שאלון נחמד כנסו

גם אני עונה

1. שם : לירון 2. כיתה: ז' 3. תחביבים: קפוארה לרקוד ולישון 4. איזה שפות אתה מדבר? אנגלית,עברית,פורטוגזית 5. אוהב ספורט? מאוד 6. אתה בן אדם של לילה או של יום? שניהם ביחד 7. רגיש לדיגדוגים? חצי חצי 8. יש לך גשר?לא 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע? ממש לא 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? רופאה/עורכת דין 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? שצחקתי על מורות שהיו מאחורי 12. מה הדבר הכי חשוב לך? החברים והמשפחה 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בגב שאני יראה מתי המורות באות שאני לא יצחק עליהם 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? שי גבסו
15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות? אמורים לקרוא אותם לא?

אתושששש

New member
../images/Emo26.gifהתשובות שליי../images/Emo36.gif

1. שם : אתי 2. כיתה: ח' 3. תחביבים: לראות TV, להיות במחשב, לשחות, לרקוד, לישון 4. איזה שפות אתה מדבר? עברית ואנגלית וערבית בערך.. 5. אוהב ספורט? תלוי איזה.. 6. אתה בן אדם של לילה או של יום? שניהםם.. 7. רגיש לדיגדוגים? מאוווד.. 8. יש לך גשר? לא.. 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע?
10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? עורכת דין 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? נפילה רצינית ליד הילדה שאני אוהבת
12. מה הדבר הכי חשוב לך? החיים 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בתחת!!! חחח..
14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? לא 'דעת 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות? לא..
אוהבת אתוו'ש

../images/Emo90.gifעונהההההההההההההה../images/Emo89.gif

1. שם :
שיראל 2. כיתה:
ז'1 3. תחביבים:
לשיר, לרקוד, לשחק, לבלות, לדבר איתכם
ולצחוק...
4. איזה שפות אתה מדבר?
עברית, אנגלית, ספרדית ופורטוגזית
5. אוהב ספורט?
אמממ... תלוי איזה
6. אתה בן אדם של לילה או של יום?
יום 7. רגיש לדיגדוגים?
מאוד 8. יש לך גשר?
לא 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע?
לא 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול?
שחקנית 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך?
דבר מביך ביותר... אסור לספר
12. מה הדבר הכי חשוב לך?
לא לוותר על החלומות ולכבד כל אדם 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם?
אני מוותרת על התענוג הזה... 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית?
ספיר דרמון
15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות?
לאאאאאאאא

יווו שרלוש גמני ב-ז'1

גמני גרה בת"א גמני אוהבת את רועי גמני מתה עלייך! אולי אנחנו אחיות סיאמיות שהופרדו בלידה? חחחחח סתם.. חוץ מזה שאת ב-ז'1 לא רשמת כלום על רועי ועל ת"א... איזה זיכרון טוב יש לי?! אחחחח חמודה שכמותי... יאללה הלכתי צבטתי טת עצמי יותר מדי חזק עכשיו אני הולכת לשים קרח....

תשובות!!!!../images/Emo140.gif

1. שם : יאנה 2. כיתה: ז' 3. תחביבים: ריקוד, שירה, טלוויזיה, מחשב, השיר שלנו, פלוריסיינטה 4. איזה שפות אתה מדבר? עברית, רוסית, ספרדית, אנגלית 5. אוהב ספורט? ריקוד נחשב?? 6. אתה בן אדם של לילה או של יום? של יום ולילה-תלוי במצב רוח 7. רגיש לדיגדוגים? מאוד!!!...חח 8. יש לך גשר? נראה לכם?? 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע? לא!!! 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? תאמינו לי שאני לא יושבת וחושבת על זה כל היום 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? אין לי 12. מה הדבר הכי חשוב לך? המשפחה, החברים.. אהה והדבר הכי חשוב!!- אני!! 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בגב 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? הילדה הכי מתוקה, שווה, פצצתית, חמודה בעולם- אני!! 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות?נראה לך שלא??

עונהההההההההההההההה =)

1. שם : נועה 2. כיתה: ז' 3. תחביבים: לראות טלויזיה,לשחק במחשב,לדבר עם חברות,פלא...וכו' 4. איזה שפות אתה מדבר? עיברית קצת אנגלית וקצת צרפתית 5. אוהב ספורט? תלוי מה.... 6. אתה בן אדם של לילה או של יום? לילה...=) 7. רגיש לדיגדוגים? מאודדדדד 8. יש לך גשר? ל-א 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע? ל-א 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? שחקנית... 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? אמממ היו הרבה 12. מה הדבר הכי חשוב לך? המשפחה שלי,חברות שלי,ו...חבר שלי
13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? פויה! עוד זוג עיניים? מגעיל... 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? אני שמחה עם מי שאני..למרות שאני לא מתנגדת להיות...חחח סתם 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות? ת'אמת שלא.. לי אפילו אין כח לקרוא אותן....

