סכמ"ש

HeAVeN or HelL

New member
../images/Emo26.gifסכמ"ש ../images/Emo36.gif

סליחה שלא יוצא להשתתף בפורום אני ב"קריסת מערכות" של לחץ =/// שיר השבוע של אירוסמית': אלבום השבוע של אירוסמית': הדבר המענין ביותר שקרה עבורכם בפורום השבוע (למשל פינה שחידשה לכם משהו וכו'): משהו חדש שקראתם בספר שקשור לחברי אירוסמית' השבוע: שיר השבוע כללי: אלבום השבוע כללי: התוכנית לסופ"ש הקרוב: ציטוט השבוע: הדבר הטוב/כיף/מעניין של השבוע: משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: תמונת השבוע

HeAVeN or HelL

New member
עונה:

שיר השבוע של אירוסמית': אין אלבום השבוע של אירוסמית': אין הדבר המענין ביותר שקרה עבורכם בפורום השבוע (למשל פינה שחידשה לכם משהו וכו'): לא היתי פה לצערי משהו חדש שקראתם בספר שקשור לחברי אירוסמית' השבוע: בספר של סטיבן, מאד כיף לקרוא על חייו באגם ההוא כשהיה קטן, ולא ידעתי שהוא באמת גידל של מריחואנה בדיוק כמו בשיר מאיג'ור ברברה כשהיה טיפשעשרה....חחח והוא מצטייר שם כילד טבע שהיה מבלה זמן רב ביער לבד ומקשיב לטבע, זה מראה לי שכנראה יש סיבה למה אני מתחברת ללהקה הזאת כל כך. שיר השבוע כללי: אממ...לא יודעת אלבום השבוע כללי: אין התוכנית לסופ"ש הקרוב: לצאת לים באמנים אם אצליח לקום מהמיטה ציטוט השבוע: "אין לי כח" חחח הדבר הטוב/כיף/מעניין של השבוע: אממ הרבה עוגות גבינה וחתונה של אנשים...והיה כיף לחזור לחדרה לשבועות. משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: ואלה...אני רק רוצה לסיים את התואר, אבל יש עוד שניים עד אז. שבוע הבא...אולי אקבל את כספי המלגה? תמונת השבוע אולי אח"כ אעלה.

adili6

New member
מצוין! עכשיו יש תירוץ לעשות הפסקה ../images/Emo9.gif

יר השבוע של אירוסמית': crying מה סיבה הפשוטה שהוא הרינגטון שלי והתקשרו עליי מלאאאא אלבום השבוע של אירוסמית': נלך על rocks בגלל הפינה שהייתה עליו השבוע הדבר המענין ביותר שקרה עבורכם בפורום השבוע (למשל פינה שחידשה לכם משהו וכו'): הוצאתי פינה חדשה
משהו חדש שקראתם בספר שקשור לחברי אירוסמית' השבוע: לא קראתי ספר אבל השכלתי על מאיפה קטע המפוחית של baby please don't go בהופכה שיר השבוע כללי: this afternoon- nickelback אלבום השבוע כללי: --- התוכנית לסופ"ש הקרוב: לחרוש לכימיה פיסיקלית ציטוט השבוע: "everybody knows your name but they don't know who you are" הדבר הטוב/כיף/מעניין של השבוע: ארוחת שבועות עם חברים שלא התכנסו ביחד מעל לשנה!! משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: אמא חוזרת מחו"ל! תמונת השבוע - אין לי כוח P:

®NuLy®

New member
מסכמת לי

שיר השבוע של אירוסמית': עדיין Same Old Song And Dance אלבום השבוע של אירוסמית': פנדורה הדבר המענין ביותר שקרה עבורכם בפורום השבוע (למשל פינה שחידשה לכם משהו וכו'): אהבתי את כל הפינות, היה כיף להגיב ולראות מה אחרים מגיבים, וכמובן התרגום שירים היה משעשע משהו חדש שקראתם בספר שקשור לחברי אירוסמית' השבוע: - שיר השבוע כללי: Warrnat - Cherry Pie אלבום השבוע כללי: David Bowie - Best Of Bowie שקניתי השבוע ^^ התוכנית לסופ"ש הקרוב: לנוח ציטוט השבוע: - הדבר הטוב/כיף/מעניין של השבוע: ראיתי את אקסמן החדש! וביקרתי השבוע בבסיס וראיתי אנשים שלא ראיתי הרבה זמן משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: אולי אני אלך להסתפר סופסוף.. תמונת השבוע

adili6

New member
וואו אני כל כך רוצה לראות את הסרט הזה!

איך הוא?

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifאני ממש אהבתי

בכלל אקסמן אני מתה על זה, ןבכלל גיבורי על

adili6

New member
יש כל כך הרבה סרטים שאני רוצה לראות

שיצאו עכשיו! אקס מן, ת'ור, bad teacher, שודדי הקאריביים. גם הנגאובר2 היה, אבל ראיתי אותו ביום שני
אחלה סרט אגב!

SaintJohn

New member
ועכשיו אפשר לנוח

שיר השבוע של אירוסמית': Crash
אלבום השבוע של אירוסמית': אין
הדבר המענין ביותר שקרה עבורכם בפורום השבוע (למשל פינה שחידשה לכם משהו וכו'): פינה חדשה כמובן
משהו חדש שקראתם בספר שקשור לחברי אירוסמית' השבוע: מממ...נופ
שיר השבוע כללי: ימים של קיץ/ ברי סחרוף
אלבום השבוע כללי: אין
התוכנית לסופ"ש הקרוב: לנוח, חד"כ, לנוח.
ציטוט השבוע: אין
הדבר הטוב/כיף/מעניין של השבוע: גם הופעה של ברי אתמול, וגם הכנתי עוגיות טעימות ממש לא מזמן.
משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: לא משהו מיוחד חוץ מחד"כ, ותקווה שהמאבריקס יקחו אליפות.
תמונת השבוע
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

shlomitzi

New member
בטח שיש, תביא קצת לפה לא יפה לגרות ../images/Emo3.gif

אני אפילו ארשה לך לשחק באקסבוקס איך אני איתך?

SaintJohn

New member
בינתיים כבר נגמר ../images/Emo3.gif

אני מאוד מקווה שאוכל להכין משהו דומה למפגש הפורום הבא. בלי נדר

shlomitzi

New member
מסכמש"ת

שיר השבוע של אירוסמית': amazing אלבום השבוע של אירוסמית': GAG (שמענו אותו הרבה באוטו השבוע) הדבר המענין ביותר שקרה עבורכם בפורום השבוע (למשל פינה שחידשה לכם משהו וכו'): אהבתי מאוד את העובדה שנפתחו פינות, אהבתי את הפינה של נועם, אבל חבל שמעט השתתפו. משהו חדש שקראתם בספר שקשור לחברי אירוסמית' השבוע: קראתי הרבה דברים חדשים אבל קצת זיעזע אותי העובדה שכתבו שם סיטבן פדופיל ושהוא "גידל" ילדה בת 14 בבית שלו והם עשו את זה עם עוד ילדה וכל זה... היה כתוב גם שהוא מאוד אהב אותה וחתם עליה אפוטרופוסות אבל זה עדיין פדופיליה.
שיר השבוע כללי: אין אלבום השבוע כללי: אין התוכנית לסופ"ש הקרוב: לנוח ציטוט השבוע: לא 'צה, 'צה אמא! (יניר, גם כשאני לידו!) הדבר הטוב/כיף/מעניין של השבוע: לא זוכרת משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: מחר אני שומרת על בגרות תמונת השבוע אין

למעלה