תירגעו קצת !!!

Ben LeVi 232

New member
את צודקת ברוב הדברים אבל לדעתי

ההערצה היא כמו לכל שחקן או מפורסם אחר, ככה זה נראה, אולי כי הם כותבים כאן בפורום זה בולט יותר... והנושא הזה עלה כאן כל כך הרבה מאד מדי פעמים, ככה שכל המעריצים דיי הבינו את הרעיון...אם הם רוצים להמשיך ככה, שיהיה בהצלחה ובכיף! רק כמובן בצורה שתכבד אותם ותשמור על הפורום מסודר...

ayeltush1

New member
אני חושבתתתתת ...

שהם מדהימים כל השחקנים אחד אחד ואולי יש כאלה שבאמת מגזימים כמו שכותבים על שולחנות בית הספר ועוד כל מיני מיקרים שרשמו את השמות של השחקנים צריך לשים גבול לערצה וזה שהם ילדים בגילנו אז מה הם שחקנים לא סתם קיבלו אותם להיות שחקנים יש בזה משהו לא סתם היו לוקחים אותם יש להם תכישרון שלא לכל אחד יש אבל בתור אנשים הם ממש מתוקים עזבו שהם שחקנים אני פשוט מכירה אותם מהסידרה ראש גדול ואני לא ממש ראיתי בהתחלה תסידרה ישר נכנסתי לפרום ורציתי ליראות עם באמת השחקנים עונים פה ויהונתן במקרה היה הראשון שענה לי ולא הכרתי אותו אפילו בסידרה ןאז התכתבתי איתו בפרטי גילתי שהוא ממש מתוקקקקק בתור ילד ולא ביגלל שהוא שחקן וגם גור שזה פשוט כיף לדבר איתםםםם ובאמת זה פרום למעריצים זה מיועד לכל ההתלהבות הזאת לכל שחקן וכל אהבה הזאת שכל ההערצה אבל לא צריך להגזים או ליפגע מיזה שהם לא עונים לכם וביגלל שלחלק מהשחקנים יש חבר/חברה אנשים פה נפגעים וזה לא צריך להיות ככה אתם צריכים להבין שיש להם חיים אחרים !!

למעלה