ועוד שאלון ממש ארוך

grace00

New member
../images/Emo32.gif ועוד שאלון ממש ארוך

א. כי משעמם ב. כי אני מתה לראות את הפורום הזה זז! ג. כי אני משועשעת מהתשובות שלכם ד. כי אני משועשעת מהתשובות שלי ה. יש לנו קצת זמן לשטויות עד שאפרת תוציא את האלבום החדש ותחזור להופיע בכמויות ולהפציץ ביופי שלה בכל מקום ובכתבות בעיתונים. enjoy שם מלא: תאריך לידה: מין: בית: איפה עוד גרת? מזל: מידת נעליים: גובה: מוצא: חיות מחמד: אחים: צבע שיער: אורך שיער: צבעת פעם את השיער? באיזה צבע? : כיתה: תחביבים: מוזיקה: להקה: איזה שפות אתה מדבר? אוהב ספורט? איפה נולדת? אתה בן אדם של לילה או של יום? רגיש לדגדוגים? מאמין באלוהים? יש לך כינויים נוספים באינטרנט? מה הם? יש לך גשר? יש לך משקפיים/עדשות מגע? מה תרצה להיות כשתהיה גדול? איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? מה הדבר הכי מביך שקרה לך? איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? מה הדבר הכי חשוב לך? יש חבר/חברה/קראש? ממה אתה הכי פוחד? מאמינה באהבה וירטואלית: אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? למה אתה הכי מתנגד? אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית? פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? מאמינה באהבה ממבט ראשון? מה הדבר שעושה אותך מאושרת? כשיש לך אהבה את נאמנה? את אוהבת ילדים? את ותרנית או עקשנית? אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך? החיים טובים לדעתך? היחסים עם ההורים טובים? לבוש: איפור: דברים אהובים מאכל: שתיה: המקום האהוב לחופשה: טעם גלידה אהוב: פרי אהוב: ממתק: מכונית: שיעור: חג: היום הכי אהוב בשבוע: צבע: מגזין: שם לבת: שם לבן: קבוצת ספורט אהובה: חודש אהוב: ספורטאי/ת אהוב: שחקנית אהובה: שחקן אהוב: . תוכנית אהובה בטלוויזיה: אתר אהוב: חיה אהובה: חבר לאימייל: בדיחה: אומר הרבה: מילה אהובה: נעליים: תחנת רדיו: חדר בבית: ההופעה הכי טובה שראית: דיסק אהוב: נשיא: סלט: בשר: תוספת לפיצה: ארץ: עיר: מקום אהוב: ריח: רעש: טעם: רגש: מספר: ספר: סבתא: דגנים: דברים פחות אהובים אוטו: צבע: מורה: שיעור: יום בשבוע: חג: עונה: חודש: ספורט: קבוצת ספורט: סרט: שחקנ/ית: תוכנית: אתר: אוכל: שתיה: להקה: זמר: . זמרת: חיה: חנות: מילה: הופעה שהיית בה: דיסק: סלט: ארץ: עיר: מקום להיות בו: ריח: רעש: . רגש: תאריך: ספר: דגנים: ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית: חיבקת מישהו: בכית: צחקת: גרמת למישהו לצחוק: קנית משהו: הסתפרת: הרגשת טיפש: דיברת עם מישהו שאתה אוהב: התגעגעת למישהו: האם אי פעם... השתמשת בסמים? אכלת קופסא שלמה של עוגיות? נזרקת על ידי מישהו? מישהו בגד בך? נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? היית מאוהב? ראית את הבית הלבן? עישנת? שתית אלכוהול? עישנת מריחואנה? שיחקת מונופול? ראית טיטאניק? נישקת מישהו? התנשקת צרפתית? סקס? ביקרת בארץ אחרת? צבעת בספר צביעה? עשית אמבטיית קצף? טסת? שטת? נסעת ברכבת? רכבת על פיל? הכנת אתר אינטרנט? שיחקת בברביות? נשארת ער כל הלילה? דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? דיברת בשיעור? פחדת מהחושך? היית בבית חולים (לא לביקור)? עשו לך תפרים? זרקת מישהו והתחרטת על זה? יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן? שיקרת? נרדמת בשיעור? השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? פגשת סלבריטי? עברת על החוק? אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות? שנאת את עצמך? נשבר לך הלב? שברת למישהו את הלב? רצית להרוג מישהו? נפלת מכסא? נתת למישהו לאפ דאנס? הלכת מכות? זה או זה מועדון או מסיבה פרטית? קפה או תה? שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות? חתולים או כלבים? אוכל או ממתקים? קרמבו וניל או מוקה? חורף או קיץ? מה או מי היית רוצה...? להרוג: לשמוע: להיות כמו: הדבר האחרון ש: קניתי: קראתי: עשיתי: סרט אחרון שראיתי? מספר אחרון שחייגתי: דבר אחרון ששתיתי: דבר אחרון שאכלתי: פעם אחרונה שבכיתי: פעם אחרונה שצחקתי: הבנאדם האחרון שנישקתי: הבחור האחרון שדיברת איתו: ושימו תמונה, או שלכם (עדיף) או שאתם מממממש אוהבים. תודה.

