פרק 315

bustelo

New member
קראו לה "ילדי הפרחים" אגב...

קצת הערות: לגבי נתחיל עם JJ חי קצת בסרטים הבחור רוצה להיות נער שליחויות העיקר לעבוד בתוכנית החלל ...שילך ללמוד בקולג' ..יש מלגות לחיילים משוחררים ביחוד לכאלה שהיו ביחידות קרביות... וויל-משהו זוכר דמות כזו??? לגבי ג'ק: לחוץ מידי ונילחץ מידי מערער את האופי החזק והבטוח שהשרה בכל מהלך הסידרה... הלן הייתה צריכה לספר לפיט !!...מהי מתנצלת בפניה ?? פטי דווקה חמודה ..התאהבה בבחורציק הלא יוצלח ...יפה לה!! בת' :ראו הערה לגבי וויל!! מג ורוקסן חמודות אבל מלוקקות עד להשתגע מהן ..מג מבינה דבר או שניים על פנטזיות.... קיצר ..אני כבר לא מחכה בכיליון עיניים לימי ראשון ...פשוט רואה את זה מכוח האנרציה ...אם אני היום NBC אני לא חושב פעמיים לגבי עתיד הסידרה הזו ....

DS9

New member
אני לא אוהב את ההשמצה שלך על בת'

היה לה תפקיד מאוד גדול הפרק היא הכינה אוכל לכל הקבוצה! אגב, סתם הרגשה אבל לדעתי JJ יעבוד, בלי תואר, על אפולו 13.

noabethr

New member
בעונה שהייתה אמורה להיות...

בעונה הבאה שהתבטלה הוא היה אמור להיות בצוות שמפתח משו לגבי החליפה או החללית של אפולו 13

פרק חמוד

האמת שלא קרה הרבה. מג נהייתה ילדת פרחים למשך כ - 10 דקות ואז הבינה שהעולם לא מושלם. JJ טיפש ולא יאומן איך בתוך פרקים ספורים הצליחו ככה להרוס דמות שהייתה מושלמת במשך 2.5 עונות!! ג'ק לא מעניין בכלל. גם לא בת'. גם לא וויל. פטי טיפה. אין ספק שהסדרה אכן התדרדרה. זה נראה כאילו מאז שJJ חזר מוויאטנם וכריס עזב נגמרו להם הסיפורים. אה ושמתם לב שכריס כבר לא בבית המון זמן ולא נראה כאילו זה מפריע לשלי אפילו טיפה? הלוו הבן שלך ברח - את לא דואגת אפילו טיפה? מאכזב. החלק היחיד שממש אהבתי זה שמג ורוקסן היו בתוך הבקבוק של "אי דרים אוף ג'יני". ציון לפרק: B

כל הפרק אני מחכה שכריס יחזור../images/Emo57.gif

זה הדבר היחידי שעורר את הסדרה. וגם הסיפור על וויטנאם אבל היה ברור שזה יגמר- לא כמו הסיפור עם כריס שיכלו למשוך אותו עוד הרבה וככה גם את הריטינג!

DS9

New member
משהו בסיפור של כריס מוכר לי ממקום

אחר. בבנות גילמור הוא יצא עם הכוכבת נשר ונסע לקליפורניה. נדמה לי שגם פה הוא עשה אותו הדבר אולם פה הוא שידרג את עצמו ושכב עם הכוכבת. בשני המקרים "אמא" שלו לא דאגה. הוא שחקן של תפקיד אחד כנראה.

למעלה