היום פרק

אני חושבת

שהיא פשוט רצתה 'להרדים' אותם כדי שלא ילמדו את החומר. (היא רק עשתה את זה קצת מאוחר מידי כי הם למדו כל הלילה, אם כבר זה היה חכם יותר לעשות את זה יום לפני)

ואח"כ היא לא הבינה למה לא קיבלו אותה להישרדות

שתבקש מדן מנו שיעורים בתחמנות אולי הוא יצליח ללמד אותה משהו חחחח

EVE Lights

New member
פרק מצחיק לאללה!

כמה דברים: 1) איב הזאת מהממת וכוסית עולם. (קצת רוסיה וזה מבאס, אבל לא נורא. סולחת!) 2) מאור וסהר חמודדדדדדים! הוא מצחיק אותי נורא. 3) נלה ואור!!! CUTE!!!
4) נו, באמת... סבבה שההפקה מתערבת והכל, אבל זה היה הכי שקוף שלליטל ואלכס נתנו את השאלות הכי קלות. סבבה תנצחו, אבל זה היה ברור מראש. סתם מבאס קצת. אחלה פרק

EVE Lights

New member
אוי וענבל הרגה אותי

"תעמוד כמו אוטיסט מוגבל ליד הציור" חחח איזו דפוקה רעה היא!
זה היה ענק!

svety

New member
נלה ואור זה פשוט מקסים לדעתי,

אין, אין, אין!!!!

טוב שיש שם עוד מישהי ממש יפה בפנים ../images/Emo233.gif

עד עכשיו לדעתי רק נלה וסהר היו ממש יפות, וליטל ולימור וחופית עוברות. אז עכשיו היפות באמת קיבלו עוד חוליית חיזוק, וכבונוס אשת הנגטיב עפה סוף סוף (גאד! כריסטין לא רק שהיא לא ממש יפה - בפנים שמצלמים מקרוב היא מכוערת טילים לדעתי! חוץ מהשיזוף המוגזם והחמצון המוגזם, גם יש לה איזה חוסר פרופורציה בפנים שממש מכער אותה)

הסיכום שלי!!!!

ליטל התחילה לעצבן אותי עם הקריזות שלה...חבל הם זוג ממש חמוד חבל שהיא הורסת וממש חבל שרם עזב גם אותו אהבתי הוא ממש חמוד:\ ואור מתוק. וחופית כלבה. וזהו.

תולי 23

New member
חחחח גם את פה?

סיון הרגישה שהיא לא מסוגלת להתמודד יותר עם הביקורת של הבן זוג שלה, ולא מוכנה להשתנות , אז היא החליטה לפרוש, והוא קיבל בת זוג חדשה...

Reservoir Dog

New member
תובנותיי מהפרק האחרון

רציתי להתייחס למספר נושאים מהפרק האחרון ושתביעו את עמדתכם בנידון: היחס הלא מוצדק של לימור לשגיא ההחלטה של חופית ללכת נגד ההחלטה שהתקבלה ובצורה הזו ובכך לבגוד לא רק ברם וקריסטין אלא באלון שותפה גם. וככה עד עכשיו עם מי אתם מזדהים יותר הבנים ואיך שהם מתנהגים או הבנות ואיך שהן מתנהגות לבנים ? אני חייב להתייחס בראש ובראשונה ליחס הלא מוצדק של לימור כלפי שגיא...שגיא באמת משתדל מדבר איתה גלויות שזה לא קל לו..כשאתה גר עם בן אדם שאתה לא מכיר מנסיון של עבודה בחו"ל אתה תתקרב אליו באופן טבעי אם הוא קצת מוצא חן בעיניך..שגיא נקשר אל לימור אך היא לקחה את זה לצד שלילי ולא משתפת פעולה במשימות.במשימת הים היא נשפה לתוך פיו ולא מילאה את המשימה בהצלחה,הם לא זכו ולמזלם לא עלו להדחה.הוא ניסה כמיטב יכולתו "להתחיל" עם בנות בחוף,לא הצליח אך לפחות ניסה. בפרק האחרון שמתם לב הם היו הזוג היחיד בחוץ ..את רוצה רק לגור בוילה ולהתאפר יפה או שאת רוצה לנסות לזכות במשימות ולהתקדם במשחק ? תעמיד אותה במקומה ראבק תהיה גבר..אולי זה יעשה את הסוויץ' כמו שזורנזון נכנס בסיון אחרי שהוא ניסה וניסה והיא המשיכה להיות מפונקת ובשלה לא רוצה לשנות מאומה. חופית.היא ממשיכה לכרות את הענף שעליו היא נמצאת.עד שבפרק וחצי האחרונים היה אפשר לסמן התקרבות מסויימת וזרימה טובה עם אלון היא באה בהחלטה משל עצמה שלפי דעתי אלון אמר שהוא סחט את הלימון יומיים כדי ליצור לימונדה..ספק אם הייתה לימונדה נראה שהיא לא חזרה בה אלא מעולם לא התכוונה לחוס על קריסטין ורם. אוקיי אם את מעמידה אותם בחזרה זכותך,אבל למה לא להצהיר כך מראש.גם ככה יש לך את הבחירה של זוג אחד אפילו שכביכול זה אמור להיות משותף.היא בחרה בדרך נחשית שעצבנה אפילו את אלון שלא יכל להחזיק את עצמו ומרוב שהוא צודק בטיעונים נגדה כבר אין לו כח להקשיב למה שהיא אומרת בחזרה מעצם היות זה כה שולי ורדוד שהוא כבר מוותר. אין ספק שאני די יכול להזדהות עם הרבה ממה שהבנים משדרים שכן גם אני אחד,אבל אני די מודע לעצמי ויודע איפה אני נמצא..מה שכן יש בנות שכן לפחות נותנות להם את הרגשת הנוחות ואני לא מדבר על נלה שזה כבר ברמה שהיא נקשרה קצת..גם קריסטין ורם לא היו השידוך הכי הכי בהתחלה הם בכלל לא תקשרו אבל עם הזמן היה שיפור גדול בעיקר אחרי משימת הדוגמנות שהיא העריכה אותו על האומץ...לפי הפרק האחרון אלכס וליטל שלא באשמת אלכס היו צריכים להיות מועמדים להדחה ושגיא ולימור שבאשמת לימור הישירה..אבל זה כבר היסטוריה וההמשך יבוא.

