תירגעו קצת !!!

../images/Emo3.gifתירגעו קצת !!!

הבנתי סבבה אתם אוהבים תסידרה אבל לקחתם את זה יותר מידי קשה כאילו מי אלה הילדים האלה בגיל שלנו ואפילו יותר קטנים ... ! תאהבו תסידרה אין בעיה אבל זה נראה כאילו אתם אובססים על הילדים האלה שאם הייתם רואים אותם ברחוב לא הייתם אומרים שהם כאלה יפים רק בגלל שהם בסידרה סוג ז' זה אומר שהם יענו סלב קטנים אז לפני שאתם נמרחים על כל ההודעות האלה שאתם כותבים תחשבו קצת שהם סך הכל ילדים כולם ועשיתם מזה יותר מידי

רסמייי

לא טוב את מוזמנת ואיפלו רצוי שתעופי!! מה נראה לך.. תכתבי מה שבא לך על עצמך(תעשי לעצמך בושות לא לאחרים טוב?!?) סבבהה (לא משהו אישי..)

shusha13

New member
דיי לריב

באמת דיי זה יוצר אויירה מותחת ולא נעימה החיים קצרים תהנוווו.. אובת אתכםםםםםם נשיקות שלחו הודעות חח

JustME79

New member
חחח אהבתי...../images/Emo13.gif

אני לא מבינה אנשים שבאים בטענות ואומרים שאתם מעריצים יותר מידי וכאלה, אז בשביל מה אתם פה?!?! לא הבנתי תקטע

חחחחחחח...

אוישששששששששש.... יש לך טענות מותק?!תחפפי.... פה זה אנשים תסידרה סוג ז' שלך....לדעתנו היא ממש יפה.. לא נאה לך הילדים/דות פה....אני מזמינה אותך להיסתלק....זה יועיל לנו מאוד... חוצמזה השחקנים נורא חמודים ויפים לדעתי....והסידרה גם ממש יפםה לדעתי....!!!!!1 ובקיצור...מי שלא אוהב תסידרה מוזמן לא לכתוב בפורוםםםם
זה באמת יוצאים תככים מטופשים! ~הילושית~

אויש היתלבלבלתי...

ציטוט: פה זה אנשים תסידרה סוג ז' שלך....לדעתנו היא ממש יפה.. חחחח אז במקום ככה זה אמור להיות ככה שחכתי מילה... פה זה אנשים שאוהבים תסידרה סוג ז' שלך....לדעתנו היא ממש יפה.. חחחחחחח אני מקווה שתסלחו לי...
חחחחחח

no nick2

New member
תראי..

א. לא כולם אובססיים כמו שאמרת.. ב. אם זה מה שאת חושבת.. למה את בכלל פה?

חמודה עם לא טוב לך תלכי

לא טוב לך אז תלכי כי את לא תרדי פה על אף אחד ועם אני אוהבת את גור ואת אדם וזה לא מעניין אותך אז יש את הפיתרון הכי פטוט...את יכולה ללכת

wow

אנלא באה אליכם בטענות אני פשוט אומרת שהסידרה עלתה לכם טיפה יותר מידי לראש (!) תנו לילדים האלה לחיות קצת

shusha13

New member
עזבו את זה כבר..

חח זה שרשור מזמזמן.. חוץ מזה כל אחד וההתנהגות שלו על תטיפו מוסר אחד לשני כל אחד והאופי שלו..

למעלה