שרשור אוף

חנבצ

אין לזה פירוש זה סתם מילה שאומרים אם אתה לא יודע איך לקרא למשו... למשל: איזה חנבצ מהמם!!

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif לי יש רק אחד שאני זוכרת...

מתנחבל-מחבל ומתנחל.. אני ואבא שלי המצאנו לדוסים האלה שיש להם על האוטו את הסטיקרים האלה של: העם עם הגולן וכל מיני ציטוטים מהתנ"ך, אוטו ישן כזה... מראה חיצוני:זקן ארוך, לא מגולח, חולצת משבצות.... חחחח עזבו, המצאה שלי ושל אבא שלי... שנינו שרוטים... יורדים על אנשים ברחוב וזה... אבא מגניב יש לי!!!

יש לי כמה מילים חמודות..

לדספק=לדבר וספיק...חחחח דילעוני-חיחחחחח זו מילה מוזרה אני קורא ככה לאחי הנשמה כפרע עיינים גוף{הוא בן 3 נשמה שילייייי}... אמ פי-קיצורלאמ מי שלוש חח ככה השמפחה שלי קוראת לזה...!!! פאקצה---יודעים ת'פירוש כבר לא? וזהו חח אין לי הרבה מילים בעעעעע...{אבל בטוח שכחתי עוד מלאאא.. לא עולה לי בראש!!!}

יש לי אבל אני מניחה שאתם מכירים....

למשל כשאני רואה פלורנסייטה או כשראיתי המורדים אז ההורים שלי אמרו עוד הפעם עם הטמבלנובלות??? צירוף של טמבל+טלנובלה

JustME79

New member
אפעם לא שמעתי טמבלונבלות

אבל לי תמיד אומרים "טלנוזבלות" יענו טלבונבלה+זבל

אוקיי: |אהמ אהמ...|

מופצה - במקום "מואה"... זה נשמע יותר כמו הצליל של הנשיקה... חחח (ונא לא להשתמש בזה... כל הזכויות שמורות לי ולדנההה!) מואה - לא הפירוש הרגיל (כסימן לנשיקה...), אלא זה מאמי, מותק, כפרה, כל המחמאות שבעולם (וגם לאלהשתמש במובן של מה שאנחנו המצאנו... חחח) מטומבל -מטומטם&טמבל (אפשר גם להטות למין נקבה... חחח) משורללת - משוגעת&מטורללת (אמרתי את זה עד שגיליתי את הפירוש האמיתי לזה... אופס... חחח) וזהו...... יש עוד מלא אבל אין לי כח... חח, תגיבו!

למעלה