NP16

New member
בקשר ללימור

דווקא לימור היא אחת החמודות שם והיא ניסתה לתמוך בשגיא ולהיות לצידו הרבה פעמים והם מסתדרים מעולה.היא דווקא תמיד משתדלת וגם ניצחה במשימה אחת. זה היה מקרה חד פעמי שלא היה קשור בזה שהיא נגעלה משגיא שייגע בה, או בסגנון, היא ידעה שיש לו רגשות אליה והיא לא רצתה שיפתח ציפיות. אני חושב שאפשר להבין אותה ואפילו זה היה מעשה מאד בוגר ומפתיע מצידה,כששאר הבחורות פשוט רק רוצות לנצח ולא יפריע להן איך הבן זוג ירגיש אחרי זה .

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif חופית היא זבל מזובל!! ../images/Emo10.gif

והיפה החדשה (בעלת שני התארים
) היא באמת תוספת מופלאה לתוכנית, סתומה יפהפיה שובחת

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif ומאור

תסלחו לי, הוא ממש מטריד אותי בהערות המיניות שלו בנתיים כולם צוחקים עד שמישהי תיפגע מזה

אז ככה-

1.בהתחלה חיבבתי את אלכסו ליטל אבל אתמול פשוט נמאססס לי לשמוע את אלכס, באמת שאין לי כוח אליו כבר! את ליטל אני עדיין אוהבת, יש לה לב טוב לדעתי. 2.היה הכי ברור בארץ שנתנו לאלכז וליטל שאלות ה-ר-ב-ה יותר קלות והיה מבאס לראות את זה. סבבה שהם יותר מצחיקים ומעניינים, אבל מה עם שוויון?! 3.חופית כלבה, תמיד הייתה ותמיד תהיה! 4.נלה ואור פשוט מקסימים!!!! נלה בחורה מדהימה, היא רגישה, חברותית, עדינה. היא אפילו הייתה היחידה שהסכימה לקבל את איב כמו שצריך. הפתיעה אותי לטובה :) כיף לראות את ההתקרבות שלהם, זה באמת נוגע...
5. סהר ומאור גם מתוקים, סהר יפה מבפנים כמעט כמו שהיא יפה מבחוץ, כיף לשמוע אותה מאור הורס אותי מצחוק הוא בנאדם קורע.. והוא לא כזה חנון לדעתי.. :) 6. איב - מלבד העובדה שהיא מהממת, בנתיים היא לא תורמת יותר מדי לוילה, נראה מה יהיה בהמשך. לסיכום, הזוגות שאני הכי אוהבת הם אור ונלה, סהר ומאור

abbale2

New member
לדעתי

אלכס הוא פשוט ילד (ואפשר לקרוא את מה שכתבתי בבלוג היום) הוא לא מבין ויודע כיצד לנהוג באישה. לגבי השאלות לא מסכים כל כך אם זה נכון זה היה הרבה פחות ברור משבוע שעבר. לאחר שחשדתי שזורנזון הוא מושתל של ההפקה יש גם שמועות חזקות לגבי אור. וסהר פשוט החרמן החדש של ישראל

abbale2

New member
כל פרק רק משתבח

שלום לכולם חדש כאן בפורום ומקווה להיות פעיל כאן. בהחלט משפטי מחץ נזרקים לאוויר כל פעם ובהחלט יש למה לצפות בפרקים הבאים

למעלה