדיפויות. מי שם אותך להיות במקום הזה ולהיות שופט עלינו? לצערי עוד לא יצא לי לרוץ עם עמי והחברים, אבל אני נהנה מאוד לקרוא את ההתכתבויות שלהם, יש להם "תרבות ארגונית" קטנה ומעניינת שמחממת את הלב. "יש אומרים שאפילו מרתיחה את הלב". פוסטים שלא מעניינים אותי - אני לא קורא. עומר, האם הזמן שלך כ"כ יקר לעומת שלנו, שאתה נפגע או נעלב מכך שאתה נאלץ לעבור בפורום על פוסטים שלא מעניינים אותך? לסיכום, אנא מנע מאיתנו את "עליונות הזמן" - הפורום הוא מרחב כללי ושיתופי והוא שייך לכולנו. את תפקיד ה"שוטר" אני משאיר להנהלת הפורום. תפרגן.עוד תגלה שזה כיף.

starchild80

New member
אני לא חושב שמישהו מחזיק אותך

או את עמר. מבחינתי, אתה חופשי ללכת.

למעלה