חתימה מבורכת יקיריי

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo5.gif../images/Emo4.gifהאם כדאי לצום?../images/Emo67.gif../images/Emo254.gif

אני ממליצה בחום על הצום כמנוף להתחלות חדשות בלי שום קשר עד כמה אתם קשורים למסורת/דת היהודית או עד כמה אתם נוהגים לצום או לאו. אם אתם בריאים, צומו. אם אתם חולים.... הצום רק יבריא אתכם
יאללה, צומקל חברה'
L&L TALYA

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo30.gifחתימה מבורכת יקיריי../images/Emo30.gif

"שנהטובה" וגם"חתימה טובה" שומעים בכל מקום ומברכים מכל מקום. אתם כבר יודים מהי דעתי על המושגים 'טוב' ו'רע' ואם אינכם זוכרים, ארענן את זכרונכם במאמר אודות סיפור גן העדן. אז בקיצור, שתהיה חתימה מבורכת ושכל משאלותיכם יתגשמו אינשאללה. (הן ממילא מתגשמות. רק לא תמיד אנו מודעים לכל מה שאנו מבקשים
L&L TALYA

Tal_Ya_Tal

New member
ברכה../images/Emo140.gifששווה להעביר@הגיעה ב../images/Emo30.gif

השנה החדשה כבר כאן, ותיבת האימייל שלי כבר מלאה באימיילים עם ברכות והזמנות שונות לשנה החדשה:*** כבר הזמינו אותי לעשות חשבון נפש עמוק,*** כי אחרת השנה לא יהיה לי מתוק,*** הזמינו לשבת מיד ולכתוב חזון,*** וגם לבוא לקורס שיגשים לי את הרצון,*** לנקות לשחרר ואת הבפנים למרק,*** להפיץ, לפרסם וגם לשווק,*** לפתח יכולות וגם קצת כושר*** ולעשות סדנה שתגלה לי את סודות האושר... השנה החדשה ממש כבר כאן ולפני הברכות והאיחולים אני מבקשת להזכיר לך כמה דברים: *** הכול בסדר, אפילו מצוין. *** ומי שהנך כרגע - זה פשוט מושלם. *** וכל מה שעשית וגם אם לא, *** עדיין הנך עולם ומלואו, *** וגם אם שגית וגם אם טעית *** העיקר שניסית וגם חווית. *** השנה החדשה ממש עוד רגע כאן ואני רוצה לברך אותך במה שאני מברך את עצמי בדיוק: *** שתראה את היופי והטוב שבך ולא רק בזרים, *** שתקשיב יותר לעצמך ופחות לאחרים, *** שתרגיש שמח, בריא ומאושר, *** שתאמר לעצמך שהכול אפשר. *** שמהדרך תהנה וביומיום תכייף, *** שתעצור מדי פעם ותנוח כשתתעייף , *** שתעשה את כל אלו בלי כל סיבה, *** וגם אם אין בסביבה איזו מסיבה. *** שתזכור בכל רגע שאתה יחיד ומיוחד, *** וטביעת אצבע כמו שלך, אין לאף אחד. *** שהכול משחק והמציאות היא אשליה, *** שהעיקר זה הדרך וגם החוויה, *** שיש רק דבר אחד שעליך לעשות, *** ואז כל מה שתרצה יכול לקרות: *** - לדאוג לעצמך - *** כי החיים חזקים יותר מהכול, *** וכשתדאג לעצמך הם יעשו אותך גדול, *** יובילו אותך בדרך מיוחדת עבורך, *** יכוונו אותך לייעוד וגם להצלחה, *** רק תדאג לעצמך באמת ובתמים, *** לאוכל בריא ולבגדים חמים, *** לסביבה נעימה ולחברים תומכים, למשפחה אוהבת ויד מלטפת, *** לעשות את מה שאתה אוהב, *** ולהיות קשוב ללב. *** השנה החדשה ממש עוד רגע כאן והכי, הכי, אני מאחלת לך השנה ש..... תתאהב - בעצמך! *** שתקבל בקבלה מוחלטת – אותך *** שתסמיק בכל פעם שתראה אותך במראה *** שתחשוב ותדע שאתה הדבר הכי טוב שקרה לך בחיים *** ושלא משנה מה קורה - יש לך אותך! *** שתתרגש מכל מעשה ומחשבה שלך, *** שתפרגן ותחמיא לעצמך, *** שתתאמץ ותעשה למענך, *** שתהיה לך שנה טובה ומאושרת, *** כי מגיע לך טוב ולא אחרת! ***

למעלה