אוהב ליום שישי
.

Lilo the fairy

New member
../images/Emo32.gifאוהב ליום שישי../images/Emo23.gif../images/Emo13.gif.../images/Emo141.gif

כל מה שלא קשור ליפיוף עם החיוך
לכאן.
המון זמן לא הייתי כאן כמו שצריך...
מבטיחה שזה ישתנה
בהצלחה לכולם במבחנים\מתכונות\בגרויות.
תרגישו טוב, תהיו לי בריאים...תשמרו על עצמכם
שיהיה שבוע טוב
שבת שלום
תהנו
אוהבת אתכם.

אנונה2

New member
היום יום הולדתתת../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif

לסבא שלי, =]
אבא שלי =]
ואחי הקטן =]
ששלושתיהם דומים קופי
אז אני לא הולכת לבצפר...
אני הולכת לגן של עמית (נו, אחי הקטן
)
ומפסידה מבחן ^_^
בלשון ^____________________^

m i r u s h i

New member
לילה ויום טוב ../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif

אושר,חיוכים,צחוק,אהבה ובריאות לכולכם
ואורי,תראה סימני חיים
נעלמת
אירוחים באופק? ראיונות? משהו ?
לילה

m i r u s h i

New member
גם לי לא..../images/Emo108.gif

כל סוף שיעור היום חייגתי *22 לשמוע מה קורה,מה השתנה.. הכי מוזר [באופן חיובי] זה שרוב 'שונאיו' כרגע מתפללים עבורו :] והימין הקיצוני חוגג על האשפוז שלו :/ זוועה.

Nofar723

New member
../images/Emo7.gif

אבל אני ממש לא מבינה את התקשורת, העיתונים הטלויזיה למה הם כבר מספידים אותו?!?! כל התוכניות בטלויזיה, התמונות בעיתונים, כל הרקע הצבאי שלו הוא עדיין חי ונושם!!!

m i r u s h i

New member
אממ../images/Emo108.gif

את רואה עכשיו חדשות? המצב קריטי.. ניתוח שלישי.. כל השרים רצו לביה"ח...המצב רע

Nofar723

New member
כן, אני יודעת...

אבל למה כבר מספידים אותו?!?! בכל התוכניות אתמול על איזה בן אדם הוא היה, אני יודעת שהם התכוונו לזה שהוא לא יחזור להיות כמו שהוא היה אבל בכל זאת...

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

בואי נודה במציאות,כמה שהיא קשה.. המצב קטסטרופה...הסיכויים שהוא יצא מזה בשלום-קלושים כמה להודות בזה,ואני כ"כ מקווה שאני טועה... כל כך לא מגיע לו :/ אבל אם הם הזמינו כמה יועצי תקשורת.. המצב באמת באמת גרוע..

Nofar723

New member
באמת לא מגיע לו../images/Emo7.gif

אבל תחשבי שהמשפחה שלו רואה את כל הסרטונים הקטעים הראיונות תחשבי מה הם מרגישים, לראות שכבר מספידים את אבא שלהם למרות להוא עדיין חי, הסיכויים שהוא יצא מזה באמת קלושים אבל הוא עדיין חי

JULI4561

New member
הוא עדיין חי אבל רוב הסיכויים זה

או שהוא ימות או שהוא יהיה צמח ..

boopymylife

New member
ניראה לי

לפחות ממה שאני הבנתי ... הוא לא יוכל לחזור לתפקד כראש ממשלה...(בגלל מצבו הקשה) אז כנראה הם התכוונו ב"היה" ספציפית לראש ממשלה ולא לאריאל שרון עצמו בכלליות... חוצמזה, המצב שלו קשה. (והוא גם לא צעיר כ"כ) אז תשמעי, עם כל הצער, יש סיכויים שהוא לא יחייה. תסתכלי על זה גם ככה. לא ש"המנחים בתוכניות טלויזיה מניאקים ומספידים אותו כבר". ...

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

להיות ראש ממשלה הוא כבר לא יהיה.. פגיעה במוח משביתה אותו לחלוטין.. לכי תדעי איזה נזק נגרם לו.. אתמול אמרו שהשטף דם היה בצד הימני שאחראי על הפעילות המוטורית..

Nofar723

New member
הם דיברו על אריאל שרון האיש

לא כראש ממשלה, תראי מה הגבתי למירי...

לצערי, ראש הממשלה במצב אנוש.

הסיכויים שהוא יתעורר מכל המצב הזה הכי קלושים שיכולים להיות. וגם אם הוא יתעורר, לא נראה לי שהוא ירצה לחיות במצב הזה.

למעלה