איך עברה עליכן השבת. בנות ישראל יקרות

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo32.gif איך עברה עליכן השבת. בנות ישראל יקרות

שלי? חן השבת החלטת לשמור? מה איתך דרורית? הלכת לבית הכנסת? מישהו ראה את רווית בזמן האחרון. היא נעלמה
ואיל עדין לא סיפרנו לכם חוויות מחצי מפגש הפורום שלנו (קרלס, צ'יינה ואני
) הלכנו לראות סקס והעיר הגדולה. חן לא הפסיקה לחפור על אילוסטרייטור ואפילו המארחת של המסעדה הזאת שהיינו בה לא יכלה לשמוע אותה יותר אז היא התחילה לקשקש בצייר
קרלס חפרה נונסטופ על קרי ועל שערות בידיים ועוד משהו על קי ואיזה טור בוק ועוד קצת שערות בידיים ואני? אני ישנתי בחצי מהסרט או לפחות ניסיתי לשיון עד עכשיו כואב לי הגב
העיקר שהיה לנו קולנוע כמעט ריק שאפילו זכה לתיעוד די מרשים

West Doll

New member
בואנה אתמול בסביבות 3 וחצי לפנ"ב כתבתי מזה

חפירה ותפוזבל לא שלח
אני אנסה לשחזר את זה... היתה לי את השבת הכי כייפית בעולם! בשישי נסעתי לחברה שלי בכפ"ס ובערב יצאנו עם חברים שלא ראיתי המון זמן לאיזה פאב נתניתי קטן, צפוף, מחניק ומסחרר. שתיתי כולה ליטר של בירה ואז המארחת שהיא גם חברה של חברה שלי נתנה לנו שוט על חשבון הבית...עכשיו, שאני אגיד לא לאלכוהול בחינם? 5 דק' אחרי זה הצטערתי בזמן שאני מקיאה וחברה שלי מחזיקה לי את השיער. אני מאשימה את כל המסביב...אני אף פעם לא מקיאה מאלכוהול- אלא אם כן שתיתי בקבוק שלם של וודקה או משהו כזה. קיצר אני רק זוכרת שידיד שלי סחב אותי לאוטו ונרדמתי שם ואז חברה שלי העירה אותי כשהגענו הביתה והתעקשתי ללכת להתקלח. נפלתי כמה פעמים במקלחת ודפקתי חליקות כאלה של "כמעט נפילה" ואז יצאתי ונכנסתי לתרדמת עד 2 בצהריים. אחרי זה חשבנו עם עצמנו אם בא לנו ללכת לים...אבל גילינו שאין לנו כוח להתמודד עם חול אז התקשרנו לחברה אחרת וקבענו להפגש לאיזה לאנץ'. אכלתי רביולי עם בטטה
בערב נסעתי לחברה שלי שעכשיו עברה לדירה החדשה שלה בת"א והלכנו לאכול ארוחת ערב מאוחרת(בסביבות 1 בלילה) בג'פאניקה
סושי צמחוני
(כי איכסה דגים
) וזהווווווווו הגעתי הביתה בסביבות 3 ונפלתי לקומה עד שאמא שלי העירה אותי ב10 בבוקר

וואי כיף לך!

אני מתגעגעת לימים שהייתי נטולת דאגות הייתי משתכרת באיזה בר נטוש ומוצאת את עצמי בבוקר שרועה חצי מתה באיזה בית לא מוכר

שבת? הלוואי והייתה לי שבת ../images/Emo7.gif

אני קורעת את התחת כמו איזה אלכסית כבר שבועיים ואין לי זמן לכלום

LeAnnDylan

Well-known member
קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה../images/Emo197.gif

הולכת להתארגן לי לחתונה של בן דודי היקר. יאללה אחרי היום בערב אין יותר אירועים משפחתיים |ממחר דיאטה| ואני אול יורז
התגעגעתי אליכן
|לאסבי|

LeAnnDylan

Well-known member
אל תדאגי גם לפורום שלנו יהיה :)

הוא כבר גמור ומוכן לפרסום פשוט אתמול הייתי באירוע וחזרתי עייפה ועכשיו אני צריכה לעוף לעבודה אז כשאחזור (בסביבות השעה 17:00) אני אפרסם :)

West Doll

New member
אוף. יהיה סיוט לקרוא דבר כזה בפלאפון

אבל אני אהיה חייבת

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo57.gif בהצלחה לחן ../images/Emo57.gif../images/Emo193.gif../images/Emo197.gif

חזרי אלינו במהרה
אוהבים אותך ומקווים שלא תמותי לנו כל כך מהר

מה, חן עומדת למות והיא לא סיפרה לנו? ../images/Emo2.gif

לא יודעת למה אנחנו מאחלים בהצלחה אבל שיהיה בהצלחה
דילן שמה רופאה אז אני מניחה שאת חולה? אז מאחלת לך רפואה שלמה

West Doll

New member
נחכה קצת עם ההצלחה כשזה באמת יגיע../images/Emo7.gif

עצביייייייייייים!

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo207.gif נצלשון קטן לדרורית

במיוחד בשבילך ביקשתי ממש יפה שיוסיפו לנו את הפורום לרשימת הפורומים. עכשיו תוכלי להוסיף אותו לתפוז אישי :)

תודה!!!../images/Emo99.gif

ואגב, יש לי רעיון לפינה חדשה
נכון השיר דה נייט וונ דה לייטס וונט אאוט אינ ג'ורג'יה?? אז זה יכול להיות שם לפינה הזו, ששם נסקר את כל הגרוזיות
כי הרי ג'ורג'יה באנגלית זה גם גאורגיה משמע גרוזיה לנד.

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo6.gif את אחראית לפתיחתה../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מיד לאחר הבגרות בהיסטוריה!

ואתם דואגות לתמונות, אין לי מושג מאיפה אתן מביאות אותן

LeAnnDylan

Well-known member
מתי הבגרות?

לחן יש מקורות. אני השתמשתי באתר של ה-CMT

למעלה