"כמה חיכיתי לגשם הזה שירד עלי.."

Miny2

New member
אה אופס..

הייתי בטוחה שזה קנו לך פרחים.. אממ כן נראלי שיוצאים, לבארקה לא?:) יכול להיות די מגניב.. הצחקת אותי עם השיחה היום ועם השיחה באמצע העבודה.. רק שתדעי שאני עדיין מובטלת[כןכן עצוב,אבל אביעד הבטיח שכשיהיה לו עסק הוא יעסיק אותי אז יש לי תקווה] ממ כן בוא ניסע לירושלים, או שבעצם.. שמעתי שהוא מתארח אצל זמרת ששכחתי את השם שלה אבל זה היה נראה שזה הולך להיות הופעה ממש נחמדת:) וזה בת"א וזה עולה 20 שקל..וזה גם שההורים שלי טסים אז אפשר לחזור ישר אליי הביתה ותשנו אצלי את ודאל:) התקשרתי אלייך ותפוס, תעדכני אותי מתי נפגשים ואיפה:) ממ ותתלבשי כמוני [שאני לא ארגיש שונה,אבל חוץ מהקטע של הקרוקס..] חיבוק!!:)

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifלא רוצה אירוח.. רוצה הופעה הופעה!!

לא.. אני שמה חצאית בסוף חחח לא מסתדר לי עם המכנס הזה.. לא מתאים לבארקה.. אם אני אעלה לשיר?
חחח לא בא לי לצאתתתתתתתת ואביעד יפתח עסק בעוד לפחות 4 שנים.. מצטערת לבאס..

Miny2

New member
כרייסס!!!:)

כריס את פשוט לא מבינה איך את ודאל סיבכתם אותי.. הגעתי בערך ב-3 ואמא שילי עמדה לרצוח אותי.. בעצם גם עכשיו היא עומדת.. כשהגעתי היא עושה לי נדבר על זה מחר .. ובבוקר קמתי ואני כולי מתחילה לחרטט.. אני עושה לה-היינו אצל נועה ולא היה לי סוללה ודאל אין שיחות ולנועה אין שיחות, אז לא יכולנו להזמין מונית אז היא עושה לי ומה עם הבית שלה? אין לה ט'ל? אז אני עושה לה- לא אין להם טלפון בבית.. אז אחותי לוחשת לי ,מה אתם סתומות?! אם היו באים חבורה של ערסים? אז נזכרתי בערסים שעצרו עם המכונית ושהיה להם איזה אחד שיכור על סף עלפון מאחורה.. ובכלל הנהג מונית עשה לנו פשוט טיול בב"ש..שעה הוא נוסע.. אמאא אתם פשוט הרגתם אותי אתמול,לייסטר.. בקיצור אם יוצאים היום נצטרך להשתדל שזה יהיה לפני 3, תודה:) [והיום את שמה מכנס, ואני לא כוסית..טוב נו בעצם אולי קצת!! חח ]

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifמיני.. באה לישון אצלי..*מרים גבות*

וואה! הוצאת אתי מה זה תפרנית חח עכשיו אני ממש מרגישה בב"ש..
ו..היה ממש משעשע!! הרגשתי בערך כמו קפיץ.. ברור שיוצאים היום! אני לא יודעת אם אני אשים מכנס.. המכנסים שלי הם כאלו ליומיום.. חח אם אני מתכננת לעלות לשיר אני רוצה להראות טוב.. ולא כמו הומלסית..XD דברי איתי בפייסבוק.. הפכנו ת'פורום לצ'אט.. לא נעים..

למעלה