סיכום השבוע שעבר + מפגש פורום!!

HeAVeN or HelL

New member
../images/Emo26.gif סיכום השבוע שעבר + מפגש פורום!! ../images/Emo36.gif

מפגש פורום : המפגש יארך ביום ה' הקרוב, 28.7.11 בשעה 18:00 בדיסינגוף סנטר ליד הדיסק סנטר (יש אופציה לעשות את זה בבית שלי ליד קניון איילות או בבית שלי מכם שרוצה...רק תגידו..) יש להביא למפגש הרבה מצב רוח טוב ושעשועים. ההתפקדות : (למי שאין זמן / כח לענות על כל השאלות יכול לענות רק על חלק :p)
שם:
באיזה הופעה מעניינת היתם השבוע?
משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש?
אלבום השבוע של אירוסמית':
שיר השבוע של אירוסמית':
האם אתה מגיע למפגש פורום אירוסמית' השבוע?
אלבום השבוע כללי:
שיר השבוע כללי:
מה אתם חושבים על למחאת הדיור?
ועל ה"איש הנחמד" שרצח 90 ילדים? איזה פאב/ מסעדה/בר עם מוסיקה טובה את/ה ממליץ לחברי הפורום? מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בשבוע הקרוב? תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות
לינק ליוטוב לדבר הכי מענין שראית בו השבוע(בכל נושא): הערות/הארות: נ.ב- ככל הנראה ב11.8 אני עושה מסיבה בנמל ת"א, מי רוצה לבוא ולא בפייסבוק שלי?

SaintJohn

New member
../images/Emo122.gif

שם: נועם
עיר מגורים: ת"א
באיזה הופעה מעניינת היתם השבוע? לא הייתי, אפילו לא בפול סיימון או זיגי מארלי
משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? Nobody's Fault, שמעתי בדרך לעבודה.
אלבום השבוע של אירוסמית': אין
שיר השבוע של אירוסמית': All Your Love
האם אתה מגיע למפגש פורום אירוסמית' השבוע? ודאי. אגיע בזמן, אבל לא יודע כמה זמן אשאר.
אלבום השבוע כללי: אין
שיר השבוע כללי: P. 25 London/ The Black Crowes
מה אתם חושבים על למחאת הדיור? מוצדקת, ואני מאוד מקווה שתצליח להשפיע על המצב הקיים.
ועל ה"איש הנחמד" שרצח 90 ילדים? מאוד נחמד.
איזה פאב/ מסעדה/בר עם מוסיקה טובה את/ה ממליץ לחברי הפורום? במייק'ס פלייס יש מוזיקה מעולה. אבל לדעתי הבירה מהולה במים.
מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בשבוע הקרוב? אני לא בטוח איך להתייחס לשאלה הזו כרגע.
תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות אין
לינק ליוטוב לדבר הכי מענין שראית בו השבוע(בכל נושא): לא נראה לי שהיה השבוע משהו מעניין.
הערות/הארות: It's chocolate, it's peppermint, it's delicious! הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

AeroTom

New member
../images/Emo6.gif

הקטע היה המחווה כמובן. אבל אני הייתי דווקא די בסדר איתם וגם עם ה-Oh Henry, שהוא סוג-של אגוזי

shlomitzi

New member
שלי:

אני רוצה לבוא אבל... יניר חולה, כן שוב! אז אם בא לכם לעשות את זה שוב בבית של ההורים שלי ברחובות ולשחק GH איירוסמית' אז ממש בכייף ואם לא מקסימום אולי נשאיר את יניר עם ההורים שלי ונבוא לבד. גם אין לי התנגדות בבית שלך או בבית של מישהו אחר, דווקא אולי זה יהיה נחמד שניפגש במקום אחר for once. (אגב אם יש לך טלוויזיה נורמאלית בבית אני יכולה להביא את המשחק לשם, אני רק מקווה שהוא עובד כי מזמן לא שיחקתי בו חח). ועכשיו לענות על השאלות אז לעבודה: שם: שלומית גיל: 32 עיר מגורים: רחובות באיזה הופעה מעניינת היתם השבוע? לא הייתי..
אבל הייתי בסרט מטעם תפוז, סופר 8, חביב למדי, משה יותר נהנה כי זה עם "אקשון" (נא לקרוא במבטע ארגנטינאי) אני ארחיב על זה כשיהיה לי יותר זמן בהודעה אחרת). משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? וואו כל הזמן מתנגן לי שיר אחר.. לא זוכרת מה היה האחרון... אלבום השבוע של אירוסמית': ROCKS שיר השבוע של אירוסמית': BACK IN THE SADDLE האם אתה מגיע למפגש פורום אירוסמית' השבוע? אם השם ויניר ירצו... אלבום השבוע כללי: אפשר DVD? האסלה הקסומה, כל הזמן השירים משם נתקעים לי. כן, זה DVD לגמילה מחיתולים... שיר השבוע כללי: אין מה אתם חושבים על למחאת הדיור? מוצקת והלוואי והשכר דירה יירד או שאני אמצא עבודה או שניהם..
ועל ה"איש הנחמד" שרצח 90 ילדים? מצמרר, מנסה לא לשמוע יותר מדי אני רגישה מדי... איזה פאב/ מסעדה/בר עם מוסיקה טובה את/ה ממליץ לחברי הפורום? בזמן האחרון אני ואמא שלי הולכות הרבה לגחלים בפארק המדע, יש שם גם מוזיקה טובה וגם אחלה חומוס וסלט! מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בשבוע הקרוב? שיניר יהיה בריא ושיהיה לי זמן לטפל בעצמי... תמונה, אולי אח"כ.

