אוף בסימן
מויאל

די כבר לשנוא את מויאל הנשמה!

מה הוא עשה לכם שאתם מקללים אותו ככה?!?! זה ממש מגעיל! בסדר אז אתם אוהבים יותר את סקעת אבל זה לא סיבה לקלל את מויאל כי הוא שר ממש יפה וזה שאתם כועסים שסקעת לא זכה זה לא אומר שמרמים זה ממש דפוק! וחוץ מזה סקעת היה הפייבוריט של כל השופטים אז אל תגידו שהיה רמאות! ואל תדאגו גם שירי מימון זכתה מקום שני ותראו איפה היא עכשיו ממש כוכבת אפילו יותר מנינט! אז אתם תשמעו מסקעת וגם מעדי כהן ובמיוחד ממויאל מויאל ממש ריגש אותי גם אם הסיפור של הילדה עם הסרטן ז"ל וגם בכל השירים שהוא שר! היה מגיע לו לזכות! ומי ששונא את מויאל ואת עדי>>>אתם אנשים ממש מפגרים כי הם לא עשו לכם כלום! זאת הדעה שלי! ובכל מקרה כל אחד רשאי לחשוב ולרשום מה שבא לו! אבל בבקשה אל תקללו זה מגעיל ומפגר!

אה ודרך אגב...

אני הייתי בניצנים =P הייתי ליד הגדר[טוב שלא מחצו אותי שם בעעע] וחברות שלי החזיקו את השלט הגדול של מויאל!! והוא גם התחיל לקרוא את זה חחח... הקיצור הוא פשוט נ=ש=מ=ה ומה קשור לזה שהוא ערס?! כי הוא שם שרשראות המצב הולך ומתדרדר! סקעת-הוא ממש חמוד ומה קשור הומו?!?! אלוהים ישמור אתם לא ראיתם ת'תמונות של חברה שלו?! שהוא מתנשק איתה למה אתם אומרים סתם?!?! עדי-היא ממש חמודה יש לה קול מדהים! למה היא ג'יפה?! ועוד משו זה לא תחרות יופי זאת תחרות שירה זה שסקעת יותר חמוד זה לא אומר שהוא היה צריך לזכות למויאל יש קול מהממם!!

אורטלול

New member
../images/Emo41.gifמויאל תעשה לי ילד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

מויאל המלך מויאל המלך מויאל המלךךךךך ושימותו הקנאים.....טחחחחחחחחחחחחחחחחחח נרקומנית את צודקת בכל מה שאמרת!!!! וגם אני מטורפת על כריסטינה אגילרהההההה
מויאל...

Cutee

New member
../images/Emo9.gifתגובה לה-כ-ו-ל-!

טוף,אז ככה..צודקת מויאל באמת לא עשה לי שומדברר אני מקללת אותו רק בגלל שרציתי שסקעת ינצח אז הנה אני מספיקהה מעכשיו!:) ראיתי ת'שלט ששל מויאל איזה כיף לךך גם שהיית בניצנים ! סקעת-> אני יודעת שהוא לא הומו מפיצים את זה ורגע את חושבת שאני לא חושבת שהוא חמודדד..אני חולה עליו בנשמה!:) הוא כזה מאמיי והוא ממש לא הומו מפיצים את זה ואני ההפךך-->אומרת שהוא לא הומו! עדי לא אמרתי עלייה כלום כי היא באמת חמודה..גיפה?מה פתאום ועוד משו .. זה שלקול המדהים של סקעת יש גם תוספת של זה שהוא חתיך עולם זה לא אשמתו ואני יודעת שזה תחרות שירה אני אוהבת את סקעת בגלל שהוא שר 100מםם..ואני ממש לא אומרת שהוא לא חתיך חחח..אבל הוא שר מקסים מזלטוב למויאל אבל זאת בשבילי אכזבה
סקעת אני מתה עלייך

liraz האחת

New member
התמונה של עופר הזכירה לי ש...

אחותי הייתה ברכבת עם עופר שכטר חחחחח..... אין ספק שכולנו התאכזבנו מזה שסקעת לא זכה אבל היופי לא קובע

ענתHOT

New member
חוויה מגניבה מקניון ערים בכפ"ס...

אני וחברה שלי רצינו שמויאל יזכה... אנחנו גרות בראש העין (ליד פ"ת) ורצינו לראות את הגמר על מסך ענק, אז נסענו לכפ"ס לקניון ערים. עכשיו, כידוע, כל מי ששם כמובן משוחד ורצה שסקעת יזכה... רק אני וחברה שלי צורחות כמו משוגעות:"מויאל המלך!!!!!!" ואז כל הכפר סבאים הסתכלו עלינו עם מבט של רצח בעיניים... היתה מישהי שצרחה:"סקעת תעשה לי ילד!!!" ואז אני וחברה שלי צרחנו בתגובה:"מויאל!! תעשה לנו תאומים!!!" בקיצור אנשים לא הבינו מה אנחנו מחפשות בכפר סבא אם אנחנו בעד מויאל... ואז.. הגיע רגע הכרזת התוצאות... כל כפר סבא בשקט מוחלט.. מחכה לשמוע שהראל סקעת זכה במלוא הSMSים... ברגע שצביקה הדר צעק:"מהפך! הראל מויאל!!" רק אני וחברה שלי צרחנו והשתוללנו בתוך המון המעריצים של סקעת.. כל הקניון דמם ורק אותנו שמעו צועקות מאושר.... בקיצור, חצי מכפר סבא עכשיו שונאת אותי... אבל אני אוהבת את הראל מויאל!!! והטוב, מוכרח לנצח...

Moran the one

New member
אל ת'בלבל-סקעת הראל ! ../images/Emo41.gif

איזה ביאוס...!!! הייתי בטוחה שסקעת לוקח
גם חתיך וגם שר פצצות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה באסה שיאווווווווווווווווווווווווו!!!
הראל...אנחנו עדיין מתות עלייך!!! אני לפחות...מאוווווווווווווווווווד!!!
יאללה ביי אנשים ...חולה עלייכם ועל סקעת!!!
ב-
מורן =]]

יש מויאל זכה!

ישששששששששששששש מויאל זכה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I LOVE YOU MUYAL!!!!!!!!!!!
למרות שגם סקעת היה טוב אבל מויאל יותר! בעצם רגע!!!!!!!!! מיכל רשף המלכה מיכל רשף לשלטון!!!!!!!!!!!!! מיכל פי אלף על מויאל אני איתך עדיין למרות הכל מאמי! LOVE-SIVAN!

KiShKooSh

New member
ואיי ממי יש לך הצתה מאוחרת

הוא זכה אתמול
ואנחנו בפורום מיכאלה

נעמונת16

New member
סקעת שלי ../images/Emo7.gif

סקעת שלי הפסיד...... טוב, גם למויאל מגיע לזכות.. כל הכבוד לו.... סקעת ומויאל מושלמים שלי. סקעתתתת

למעלה