אחרון לחנוכה

boopymylife

New member
ניצלתי את היום+לילה האחרון של החופש

בצורה הכי הזויה שיש... הייתי עם חברים השתכרנו כמו שלא השתכרנו בחיייים שתינו כל אחד: בירה באד בירה קרלסברג בירה הייניקן עוד בירה באד עוד בירה באד 4 כוסות וודקה אח"כ הלכנו לחברה שלי הביתה ... שתינו כל אחד חצי בקבוק יין היינו שיכורים תחת ואז שיחקנו אמת או חובה (והיה הזוי ברמותתתתתתתתתתתתתתתתתתת) אח"כ נרדמנו כולנו (4) על המיטה של חברה שלי והתעוררנו ב12 בצהריים.. ב4 בצהריים כל אחד התקפל הביתה ואני המשכתי לישון בבית... עכשיו התעוררתי ונכנסתי.. אההה ולפני שיצאנו נכנסתי לצ'אט לשדר (בלוגTV) ונכנס אליי לפרטי POLICE : POLICE: שלום אני: שלום POLICE: ערב טוב אני: ערב טוב חח POLICE: בת כמה את? אני: 17, למה? POLICE: יש תעודת זהות? אני: לא .. היא לא עליי חחחחחח POLICE: אין שידור בלי תעודת זהות . אני מבקש לסגור את השידור אני: למה? POLICE: תסגרי מיד את השידור או שאעלץ לחסום אותך אני: נו מה אתה רציני איתי? POLICE: כן. אני מבקש לסגור את השידור מיד. אני: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח טוב. *_^ איזה מטומטם זה וואי.. ^^ XDDDDDDDDDDDD

boopymylife

New member
ואמא שלה נכנסה באמצע אמת או חובה!

XXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (זה היה בערך ב5 בבוקר) וזה היה באמצע חובה לא כ"כ נעימה *___^ פדיחות.

m i r u s h i

New member
ה'..../images/Emo108.gif

אני לא מסוגלת לשתות אפילו כוסית [הכוסות מיני האלה o_O] של ליקר או כל סוג של אלכוהול...ואת את כל הרשימה הזאת? ה'.|:

אנונה2

New member
חח זה קל../images/Emo6.gif../images/Emo95.gif

לשתות כוסית... ועוד כוסית
טוב, זה מה שקורה כשמסתובבים עם האנשים שאני מסתובבת איתם

boopymylife

New member
בקלות. זה לא בעיה. הבעיה היא

להשאיר את זה בפנים XXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

boopymylife

New member
נכון הסירטון שרואים את אורי בפסטיגל

אז רק אתמול עליתי על זה ש.. זה פאקינג היה מצולם בהיכל הספורט! ברוממה! (טוב שזה לא הבית ה2 שלי אני רוב הזמן מסתובבת ברוממה!) זה כאילו יגידו לכם שאורי היה בשכונה שלכם ולא ידעתם מזה!!!!!!!!!! $%#$%#$%#$%#$%#$%#$%#$%#$%#$%#$%#$%#$

למעלה