YoungLust

New member
צ'עמם לי

שם מלא: עומר תאריך לידה: 1.5.93 מין: נקבה, טוב?!@?!?!?! [הע?] בית: אמ.. כן:) איפה עוד גרת? בראשון. מזל: שוררר מידת נעליים: 36-37-38 [זה משתנה מנעל לנעל!] גובה: 1.60-1.61-1.62 [כל פעם זה יוצא משהו אחר מהשלושה] מוצא: אמ.. לאדעת כבר נו חיות מחמד: חתולה שאני רוצה שתמות אחים: 2 אחיות צבע שיער: חום כהה אורך שיער: עד.. אמצע הגב צבעת פעם את השיער? לא באיזה צבע? אבל אמרתי שלא כיתה: ח' תחביבים: לקרוא, לכתוב, לשמוע מוזיקה, לצאת, לאכול, לשיר כשאני עושה פיפי [יותר מדי מידע?] מוזיקה: הכל חוץ מדיכאון להקה: נכון לעכשיו, הלהקות המועדפות עליי הן איזבו ודפנה והעוגיות איזה שפות אתה מדבר? עברית ואנגלית אוהב ספורט? לאאאאאאאאאא איפה נולדת? בביתחולים אסף הרופא אתה בן אדם של לילה או של יום? תלוי במצברוח רגיש לדגדוגים? כןןןן אל תעיזו אפילו ;; מאמין באלוהים? לפעמים יש לך כינויים נוספים באינטרנט? כן מה הם? זה חסוייי זה חסוי! יש לך גשר? כן -.-" יש לך משקפיים/עדשות מגע? כן מה תרצה להיות כשתהיה גדול? אמ.. אמאשך! איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? לאדעת היו כמה לא ממש כיפיים. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? לא זכור לי משהו מביך בטירופי איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? בזמן האחרון כל יום יותר יפה מהשני, אז לאדעת מה הדבר הכי חשוב לך? אני יש חבר/חברה/קראש? כן ממה אתה הכי פוחד? מדגדוגים מאמינה באהבה וירטואלית: כן. אהבה זה לא קשור למקום אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? כמובן שבגב על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? על מה הייתי עושה שונה ביום הזה למה אתה הכי מתנגד? ל..דגדוגים אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית? לארצה להיות מישהו אחר פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? כן מאמינה באהבה ממבט ראשון? כן. אהבה זה גם לא קשור למספר פעמים שנוצר קשר בין אנשים. מה הדבר שעושה אותך מאושרת? כשנעים בחוץ, שיחות נפש, לצחוק עד שכואבת הלסת, לדעת שיש לי על מי לסמוך כשיש לך אהבה את נאמנה? אני נאמנה בכל מקרה. את אוהבת ילדים? תלוי. את ותרנית או עקשנית? עקשנית אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? מפתאום ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך? לא נראה לי החיים טובים לדעתך? החיים מצויינים היחסים עם ההורים טובים? בוודאי לבוש: טרנינג, חולצה קצרה וקפוצ'ון איפור: אין ברגע זה דברים אהובים מאכל: קוסקוס שתיה: קרה- קולה דיאט, חמה- קפה המקום האהוב לחופשה: לאדעת. עד היום נפשתי רק בפראג ובאילת, ופראג עדיפה בהרבה כמובן. טעם גלידה אהוב: לא רוצה לבחור. לא צריכה לבחור, גם. פרי אהוב: תפוז, תפוח ותותים ממתק: שוקולד! מכונית: אין העדפה. תנו לי רשיון קודם. שיעור: ספרות חג: פורים היום הכי אהוב בשבוע: אין. אבל בד"כ היום שאני הכי אוהבת בשבוע זה יום שאני עושה בו משהו לא שגרתי. צבע: נכון להיום, ירוק. מגזין: ראש1 שם לבת: שחר שם לבן: איתמר קבוצת ספורט אהובה: אין כזו חודש אהוב: מאי [חוצמזה שיש לי יומולדת, גם יש מזג אויר מצויין] ספורטאי/ת אהוב: אין שחקנית אהובה: אנה פאריס שחקן אהוב: ג'וני דפ תוכנית אהובה בטלוויזיה: חברים/בנות גילמור/השיר שלנו אתר אהוב: אין חיה אהובה: אין חבר לאימייל: אין בדיחה: לא עולה לי בראש משהו אומר הרבה: כזה.. מה? מילה אהובה: אני נעליים: אנערף.. יפות? תחנת רדיו: אין מועדפת חדר בבית: החדר שלי והאמבטיה ההופעה הכי טובה שראית: ההכי טובה והיחידה- רג'ינה ספקטור. היה מצויין. דיסק אהוב: ממממ לאדעת נשיא: חחחח סלט: סלט חסה עם שמן