SaintJohn

New member
זה לא סרט המשך לנסיכה הקסומה?

זה נשמע שכשבאטרקאפ ו-ווסלי התחתנו באושר ובעושר, אז האוכל בחתונה לא היה משהו (בזמנו לא היו אמצעי שימור מי-יודע-מה), ו-ווסלי יושב בשירותים עד עצם היום הזה...

HeAVeN or HelL

New member
בעיתי

אין לי טלוויזיה, יש לי רק מרפסת שאפשר לשבת בה בזולה... מה שכן, אולי נשנה אווירה ונעשה את זה בפארק הירקון? לא משנה לי איפה, איפה שנוח לכם עם התחבורה.. זה יהיה מרענן. אני רואה שאין ממש אנשים שרוצים לבוא... אתם לא רוצים מפגש? היה כיף פעם שעברה...

SaintJohn

New member
תורידי את "שרוצים לבוא"

אין פה ממש אנשים, וזו הבעיה. מקווה שההודעה שלך בפייסבוק תעזור. במקרה הכי גרוע - נחכה קצת עם המפגש, עד למתי שכן נראה פה נוכחות.

AeroTom

New member
עונה

מפגש פורום : תלוי מתי אצא מהעבודה...אשתדל להגיע. שם: תומר גיל: 28 עיר מגורים: גב"ש באיזה הופעה מעניינת היתם השבוע? בשבועיים האחרונים הייתי ב-5 הופעות הרגילות האחרונות של הקרואוז לכרגע, במנצ'סטר, לונדון ואמסטרדם. משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? לא זכור לי אלבום השבוע של אירוסמית': אין שיר השבוע של אירוסמית': אין האם אתה מגיע למפגש פורום אירוסמית' השבוע? מקווה שכן אלבום השבוע כללי: Gillian Welch - The Harrow And The Harvest שיר השבוע כללי: The Black Crowes - Shake Your Money Maker (עם ג'ימי פייג', בלייב, מולי) The Black Crowes - Feelin' Alright The Black Crowes - Willin (
) מה אתם חושבים על מחאת הדיור? ראוי ועל ה"איש הנחמד" שרצח 90 ילדים? Not cool איזה פאב/ מסעדה/בר עם מוסיקה טובה את/ה ממליץ לחברי הפורום? The Water Hole באמסטרדם. מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בשבוע הקרוב? שייגמר. תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות
היה לי נעים לעמוד שם מולם...קרדיט לרוס חלפין. לינק ליוטוב לדבר הכי מענין שראית בו השבוע(בכל נושא): http://www.youtube.com/watch?v=v6bI6HHxJa4 השיר האחרון
"I be willin', to be moving...yes we are, thank ya" הערות/הארות: Let your love light shine נ.ב- ככל הנראה ב11.8 אני עושה מסיבה בנמל ת"א, מי רוצה לבוא ולא בפייסבוק שלי? בחתונה באותו הזמן. הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

adili6

New member
יאללה אני..

שם: עדילי גיל: 20 עיר מגורים: קו נתניה-ירושלים באיזה הופעה מעניינת היתם השבוע? סטנד-אפ של אבי נוסבאום משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? seasons of wither.. אלבום השבוע של אירוסמית': draw the line שיר השבוע של אירוסמית': לא משהו ספציפי האם אתה מגיע למפגש פורום אירוסמית' השבוע? לא בטוח... אלבום השבוע כללי: 21-adele שיר השבוע כללי: set fore to the rain מה אתם חושבים על למחאת הדיור? צודקים! ועל ה"איש הנחמד" שרצח 90 ילדים? ממש מלאך איזה פאב/ מסעדה/בר עם מוסיקה טובה את/ה ממליץ לחברי הפורום? גיליתי אחד בת"א--"הפאב של מורטי והלן" אחלה מוזיקה!! מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בשבוע הקרוב? לראות חברים מהלימודים! תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות לינק ליוטוב לדבר הכי מענין שראית בו השבוע(בכל נושא): סתם מגניב ולא הכרתי http://www.youtube.com/watch?v=7CEtloewOcQ הערות/הארות: live long and prosper

HeAVeN or HelL

New member
איזה סוג מוסיקה בפאב?

ומתי תדעי אם את מגיעה? פשוט אם אין אנשים אז נבטל מפגש..

adili6

New member
כל מיני- מרוק לריקודים לשחורה וכולי

ואני חושבת שאני באמת לא אגיע.. לא אהיה בבית..

Sniper 47

New member
שלי

שם: אלדד גיל: 24 עוד מעט עיר מגורים: נתניה באיזה הופעה מעניינת היתם השבוע? נראה לי שמאז אינקיובס לא הייתי בהופעה משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? Amazing אלבום השבוע של אירוסמית': שמעתי ראנדומלי שיר השבוע של אירוסמית': Amazing האם אתה מגיע למפגש פורום אירוסמית' השבוע? אני עובד אבל גם ככה הוא בוטל נראה לי אלבום השבוע כללי: Incubus- If not now, when שיר השבוע כללי: Incubus- thieves מה אתם חושבים על למחאת הדיור? מוצדק ועוד איך ועל ה"איש הנחמד" שרצח 90 ילדים? אדיוט איזה פאב/ מסעדה/בר עם מוסיקה טובה את/ה ממליץ לחברי הפורום? Temple bar בדבלין מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בשבוע הקרוב? שום דבר מיוחד הערות/הארות:

למעלה