עדכונים

../images/Emo26.gif../images/Emo41.gifעדכונים../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif ../images/Emo29.gif

דבר ראשון, מזל טוב לפורם שחוגג שבוע!
חוץ מזה:
סקר
הסקר החדש הוא: "מה הכי מעצבן אתכם בקוויזים?" רוצו להצביע! תוצאות הסקר הקודם: בתור סקר ראשוני ולא משמעותי במיוחד, אני רוצה לשאול: מה נשמע? הכל טוב, תודה. :) 22% 8 קולות הא?!
8% 3 קולות הכל באסה... נורא... אין מצב... |דיכי| 11% 4 קולות סבבה אגוזים! סקס סמים וטל מוסרי! ^__________^ 41% 15 קולות אמ.... למה את רוצה לדעת? *_* 16 % 6 קולות סה"כ קולות: 36
קישורים
נוספו לקישורים הקטגוריות הבאות: - TV ומצויירים - בניית קוויזים - האהובים על חברי הפורום - מיוזיק - סרטים - שר הטבעות כל הזמן נוספים קישורים חדשים וקטגוריות חדשות, אז תבדקו מדי פעם.
קוויז השבוע
קוויז השבוע הוא קוויז שנבחר מתוך מהקוויזים שפורסמו בפורום במהלך השבוע ויופיע לשבוע שלם בטאגליין. השבוע נבחר הuseless קוויז. * אופיר הציעה שהסקר ישאל מה התוצאה שלך בקוויז השבוע, ולפי דעתי זה רעיון טוב, אז אני עושה שבוע כן, שבוע לא, השבוע לא. * אם במהלך השבוע אתם רואים קוויז שולת במיוחד מופיע בפורום, אתם מוזמנים להמליץ עליו בתור קוויז השבוע. * כל "קוויז השבוע" שירד מהטאגליין, בתום אותו שבוע, יועבר לקישורים, לקטגוריית - קוויז השבוע. אני חוזרת - - תפתחו קצת טופיקים או שרשורי קוויז משל עצמכם - קחו יוזמה!
- נפתח לוח "שטויות במיץ" - אתם מוזמנים לכתוב בו מה שבא לכם...
בעתיד
- אני רוצה לפתוח גלריות לפורום, חשבתי על גלריית "התוצאות האהובות" - שבה יהיו כל התוצאות האהובות עליכם מהקוויזים השונים, הבעיה היא שאתם לא שומרים אותן...
אם יש לכם רעיונות אחרים לגלריות, אתם מוזמנים להציע. - הפורום ייכנס לרשימת הפורומים, אני רק לא בטוחה מתי...
ועוד משהו...
- יש לפורום צ´אט, אתם מוזמנים לעשות בו שימוש.
- ואתם מוזמנים להציץ לפעמים בעמוד הקהילה שלנו, אני משתדלת לעדכן אותו לעיתים קרובות.
שבוע נעים, אופיר.

LeAnNe

New member
תגובה..../images/Emo12.gif

אני שומרת לפעמים את התוצאות מהקוויזים , הנה לדוגמה ---->

אני שומרת את כולן... ../images/Emo3.gif ../images/Emo29.gif

זה ממש כיף לשמור אותן! ^_^ יש לי כלללל תוצאה שאי פעם הייתה לי (חוץ מאלה שאי אפשר לשמור, וגם חלק מהן שמרתי...) זה לא כיף שאתם לא שומרים אותן!! רציתי לעשות טופיק של "איזה תוצאה שהייתה לכם הכי מתאימה לכם?" ו"מה התוצאה הכי מוזרה שיצאה לכם?"... הורסי מסיבות....

LeAnNe

New member
איזה קוויז זה?

אני שומרת רק את ה"מיוחדות" יותר כמו זאתי -----> שהיא מעידה על האישיות שלי.

LeAnNe

New member
על איזה קוויז את שואלת?

אני שאלתי על הקוויז שהיא (אופיר) שמה את התוצאות שלה לפני.

YaLdoNet 4 EveR

New member
גמני שומרת אותן

התחלתי לשמור מאז שהפורום עלה לאוויר
יש לי תיקיית קוויזים , ואני שומרת רק ת´תמונות..

YaLdoNet 4 EveR

New member
גאדד איך אני אוהבת עידכונים כאלה

אצלינו, למרבה הצער, אנשים בקושי מתייחסים אליהם..
אבל שמחתי שכתבת ושמחתי לקרוא ועוד יותר שמחתי לראות ששמי מוזכר שם! ^_^ *סלבריטי, אה?
* אמממ.. *הולכת להצביע לסקר* זהו, רק שתדעי שקראתי

shloompi

New member
../images/Emo79.gifעדכונים , עדכונים , עדכונים ...

אני אוהבת עדכונים... אני שומרת את כללללל התוצאות של המבחנים שאני עושה , כי ...זה מגניב! יש לי תיקייה עם המון דברים שמעידים על אישיותי העמוקה (אני דולפין ירוק ומאוהב , שדבוקים עליו בולי דואר...)

LeAnNe

New member
מאוד מעניין...

ניסית פעם למצא את עצמך בהודו ובמקום זה התמקרת לקוויזים?

../images/Emo41.gifעוד עידכונון../images/Emo41.gif ../images/Emo29.gif

|כוכב| הפורום עלה לרשימת הפורומים.
ו
רבה ל
! אז, עכשיו אנחנו רשמית פורום, ואפשר להוכיח שזה לא רק בדמיון הפרוע והמופרע שלנו.!
ותגובה לככככככל השרשור... - אני ממש שמחה שאתם אוהבים את העדכונים האלה, אני אמשיך לכתוב אותם...!
וגמני ממש אוהבת אותם... לכתוב או לקרוא.... - אופיר, ברור שאת סלבטי.
- זה נחמד שאתם מגיבים... כי ככה אני גם יודעת שאתם קוראים את זה (אני מקווה... o_O) ושאני לא צריכה לחזור על הדברים שלי. אז תמשיכו להגיב...! - ואני ממש ממש שמחה (שזה יותר מממש אחד!
) שחלק פה שומרים את התוצאות!! *חיוך מאושר* - ליאון, הקוויז שאני שמתי זה "איזה סנאפל אתה?" זה רק אני, או שהקוויז הזה ממש מתבקש?! ואופיר שאלה, ואני מצטרפת לשאלה (אם היא מרשה לי), את התוצאה של איזה קוויז שמת? הוא נראה ממש מגניב...! ואופיר, חולה עליך, ילדה!
ותודה על כל העזרה!

LeAnNe

New member
ליאון../images/Emo12.gif

-קוראים לי ליאן, בלי ה-ו -את יכולה לשים קישור לקוויז של איזה סנפלס אתה? -והתוצאות של הקוויז שאני שמתי הם של "כמה חכם אתה" או משהו כזה אפשר למצוא קישור של זה באחד הטופיקים כאן.

למעלה