זית ולימון/סלט כרוב עם מיונז בשר: אין העדפה, כל מה שבא בא בטוב. תוספת לפיצה: לא כלכך מתה על פיצה. אבל כשאני אוכלת, אז זה עם מלאאא גבינה ארץ: עיר עיר: ארץ מקום אהוב: הבית שלי ריח: 212 סקסי, אמור אמור רעש: לא רעש, קול- של רג'ינה ספקטור, של נורה ג'ונס, של ג'ניס ג'ופלין, של פרדי מרקורי טעם: שוקולד רגש: כולם מספר: אין ספר: אואה. מאתגר. באדולינה, חכמת הבייגלה, מלך החומוס מלכת האמבטיה סבתא: שתיהן הכי טובות שיש דגנים: סינימיניז דברים פחות אהובים אוטו: לאדעת צבע: חרדל :X מורה: רק אחת? שיעור: ספורט יום בשבוע: אין חג: לאדעת עונה: אוהבת את כולן חודש: יולי. שיא החום, איכס ספורט: מממ לאדעת קבוצת ספורט: כנ"ל סרט: לאדעת שחקנ/ית: לאדעת תוכנית: אין אתר: אין אוכל: כל הדגים [חוץ מטונה] שתיה: כל המיצי אשכוליות שהן לא פריגת להקה: אין זמר: אין זמרת: אין חיה: אין חנות: אין מילה: נשיקה [מילה מגעילה פשוט] הופעה שהיית בה: אין דיסק: אין סלט: לאדעת ארץ: עיר עיר: ארץ מקום להיות בו: שיעורים משעממים ריח: דגים רעש: חריקות למיניהן רגש: עצב תאריך: יש המה ספר: לאדעת דגנים: האנינטסצ'יריוס ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית: כן חיבקת מישהו: כן בכית: לא צחקת: כן גרמת למישהו לצחוק: כן קנית משהו: לא הסתפרת: לא הרגשת טיפש: לא דיברת עם מישהו שאתה אוהב: כןן התגעגעת למישהו: כןןןןןןןןןןןןן האם אי פעם... השתמשת בסמים? לא אכלת קופסא שלמה של עוגיות? לא נזרקת על ידי מישהו? כן [בכיתה ו' אבל] מישהו בגד בך? לא שידוע לי נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן, קורה הרבה היית מאוהב? כן ראית את הבית הלבן? לא עישנת? יא שתית אלכוהול? כן עישנת מריחואנה? לא שיחקת מונופול? כן ראית טיטאניק? כן נישקת מישהו? כן התנשקת צרפתית? כן סקס? לא ביקרת בארץ אחרת? כן צבעת בספר צביעה? כן עשית אמבטיית קצף? כןןןןן :) טסת? כן שטת? כן נסעת ברכבת? כן רכבת על פיל? לא הכנת אתר אינטרנט? כן שיחקת בברביות? כןןןן, אח הייתי מכורה נשארת ער כל הלילה? כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? לא, אין מקום שם =/ דיברת בשיעור? כן פחדת מהחושך? לא היית בבית חולים (לא לביקור)? כשהייתי נורא קטנה עשו לך תפרים? אני מניחה זרקת מישהו והתחרטת על זה? לא יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן? לא שיקרת? כן נרדמת בשיעור? לא השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? בפירות עגולים, למסירות וכאלה פגשת סלבריטי? כן עברת על החוק? כן (?) אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות? כן שנאת את עצמך? לא נשבר לך הלב? כן שברת למישהו את הלב? כן רצית להרוג מישהו? לא באמת נפלת מכסא? כןןן אוף זה קורה מלא נתת למישהו לאפ דאנס? חח לא הלכת מכות? כן, בצחוק אבל זה או זה מועדון או מסיבה פרטית? לאדעת, לא הייתי במועדון קפה או תה? קפהקפהקפה שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות? מה הקשר בין השניים? חתולים או כלבים? לאדעת אוכל או ממתקים? אואה, מאתגר קרמבו וניל או מוקה? שוקולד חורף או קיץ? מממ כשחורף אני מעדיפה את הקיץ, כשקיץ אני מעדיפה את החורף. אבל בתכלס אני אוהבת את שניהם. מה או מי היית רוצה...? להרוג: אפאחד לשמוע: לא עניינכם!!!!!!!!!!!!111111111111 להיות כמו: כמו אפאחד אחר. הדבר האחרון ש: קניתי: חולצה קראתי: ברגע זה אני קוראת שירת הסירנה עשיתי: גירדתי בצוואר סרט אחרון שראיתי? לאדעת מספר אחרון שחייגתי: לא זוכרת דבר אחרון ששתיתי: קפה דבר אחרון שאכלתי: עוגיה פעם אחרונה שבכיתי: לא זוכרת פעם אחרונה שצחקתי: היום בצהריים הבנאדם האחרון שנישקתי: חברה בלחי הבחור האחרון שדיברת איתו: מונשר

