שרשור אירועים חדש!

rudeboy sound

New member
RUDEBOY SOUND present - UNITY SOUND!!!

הגיע הזמן!!!!!!!!!!!!!! לפאונדיישן האמיתי של הרגאיי בארץ. אנחנו יותר משמחים לארח בחמישי הקרוב ברוקסי ביץ' בניצנים את הסאונד הישראלי האמיתי שמנגן הכל על טהרת העיברית, וחבר טוב ומורה של שנים - דאדי ג'י עם הסאונד סיסטם "יוניטי"!!!! דאדי ג'י (גל) למי שלא מכיר, מנגן עוד משנות השמונים רגאיי, עוד מימיו הראשונים של הסווטו. אפשר להגיד שהראשון שהביא לארץ הקודש את הווינילים הראשונים - זה הוא. אני יודע שהוא הראשון שממנו קיבלתי תקליטים (הוא והיי פיי ששיתפו פעולה בתקופה של אז...) בשנים האחרונות ג'י החליט על הקמת סאונד שינגן את כל המוזיקה שלו בעיברית בלבד, כשזה כולל הקלטות מיוחדות (ספיישלים) בעיברית עם מיטב האומנים מהארץ, ועם המון "תגליות" חדשות ברגאיי ולא רק.... בשנתיים האחרונות גל עובד על פרוייקט מיוחד של הקלטת אומניי המיזרחית בפרט והמוזיקה הישראלית בכלל עם מקצביי רגאיי מקוריים שהוא בונה בעצמו בשיתוף עם המון חברים שעוזרים, וכמובן עם טומי בראון ששותף גם הוא בסאונד. משמיעה של הקטעים האלה אני אומר - אסור לפספס!!! משהו מיוחד ומקורי, סגנון שלא נשמע לפניי, מי לא רוצה לשמוע את שימי תבורי עם מקצב רוטס ישראלי מקורי? וזאת רק ההתחלה.... אז זה קורה!! RUDEBOY SOUND longside UNITY SOUND חמישי הקרוב, "רוקסי ביץ" חוף ניצנים, בליין שרץ כבר כל הקיץ, ללא הפסקה!! כניסה חינם, חנייה חינם, מוזיקה מ 10 וחצי, 23-8 - MAKE IT A DATE AN DON'T B LATE!!

Nechi Nech

New member
יום שישי - רוקסי ביץ' ניצנים - אפטר פארטי

לדאנס של רודבוי סאונד! כל סוף שבוע החבר'ה של בירה קורונה פוקדים את חופי המדינה שלנו, כל סוף שבוע במקום אחר - הפעם! חוף ניצנים, רוקסי ביץ' (המקום המעולה בו רודבוי סאונד מנהלים ליין משגשג במיוחד במשך כל הקיץ..). עבדכם הנאמן ינעים את זמנכם עם רוטס, הרבה קונשנס וכמובן דאנסהול משעות הצהריים המוקדמות עד שעות השקיעה והלאה.. כל החבר'ה של הדרום!!!!! סבאג מאן, אביה, זוסמאן, דביר stola, המאסיב משדרות וכל מי ששכחתי - זה בשבילכם!!!!!! תגיעו!!!!! רגאיי, שמש, בירות, ים - מה צריך יותר מזה? YOOOOOOOOOOOO

Lagzieli

New member
מישהו יודע איפה לרוז סאונד סיסטים מתקלטים?

קיבלתי הזמנה במייספייס שיש תקלוט של לרוז סאונד סיסטם בחוף קלרה שבת"א אבל אין כזה חוף מסתבר מישהו יודע איפה זה אולי?

Ras Or

New member
נראה לי שהכוונה היא במועדון הקלרה

לייד חוף התופים

sis3

New member
22.8 רביעי איאם בלימה

22.8 רביעי להקת איאם במועדון הלימה לימה רח' לילנבלום ת"א 23:00 כניסה חופשית במומלצים בעכברי הלילה איאם, איילת, סמיילי, רביע, תומר לוי, רון סלונים , רביע, אייתם מנהלת להקה: שימרית ONE LOVE

למעלה