שרשור היכרות

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifאני ../images/Emo6.gif

שם: שחר. גיל: 16. איזור: מרכז. אייסיקיו/מסנג'ר: מסנ מכיתה ד'. [email protected] שיר אהוב: My Heroine - Silverstein איך התחלת לראות את הסדרה? כמה בנות דיברו על זה לפני איזה חצי שנה בפורום פארמור.. אז נכנסתי לאיזה אתר סדרות וראיתי את ה-5 או 6 פרקים הראשונים. דמות אהובה: וואי המ.. בטח כולם שונאים אותו אבל אין על צ'אק XD דמות פחות אהובה: אמא של בלייר ואמא של סרינה
דברים שאתם אוהבים בסדרה: לא יודעת.. זה קליל כזה ובדיוק מה שמצפים מסדרת דרמה-נוער מצליחה
תמונה:

Shexy Peanut

New member
צ'לום כולם :]

שם: בותול [בתאל :}] גיל: 15 איזור: רחובות אייסיקיו/מסנג'ר: במסר
שיר אהוב: Nirvana - where did you sleep last night
איך התחלת לראות את הסדרה? אומ.. דיברו עליה הרבה בE [סוג של גילטי פלז'ר שלי. הערוץ הזה.] וחמוריקו חברי לשעת צרה עזר לי להסיג את כל העונה הראשונה.. וכמובן אז התחילו לשדר אותה בהוט .. ^^ דמות אהובה: צ'אק
דמות פחות אהובה: אני לא אוהבת את סרינה-דן-ונסה. בא לי להחטיף להם כאפה ולהוציא אותם מהסרט
דברים שאתם אוהבים בסדרה: היא חמודה וכיפית וקלילה כזו ^^ תמונה: ^^

Shexy Peanut

New member
אה אה מוסיפה

שגם שמעתי איפשהו שקריסטן בל עושה תקול של הגוסיפ גירל וחשבתי שהיא איכשהו משתתפת שם אז מכיוון שאני סוג של צופה אדוקה [הייתי
] של ורוניקה מארס אז החלטתי לראות. ואני גם אוהבת את הקריינות שלה ואת הבגדים [של סרינה בעיקר.
] ו...כן ^^

CarmitF

New member
גם אני אוהבת את הקריינות של קריסטן

היא עושה את זה טוב לדעתי.

SShaii

New member
גםאניגםאניגםאני אוהבת את הקריינות של קריסטןD:

R.I.P ורוניקה מארס

הו,ורוניקה../images/Emo7.gif

הסדרה הכי מושימושלמת בעולם! הלכה לי....
הייתי מכורה באופן מפחיד לסדרה וכל מה שקשור אליה..זה כיף :)

ליאור XX

New member
עונה [:

שם:ליאור גיל:14 איזור:ב"ש אייסיקיו/מסנג'ר:מסן , במסר. שיר אהוב:יש מלא XD איך התחלת לראות את הסדרה?סיפרו לי שיש סדרה חדשה של ג'וש שוורץ אז חיפשתי על הסדרה ומאז אני מכורה
דמות אהובה: דן
דמות פחות אהובה:צ'אק דברים שאתם אוהבים בסדרה: את הפתיח והסיום של הXOXO את דן
ואת הבגדים כמובן

efif1212

New member
אני ../images/Emo9.gif

שם: אפרת גיל: 19 אזור: צפון שיר אהוב: הו יש המון!! איך התחלת לראות את הסדרה? קראתי עליה בפורום אמריקאי, התחלתי לראות והתאהבתי
דמות אהובה: סרינה, נייט ודן. דמות פחות אהובה: אין כזאת, אבל אם כבר-אמא של בלייר די מציקה. דברים שאתם אוהבים בסדרה: ניו יורק, הבגדים
. תמונה:
אין דברים כאלה...

ping93

New member
עונה

שם: אין לי אחד כזה. חיי קשים. גיל: 16 איזור: ירושלים אייסיקיו/מסנג'ר: שיר אהוב: Hallelujah, בביצוע של ג'ף באקלי. איך התחלת לראות את הסדרה? שמעתי על סדרה חדשה של ג'וש שוורץ עם קריסטן בל, אז הורדתי כשהתחילו השידורים בארה"ב. דמות אהובה: צ'אק
דמות פחות אהובה: נייט. הוא מעניין בערך כמו בטטה. דברים שאתם אוהבים בסדרה: את העובדה שהיא מתרחשת במנהטן. תמונה:

ברשותכם...

שם: לירי גיל: 18 וחצי איזור: השרון אייסיקיו/מסנג'ר: נתחיל באייסיקיו
447172604 שיר אהוב: crushcrushcrush - paramore איך התחלת לראות את הסדרה? ראיתי את הפרומו בהוט, והחלטתי שזה שווה צפיה. דמות אהובה: סרינה
דמות פחות אהובה: צ'אק דברים שאתם אוהבים בסדרה: את קריסי בל D: וכל השאר.... תמונה: היא כזאת חמודיזה פה D: 3>

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאוקיי../images/Emo12.gif

שם: ענת גיל: 13. וחצי. איזור: חור כלשהו בצפון
אייסיקיו/מסנג'ר: יש לי מסן, מי שרוצה יכול לשלוח מסר
שיר אהוב: וואו. אולי "פריק אאוט" של אבריל לאבין. או "ראנינג אאוט אוף טיים" של סימפל פלאן (וכמו שאתם רואים, אין לי כוח להפוך לאנגלית) איך התחלת לראות את הסדרה? בגלל הפרומואים בהוט. וגם כי מי שראה ביס אמר שזה טוב
דמות אהובה: רופוס ובלייר (אכן, בלייר) דמות פחות אהובה: האמת שסרינה די מעצבנת אבל אני לא שונאת אותה. אולי נייט דברים שאתם אוהבים בסדרה: שהם לא מסכנים כאלה, כסף לא חסר
תמונה: יאללה. של וויצ'יץ' ממכבי ת"א (אני אוהדת מכבי)

עדיף מאוחר מאשר לעולם לא ../images/Emo3.gif

שם: דנה גיל: 20 איזור: השרון אייסיקיו/מסנג'ר: חסוי לבינתיים.. שיר אהוב: one republic- stop and stare איך התחלת לראות את הסדרה? היה לי ידיד שחפר לי על הסידרה מלאאא ובכוונה לא רציתי לראות כדי לעשות לו דווקא
אבל אז לירי התחילה לראות והיא אמרה שזה יפה אז החלטתי בכל זאת לתת לזה צ'אנס.. וזה הרבה הרבה יותר טוב ממה שחשבתי! דמות אהובה: נייט, דן, ג'ני, הקול המדהים של קריסי בל!!
דמות פחות אהובה: צ'אק הדביל הזה! דברים שאתם אוהבים בסדרה: זה שהם מליינים כאלה, למרות שדן וג'ני לא.. והתככים והמזימות.. תמונה: צ'ייס

למעלה