grace00

New member
a

שם מלא: גרייס תאריך לידה: מין: זמין בית: גדול איפה עוד גרת? בכל מיני מקומות מזל: קשת
מידת נעליים: 41 גובה:165-170 מוצא: רק5-ןע-5א0- חיות מחמד: שתי כלבות מתוקות אחים: אחת ועוד חודשיים עוד אחד צבע שיער: חום שחור אורך שיער: טיפל'ה אחרי האוזניים צבעת פעם את השיער? כן באיזה צבע? : שחור/טורקיז/אדום כיתה: י"א תחביבים: לישון, מוזיקה, פאבים, מסיבות, הופעות, צילומים, בתי קפה, מסעדות, בנות
מוזיקה: שתתאים למצב הרוח להקה: כרגע Pink Floyd איזה שפות אתה מדבר? עברית, אנגלית אוהב ספורט? לא איפה נולדת? בישראל אתה בן אדם של לילה או של יום? לילה רגיש לדגדוגים? ככה ככה מאמין באלוהים? לא יש לך כינויים נוספים באינטרנט? כן מה הם? שמור במערכת. יש לך גשר? לא יש לך משקפיים/עדשות מגע? יש לי משקפי שמש מאוד סקסיות מה תרצה להיות כשתהיה גדול? לעסוק בצילום איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? היו הרבה מה הדבר הכי מביך שקרה לך? שצעקתי שלמורה שלי יש כינים והמנהלת עמדה בדיוק מאחורי, או שצעקתי על מישהי שאני חייבת לעוף מהבצפר מהר לפני שהמורה למתמטיקה תראה אותי - והמורה ישבה בדיוק מולי ושמעה את זה. (אבל היא קרצה לי) ויש עוד מלא. איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? לא יודעת מה הדבר הכי חשוב לך? האנשים שיקרים לי, חופש, עצמאות, אהבה יש חבר/חברה/קראש? קראשים יש פה ושם ממה אתה הכי פוחד? לאבד את היקרים לי, לאבד את החופש שלי, לחיות בלי אהבה, לאבד את הרגש מאמינה באהבה וירטואלית: לא אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בגב על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? על דברים שמטרידים אותי למה אתה הכי מתנגד? לכפייה אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית? טריניטי פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? ב-אינטרנט? פגשתי מהאינטרנט מאמינה באהבה ממבט ראשון? כן מה הדבר שעושה אותך מאושרת? הוא רחוק ממני מאוד אז מה זה משנה כשיש לך אהבה את נאמנה? כן את אוהבת ילדים? לא את ותרנית או עקשנית? תלוי במה ומתי, אני גם וגם. אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? ממש לא ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך? אולי, רק אם הוא יפתיע לטובה. החיים טובים לדעתך? לא במיוחד היחסים עם ההורים טובים? ככה ככה לבוש: אלגנט איפור: כן, לא יותר מדי דברים אהובים מאכל: שניצל שתיה: קולה המקום