בסלסלת פירות יבשים!

boopymylife

New member
../images/Emo122.gifלילה טוב

ראיתי הרגע את הסרט "באהבה אין חוקים" עם ג'ק ניקולסון (מלללעעךך
) סרט ארוךךך (שעתיים ורבע) אבל שווה את זה (אני אהבתי :)) קיצר אני קצת חולה.. אז די עפתי לנמנם את עצמי.. :) לילה טוב !

zarin123

New member
נולד לחרוז!@!@#!@

חדש קרב שירים נגד עומרית מירי ליאור וזארין *אני :]* כדי לבחור בעומרית שלחו SMS לR כדי לבחור בזארין שלחו SMS לצער בעלי חיים כדי לבחור במירי שלחו SMS למירי שירו איתנו פארק הירקוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן והקרבבבבבבבבב מתחיל!!!

m i r u s h i

New member
טוב נו...../images/Emo108.gif

אז מה זארין ועומרית? ככה חשבתן אותי להשחיט? לדרדר אותי למריבות בחרוזים? אז מצטערת לאכזב בנות-אני לא בקטע של ריבים. אני אוהבת שלום ואחווה, [ועכשיו אני נשמעת כמו ילדה עם הפרעה
] אגף כדור נייר וKTB כאלה שולתתתתתתתתתתתים! טוב דיי.נשבר לי מהחרוזים.

o m r i t i

New member
עכשיו אני:)

אם את אוהבת שלום ואחווה את נשמעת כמו אד בשעת מריבה מלחמה בין קומונות זה שולת למרות ש-R בKTB חיטט המפלץ הזה מאיתנו עוד ישמע כי ממש בקרוב תגיע הנקמה! מואהאהאהא

zarin123

New member
עכשיו אני צריכה לשיר ל-2?

אין כבוד בין קומונה לקומונה אין כבוד בין R ל- KTB אם לא נפתח את העיניים עכשיו המפלץ עוד ישתלט על העולם.

m i r u s h i

New member
לילה טוב ../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif

או כמו שנהוג אצלנו בועידות של KTB ואגף כדור נייר, אומרים 20 פעם "לילט" ורק אז הולכים אז.. לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט לילט בריאות ואושר לכולם :) ואני אוהבת את החבורה המשוגעת שלי
ואת הפורום הממממממממהמם הזה

Dark Force

New member
אוי..../images/Emo56.gif|פגרה|

פשוט יום כיף היה לי.. אני לא יודע מה איתכם, אבל אחרי שאני חוזר ממופעים כאלו, תחושה כזו זוהרת אופפת אותי. יעלי מדהימה
פשוט אין עליה. והיה לי פשוט כיפ אדיר.

../images/Emo41.gifהבלוג שלי בעמוד הראשי ../images/Emo41.gif

בפעם השניה כבר
סה"כ מבקרים :3303 0 :מבקרים בחודש האחרון 329 :מבקרים בשבוע האחרון 222 :ביקרו היום

JULI4561

New member
יומטוב לכולםםם נולד לי בן דודה../images/Emo70.gif

ועוד יומיים יש לי יומולדתתתתתתתתתתת

boopymylife

New member
בוקר טוב!../images/Emo42.gif../images/Emo96.gif

הרגע קמתי.. (נשאר לי רק את היום ומחר לחופש)

למעלה