בטעם חלבי
לא כשר!!

ענתש

New member
באותה הזדמנות - שלחי את המושלם

שלך עם המשאבה לבפקס, באזור תעשיה הרצליה פיתוח. הם גם ישלימו לך את החלקים (כמה שהם עולים) וגם ינקו ויחטאו את כל החלקים והמנוע (כי עלול להיות שם חלב יבש, ואם השאלת אותה זה כמו להזריק באותה המחט
) וגם יבקו את העוצמה של השאיבה וישפצו את המנוע אם צריך. הניקוי והשיפוץ הוא חינם. משלמים רק על חלקי חילוף אם צריך להשלים או להחליף (לי עלה 30 ש"ח כי היה צריך להחליף משהו במנוע).

Adi 2606

New member
../images/Emo3.gifגם אני נוסעת לשם מחר...

אחותי סיימה עם השאיבות ו"הורישה לי" את המיני שלה (אני עד עכשיו עם המשאבה של יד שרה - מאוד מרוצה). הם עובדים מחר מ 8-11!

אמממאאא

New member
החלקים לא יקרים

נדמה לי שטרנספורמטור עולה כ40 ש"ח והפלסטיקים עולים 25 ש"ח. אני לא יודעת אם נרקיס כבר ילדה אבל היא נהדרת וכדאי לדבר איתה אם תרצי אשלח לך נייד במסר. הם גם יבדקו אם חדר חלב למנוע ואם כן ינקו. ולגבי המיני,אצלי היא שורדת יפה כבר 6 הנקות יותר מ10 שנים לא יודעת מה רוצים ממנה...

צריכה עזרה-לפני חזרה לעבודה../images/Emo53.gif

היי- אני חוזרת לעבודה עוד שבועיים- ןכחלק מעצות הפורום אני מנסה להכין מראש "סטוק" של חלב שאוב - השאלה: אני כרגע שואבת לאחר 3 הנקות של אותו יום - ומקפיאה בשקיות של 50 מ"מ - ( גם לפי עצת הפורום להקפיא במנות רקטנות) - האם , כאשר אחזור לעבודה, ניתן יהיה לתת באותה ארוחה 3 שקיות של 50 מ"מ אשר כל שקית נשאבה בהפרשים של שבוע או שבועיים?.. תודה ר -- ב -- ה לכל העונות.

למעלה