MoRu§h

New member
תשובותתת

1. שם :מור 2. כיתה: ו'1 3. תחביבים: לשיר,קצת לרקוד,לדבר בפלא ו... 4. איזה שפות אתה מדבר? עברית ואנגלית 5. אוהב ספורט? ככה ככה 6. אתה בן אדם של לילה או של יום?גם וגם.. 7. רגיש לדיגדוגים? מאוד.. 8. יש לך גשר? לא 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע?כן עוד מעט עדשות.. 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? עורכת דין/דוגמנית 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? אמ...הרבה 12. מה הדבר הכי חשוב לך? המשפחה, חברים 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם?מספיק לי זוג עיניים אחד 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית?אני עצמי..לא הייתי מתחלפת עם אפ'חד 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות?אמ..אולי

עונה

שם: אלמוג. כיתה: ט'. תחביבים: מוזיקה ,וגלישה באינטרנט. שפות שאני מדברת: עברית ,אנגלית, וקצת ערבית. אוהבת ספורט, כן קצת בערך. אני בן אדם של יום ולילה. שמדגדים אותי אני צוחקת. אין לי גשר בשיניים. אני מרכיבה משקפיי ראייה ,כבר 9 שנים מגיל 6. שאהיה גדולה: עדיין לא ממש יודעת ,אולי מפיקה מוזיקלית, ופסיכולגית. הדבר הכי מביך שקרה לי: היה לי בדיוק לפני חודשיים, קונצרט, של כיתת האורגנית בבית המוזיקה.אז הייתי צריכה לנגן איזה קטע ,אז התבלבתי, וזה היה פאדיחה.כי גם מנהל בית המוזיקה היה שם. הדבר הכי חשוב: להצליח במה שאני אוהבת. שכולנו ניהיה בריאים. ושיהיה שלום, בין האנשים, לא רק בין הערבים. קודם כל צריך להסתדר עם האנשים שאתה חיי איתם, בחיי היום יום, ואחר כך שלום עם הערבים, ובכלל. אם היה לי זוג עינייים נוספות: זה היה עוזר לי לגלות שקרים של השונאים שלי. אם הייתי מישהו אחר: הייתי רוצה להיות עצמי. אני רוצה להיות מה שאני ולא אף אחד אחר. אולי ,מישהו ישקרא את התשובות שלי. בכל אופן. לכל הקוראים, תהנו!.

עוננההננהההנננההה!!!

. שם : ספיר 2. כיתה: ח' 3. תחביבים: לראות T.V , לצאת עם ידידים וחברות , להתכתב..ICQ מסן וכו.. 4. איזה שפות אתה מדבר? עברית ספרדית איטלקית אנגלית וטיפה ערבית... 5. אוהב ספורט? תלוי מה מצב הרוח.. 6. אתה בן אדם של לילה או של יום? לילהההה!!!!! 7. רגיש לדיגדוגים? כןןןןןןןןןןן 8. יש לך גשר? מ-מ-ש ל-א!!! 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע? יש לי עדשות... צבע ירוק! 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? שחקנית..זמרת..ובקיצר בעולם הפירסום.. 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? משהו עם אהובי.. לא אציין בפרטיםם! 12. מה הדבר הכי חשוב לך? אהובי.. 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בתחת.. כי הבנים כל הזמן בועתים בייי!! אז שאני ייראה.. חחחחחחח 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? לא הייתי רוצה להיות אפח'ד.. אני רוצה להיות עצמייי!!!!!!!!!!! 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות? ב-ר-ו-ר!!!! כי זה התשובותת שלל המלכה של הפורום! איך לא?!?!??? א!ה2ת א!תכם הכ* שבע!לם: 0פ*7!ש!!

עונה.......

1. שם :
דניאל. 2. כיתה:
ו'. 3. תחביבים:
לשיר לרקוד ולשמוע מוזיקה. 4. איזה שפות אתה מדבר?
עברית אנגלית וספרדית. 5. אוהב ספורט?
לא ממש. 6. אתה בן אדם של לילה או של יום?
לילה... 7. רגיש לדיגדוגים?
לא. 8. יש לך גשר?
עוד מעט יהייה לי. 9. יש לך משקפיים\עדשות מגע?
לא. 10. מה תרצה להיות כשתהיה גדול?
זמרת. 11. מה הדבר הכי מביך שקרה לך?
חשבתי שראיתי את חברה שלי קפצתי עליה וזאת לא הייתה היא.... 12. מה הדבר הכי חשוב לך?
הקול שאני מוציאה המפה שאני שרה והמשפחה שלי. 13. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם?
לא רוצה עוד עיניים. 14. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית?
נינט טייב. 15. נראה לכם שמישהו יקרא את התשובות שלכם לשאלות?
אין לי מושג אבל אני יקרא את התשובות של האחרים...

למעלה