תקראו בבקשה

•aniviel•

New member
../images/Emo26.gifתקראו בבקשה../images/Emo36.gif

ברוכים הבאים לפורום שר הטבעות - הסרטים. אירגנתי כבר קצת את העמוד הראשי, אני עכשיו עוברת לגלריות (מה לעשות, כבר הפצצתם אותנו בתמונות חח).
בבקשה תקפידו לדבר בעיקר על נושאים הקשורים לנושא הפורום כמובן, אם יש לכם משהו מאוד חשוב שאתם מעוניינים לשתף אותנו בו והוא לא קשור לסרטים, אתם מוזמנים לרשום אותו בהודעת
טופיק. וכמובן גם לשרשר אם כבר קיימת הודעת
באותו העמוד. כמובן שאני ויובל נשמח ונעדיף אם לא תרשמו יותר מדי הודעות כאלו
בכל מקרה, הדבר העיקרי זה... תיהנו! תהיו נחמדים אחד כלפי השני (ואלינו) ותשארו איתנו כמובן אם אתם מעוניינים לפרסם את הפורום בכל מקום שהוא - אנחנו נשמח. כמו כן אם אתם מעוניינים לתרום מאמרים, תמונות, חידונים, סתם רעיונות או כל דבר אחר, תפנו אלי או אל יובל, סביר להניח שמאוד נשמח מהעניין. כמעט שכחתי - חשוב מאוד, בקשר לשרשורי התמונות, תקפידו לא לשרשר יותר מדי תמונות. אם יש תמונות שאתם ממש רוצים שכולם יראו, תשלחו אותם אלי ואני אשים אותם בגלריה מתאימה.
מי שרוצה ליצור איתי קשר - ICQ 56247212 MSN [email protected] E-Mail [email protected] תודה, לירון
נ.ב אני עכשיו בתהליכים של בניית אתר לפורום (חלקכם כבר ראו אותו), מקווה שאני יוכל לפתוח אותו רשמית כבר בתחילת שבוע הבא.

ayaliar

Well-known member
../images/Emo45.gif

אם את צריכה עזרה עם האתר, אני אשמח

•aniviel•

New member
תודה ../images/Emo13.gif ואני שמחה שכולכם...

עושים את הסימנים, שאני אדע שקראתם והפנמתם
חח

Pink Princess

New member
לירונה!!!!!!!

אאאאאהההההההההההההההה! מה קרה פה?.! חחח מגניב. סבבה נשמור על חוקי הפורום!

•aniviel•

New member
איילת ../images/Emo6.gif

good to see you here
ויש פורום, הוא יהיה מגניב, תעזרו לי לשמור עליו והכל יהיה טוב
חח.. וכל המעוניין לתרום - אתם יודעים למי לפנות

Pink Princess

New member
../images/Emo45.gifנעזור לך...

וכמובן אם את צריכה עזרה את יודעת שאת תמיד תמיד תמיד יכולה לפנות אליי!

•aniviel•

New member
../images/Emo124.gif ועוד בקשר לשרשורי התמונות..

אין לי בעיה שתשרשרו תמונות לשרשור הקיים, ואחרי שהוא יירד אז לשרשור חדש. אבל אל תשימו "סתם" תמונות, שימו תמונות כמו שאראנה שמה - התמונה שאולי תהיה בגרסה המורחבת וכאלה, דברים קצת יותר מיוחדים ויוצאי דופן
אני לא רוצה להעמיס על הפורום מבחינת תמונות, אני גם לא רוצה שזה יהיה נושא השיחה המרכזי כאן כי זה ללא ספק יוריד מהרמה. אני בטוחה שאנחנו יכולים להסתדר מספיק טוב גם עם שרשור תמונות לא ארוך מדי, אחד, בשבוע
מקווה שלא הרסתי לאף אחד את הציפיות מהפורום. אם יש לכם הערות בנושא, אתם מוזמנים לפנות אלי במסר

../images/Emo45.gif כל הכבוד על ההשקעה....

אבל יש לי שאלה.... אתה באמת חושב שהפורום יחזיק מעמד גם אחרי שאנשים יפסיקו להגיע? כי עוד סרטים לא יצאו, וראיתי כבר מה קורה לפורומים של סרטים שלא יוצאים להם המשכים.... או המשכים בקרוב... בכל מקרה אני מקווה שפה יהיה הרבה יותר טוב

•aniviel•

New member
אני מאמינה ומקווה שכן...

טריולוגית סרטי שר הטבעות עשתה היסטוריה בקולנוע במספר מובנים
יש להם כל כך הרבה מעריצים בעולם כולו, ההתלהבות לא תפסיק כל כך מהר, קשה לי להאמין... כמו כן, יש עוד את הDVD הרגיל והמורחב של שיבת המלך שצריכים לצאת, יש עוד את טקס האוסקר לפנינו, ונקווה שגם סרט 'ההוביט' ייצא כמתוכנן...
כמו כן יש גם מחזמר של שר הטבעות באנגליה שהולך להתחיל שנה הבאה... חח

וגם..

אם שר הטבעות זאת טרילוגיה שכבר קיימת חמישים שנה לפחות, למה שהאהדה לסרט תפחת ויהיה פחות דברים לדבר עליהם?!

למעלה