שאלון נחמד כנסו

בתאל5

New member
../images/Emo26.gifשאלון נחמד כנסו../images/Emo36.gif

1. שם : 2. כיתה: 3. תחביבים: 4. איזה שפות אתה מדבר? 5. אוהב ספורט? 6. אתה בן אדם של לילה או של יום? 7. רגיש לדיגדוגים? 8. יש לך גשר? 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע? 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? 12. מה הדבר הכי חשוב לך? 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות?

בתאל5

New member
עונה על השאלון

1. שם : בתאל 2. כיתה: י5 3. תחביבים: להיות על המחשב לשחק ולילמוד פיתוח קול 4. איזה שפות אתה מדבר? עיברית ספרדית 5. אוהב ספורט? לא...! 6. אתה בן אדם של לילה או של יום? יום 7. רגיש לדיגדוגים?מאודדדד 8. יש לך גשר? לצעירי כן..אבל אני מורידה עוד חודשים 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע? שניהם 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? שחקנית 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? אממ...לא זוכרת 12. מה הדבר הכי חשוב לך? מישפחה שליי 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בגב.. 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? אף אחד טוב לי איך שאני 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות? יש מצב

ANGEL213

New member
עונה../images/Emo6.gif

אתי ו' יש רק אחת(כי אני לא בדיוק בת 12 בעוד חודשים) לא!!! יום כן לא אבל יהייה לי לא אבל הייה לי(הייתה לי עין עצלה) וטרינרית ( רופאת חיות למי שלא יודע) לא יודעת כל מה שחשוב לי חחחחחח לא יודעת אני עצמי אנוכי (חחחח) לא יודעת

ANGEL213

New member
אהה והתחביבים שלי הם.....

ללמוד לשיר ולראות השיר שלנו

yuviz

New member
ואללה? את נהנית ללמוד?!

שתגיעי לחטיבה זה לא יהיה ככה..

lilo the sexit

New member
יו! איזה מזל את?!

דקה אני בידוק עכשיו אם כתבת חחח- אהה מאזניים... יו כמעט ענית כמו שאני! אני כתבתי גם מאודד ושבגב.. ועוד משהו אולי...

עונה---> עונה--->עונה--->

1.שם: דניאל כהן 2.כיתה:ט'2 3.תחביבים:לראות טלויזיה,לדבר בפלא,לשחק במחשב.. 4.איזה שפות אתה מדבר:עברית... 5.אוהב ספורט:קצת... 6.אתה בן אדם של לילה או של יום:של לילה...חחחחחחחח 7.רגיש לדיגדוגים:ברור 8.יש לך גשר:לאאאאאאאא 9.יש לך משקפיים או עדשות:לא זה ולא זה (תודה לאל!) 10.מה תרצה לעשות כשתהיה גדול:לא יודעת יש לי המון זמן לחשוב... 11.מה הדבר הכי מביך שקרה לך:החלקתי בבריכה.זה כאב. 12.מה הדבר הכי חשוב לך:המשפחה שלי והכלבה שלי... 13.אם היה לך עוד 2 עיניים איפה היית שם אותן: בגב... 14.אם היית יכול להיות מישו אחר,מי היית:בריטני ספירס 15.נראה לכם שמישהו ייקרא את התשבות שלכם: ברור!

lilo the sexit

New member
אני בכיתה ה' יש לי חברה שקוראים

לה דניאל כהן והיא בכיתה ה' ואחות שלי בכיתה ט'2!

../images/Emo26.gifעונה נה נה נה../images/Emo36.gif

1. שם : צליל
2. כיתה: ח' 3. תחביבים: לשחק, לראות טלויזיה
, להיות במחשב, לשחק כדורעף, להיות עם חברים וכו' וכו'... 4. איזה שפות אתה מדבר? עברית, ספרדית, אנגלית(כמו כל אחד) ו... יודעת קצת מילים ברומנית חיחי... 5. אוהב ספורט? יאפ!!
6. אתה בן אדם של לילה או של יום? יום
7. רגיש לדיגדוגים? מאוד מאוד מאוד!!!!
8. יש לך גשר? נוופ
9. יש לך משקפיים\עדשות מגע? נוופ
10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? שחקנית!!!
11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? לא זוכרת...
12. מה הדבר הכי חשוב לך? המשפחה שלי, החברים שלי והחבר הכי טוב שלי!!! 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בעורף חחחחח 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? החבר של שירי מימון (חחח סתםםם אני מעדיפה להשאר עצמי
) 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות? ממ יש מצב

../images/Emo26.gifעונההה../images/Emo36.gif

1. שם :אנג'לינה 2. כיתה: :ט 3. תחביבים: :חולת ספרטט(כדורעף) 4. איזה שפות אתה מדבר? :אנגלית/עיברית חח 5. אוהב ספורט? :בארורורררר 6. אתה בן אדם של לילה או של יום? :גם וגם 7. רגיש לדיגדוגים? :תלוי איפה 8. יש לך גשר? :כן 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע? :כן 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? :דוגמנית/מפורסמת 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? :לא שזכור לי 12. מה הדבר הכי חשוב לך? :המשפוחה 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? :מאחור 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? :איזה סלב.. 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות? :אולי..

Love U Tomer

New member
עונה...

1. שם :פז 2. כיתה:ז 3. תחביבים:לשיר(היום עשיתי הקלטות)ומחשב... 4. איזה שפות אתה מדבר?עיברית,אנגלית וערבית(אני לומדת בביה"ס) 5. אוהב ספורט?לא כלכך...(חוץ משחיה) 6. אתה בן אדם של לילה2123 או של יום?יום... 7. רגיש לדיגדוגים?כן 8. יש לך גשר?כן 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע?לא 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול?עורכת דין או זמרת... 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך?חחח,חבר שלי לשעבר שר לי שיר מול כל הדודים שלי... 12. מה הדבר הכי חשוב לך?הרבה דברים...(במיוחד הקול שלי) 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם?מספיק לי 2... 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית?אני? 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות?לא אבל כדי להעביר את הזמן...

lilo the sexit

New member
הנה התשובות שלי!!

1. שם : ליאת מ. 2. כיתה: ה' 3. תחביבים:לרקוד לשיר לראות פלוריסיינטה ולפני כמה זמן זה היה לראות ראש גדול 4. איזה שפות אתה מדבר? -עברית 5. אוהב ספורט? -לא ממש..לא.. 6. אתה בן אדם של לילה או של יום? -יום... 7. רגיש לדיגדוגים? מאווווווווודדדדדדדדדדדד 8. יש לך גשר? לא 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע? לא... 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? אממ להיות שחקנית אבל אהובה כמו אלמה וספיר!! 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? לא 'דעת.. 12. מה הדבר הכי חשוב לך? משפחה..ובעיקר אח שלי הקטן... 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בגב.. 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? אממ אין מישהו צפסיפי פשוט יש כמה שחקנים שאני אוהבת אצלם כמה דברים...ולא את הכל אז בנתים אני לא יכולה לחשוב על מישהו...יכול להיות ספיר דרמון או אלמה בן זאב..?!? 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות? לא..חחח

למעלה