אוהב ליום שישי
.

boopymylife

New member
יומטוב../images/Emo13.gif סיימתי ב-11

והגעתי רק עכשיו הביתה! XDDDDD (רבע שעה חיכיתי לאוטובוס 1, אח"כ עוד חצי שעה לאוטובוס שאח"כ, ואח"כ עוד 5 דקות גם הלכתי ברגל) (אני גרה בח-ו-ר) XDDDD קיצר המתכונת הלכה לי דווקא די סבבה :) והיום בערב כנראה אני נוסעת לחדרה לחברים :) שיהיה לכם סופ"ש מדהים :)

../images/Emo41.gif../images/Emo77.gifאם תרצו אין זו אגדה../images/Emo77.gif../images/Emo41.gif

נפתחה הקומונה החדשה לכולכם... נכון תמיד רציתם לפגוש את הכוכב שלכם ולא ממש הצלחתם.. נכון גם אתם רוצים ללכת לפסטיגל ולשבת בשורות הראשונות ואז אח"כ להכנס למאחורי הקלעים.. נכון שגם לכם בא ללכת למסיבות עיתונאים של מפורסמים.. נכון שהמורדים באו לארץ גם אתם רציתם להתארח בחדר שלהם במלון.. נכון שגם לכם בא ללכת להופעות, מסיבות והצגות של הכוכבים הכי אהובים עלינו... אז אולי אנחנו לא פרוטקציונרים ואין לנו הרבה פרוטקציות אבל ביחד בשיתוף פעולה נ-צ-ל-י-ח!! בקומונה הזאת נקים קבוצה מגובשת שביחד ננסה להשיג את הכל.. אל תשכחו "אם תרצו אין זו אגדה" בקומונה: מפגשי מעריצים, רכילויות מעולם הבידור, תמונות נדירות של כל הכוכבים, משחקים, שרשורים מגניבים, פגישות עם הכוכבים ועוד... והכי חשוב שיתוף פעולה וגיבוש ולא לשכוח "אם נרצה זה יצא"

m i r u s h i

New member
כמה חבל ש../images/Emo108.gif

בפורום הזה הרוב יפגשו את אורי במפגשי פורום ולכן לקומונה שלך לא יהיה רייטינג מהפורום שלנו XD שיהיה בלכ זאת בהצלחה

m i r u s h i

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

פגישות פורום וקומונה ^__^ פורים,Here we come!

יומטוב לכולם!

היה ממש ממש כיף בביצפר, לא למדנו! אז שבת שלום לכולם וסופ"ש כיפי!!

spukipuki

New member
יום טוב לכולם!

ושיהיה לכם סופשבוע רגוע (בגלגלצ) (וכן, אני יודעת שחזרו על הרבה פעמים) ^____^

חזרתי בכוחות מחודשים

אחרי שלושה ימים שהרגשתי ממש ממש לא טוב הייתי בטוחה שעוד שניה אני מתפגרת בגלל כמות הנורופן שלקחתי, אתמול בערב אמא לקחה אותי למרפאה שלה והרופא בדק אותי ונתן לי אנטביוטיקה לוריד וכדורים חזקים קמתי בבוקר והרגשתי הרבה יותר טוב,סוף סוף אני יכולה לבלוע קצת. אני אתגעגעת אליכם לא יודעת מה איתכם.

למעלה