אוסף

mister blond

New member
שאלת חכם לרבנו אליזד

"תלת זרג"?
? זה אפשרי בכלל לביצוע? פרט נמק והדגם!

ארששית

New member
ענק! אוי ענק ! כן, כן, כן, עוד !

עוד. אליזד, עוד כן. כן כן כן. א-ל-י-ז-ד עוד. הו, זה ענק! עוד ע-ו-ד- כ-ן ככככככככככככככככככככןןןןןןןןןןןןןן ככככככככככככככככככככככככככככככןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אוף. אוף. תודה.

ארשש

New member
חחחחחחח אליזד!

מהיכן הפיוטים האלה? בכל אופן - עצה - אם אתה הולך על ז'אנר של פייטני אשכנז ו/או פייטנים ארץ ישראל (יוסי בן יוסי, יניי ואפילו הקליר ) רצוי לתקוע שיבושי שמות עצם בלתי מובנים. הבסגנון: יזרגו זרגו להיזרג זרג ("ר" אחרונה פתוחה כמובן ולא שווייה) אל דוחן עומק קליפות נאק ערוו תאבון להיזרגג יפליט בפולטו פליט זרגת פליטת דוחן אביונה מצום קטיעת שיפכון עד הערב (שוף על החרוז לשורה הראשונה!) הרעיון המרכזי - שירה לא ברורה בעליל, להשאיר משהו לחוקרים. בכל אופן - כרגיל - מקסים ומצחיק.

babylon_a1

New member
יחזקל כ"ג ../images/Emo178.gif ../images/Emo67.gif

אולי אני עייף מהעבודה אולי זה מזוייף, מה זה ?!?!?!?
זה אמיתי ?!?!?
לב כה אמר, אדוניי יהוה, כוס אחותך תשתי, העמוקה והרחבה; תהיה לצחוק וללעג, מרבה להכיל. לג שיכרון ויגון, תימלאי; כוס שמה ושממה, כוס אחותך שומרון. לד ושתית אותה ומצית, ואת-חרשיה תגרמי--ושדייך תנתקי: כי אני דיברתי, נאום אדוניי יהוה. {ס} http://www.mechon-mamre.org/i/t/k/k1223.htm

R a c h e

New member
אבזץ יקר../images/Emo70.gif

הניטור בנתיים כאן אבל את המלצתך לחסום את אבזץ נשקול מייד ונשתדל להענות בחיוב ובאופן מיידי. את הניק שביקשת לשחרר אשחרר מייד אבל רק הבטחה אחת אני דורשת ממך: שתתן גם לי מהחומר
הזה שלקחת.....

Le Fay

New member
לדעתי יש לך די והותר מהחומר הזה

פשוט לו הוא עושה דברים אחרים

Le Fay

New member
לא התכוונתי לדכאון, אלא

ליותר מדי עבודה, פחות מדי הנאה...

laife

New member
שיט, למה אני עובר רק בסוף יוני???8-

נשמע אחלה מציאה שבעולם....

naty 1

New member
אתה לא חושב שקצת הגזמת?

גם שקט וגם נקי מאוד... ומה זה "להיות נחמדים" נכנסים שניים או אחד? ובכלל מה זה שותפה שלא החליטה? ומקרר רועש? למה מה קרה רק השותף צריך להיות שקט? והמחיר הבלתי יאמן 650 ש"ח... (באמת לא יאמן המחיר הזה) האמת, אחלה דירה מומלצת בחום... אחרי שמצליחים לעלות את המדרגות הדירה בהחלט סבבה שלא לדבר על האינטרנט החופשי מחדרו של אבזץ. בהצלחה חביבי ובהצלחה לבר המזל שהשותפה תאשר

אבזץ

New member
חן חן על המלצה

ולמען גילוי נאות, האינטרנט אינו חינם - קיימת תשתית בכל שלושת החדרים בדירה. העלות הינה יחסית למשתמשים. כמה אתה גובה עבור עריכת חוזה שכ"ד?

naty 1

New member
מוסיפים

סכום קטן לשכר הדירה בכל חודש ומעבירים אלי. תאמין לי במחיר המגוחך של הדירה אתם יכולים להרשות לעצמכם... תנסו להאריך את החוזה כמה שניתן, אכן בעל הבית השתגע

למעלה