האהוב לחופשה: בצפון או משהו טעם גלידה אהוב: וניל פרי אהוב: אבטיח ממתק: לא אוהבת מכונית: אאודי TT או אאודי A8 ועוד שיעור: כבר אין שיעור אהוב חג: פסח היום הכי אהוב בשבוע: חמישי צבע: שחור מגזין: מגזיני צילום למיניהם שם לבת: איילת, עדי, נעמה, מיכל, לי, שירלי, ליאת שם לבן: איתמר קבוצת ספורט אהובה: מכבי? חודש אהוב: נובמבר ספורטאי/ת אהוב: אין שחקנית אהובה: קארי אן מוס, ג'ניפר קונלי, מריה בלו ועוד מלא שחקן אהוב: קיאנו ריבס תוכנית אהובה בטלוויזיה: אבודים, נמלטים, ישנן בנות, הכי גאים, העשב של השכן... אתר אהוב: פליקר חיה אהובה: כלבה חבר לאימייל: בדיחה: א : "יש לי מורה בבצפר שקוראים לה ת' טיטלר!" ב : "אהה בגלל זה יש לה שפם?" אומר הרבה: בטירוף של החיים מילה אהובה: כוס נעליים: נו מה איתן תחנת רדיו: גלגלצ חדר בבית: שלי ההופעה הכי טובה שראית: יש הרבה דיסק אהוב: יש הרבה נשיא: ????? סלט: יווני בשר: שניצל תוספת לפיצה: תירס ארץ: עיר: ת"א מקום אהוב: איזה בית אחד... ריח: ריח של אהבה
רעש: טעם: טעם של אהבה
רגש: אהבה מספר: 5 ספר: הגברת עם הקמליות, אל תזוזי, יש אלוהים, התפסן בשדה השיפון סבתא: שלי דגנים: צ'יריוס דברים פחות אהובים אוטו: פג'ו ישנות ועלובות, סובארו ישנות עלובות... צבע: ורוד, צהוב מורה: את המורה לספרות שיעור: כולם יום בשבוע: כולם חוץ מחמישי חג: כולם חוץ מפסח עונה: כולן חוץ מהחורף חודש: כולם חוץ מנובמבר וגם יוני ספורט: הכל חוץ מטניס, רכיבה על סוסים וספורט אתגרי קבוצת ספורט: סרט: שחקנ/ית: תוכנית: נולד לרקוד!!!!!!!!!!!!!!!!!! שונאת. וגם את השיר שלנו אני שונאת. אתר: תפוז אוכל: כמעט הכל שתיה: נסטי, מים, מיץ גזר להקה: הרבה זמר: הרבה זמרת: חיה: חתול חנות: סופרפארם מילה: 'כה' (כן) ו'הו' וכל הטימטום הזה הופעה שהיית בה: דיסק: סלט: ירקות קלויים ארץ: עיר: מקום להיות בו: כאן! נמאס לי ריח: של זבל, של מורות זקנות, של בתי חולים, של נאדים של אנשים מסריחים!!!!! רעש: של הטימטום שיוצא לאנשים מהפה, של אלה שקודחים ב5 בבוקר או ב3 בצהריים, ושל אלה שצופרים בלי סוף, אה וגם את הרעש של אבא שלי מדבר בטלפון. רגש: אהבה (גם שונאת וגם אוהבת אותה מה לעשות) תאריך: 1.9 ספר: דגנים: כריות ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית: לא חיבקת מישהו: לא בכית: כן צחקת: לא גרמת למישהו לצחוק: לא קנית משהו: לא הסתפרת: לא הרגשת טיפש: כן דיברת עם מישהו שאתה אוהב: לא התגעגעת למישהו: כן האם אי פעם... השתמשת בסמים? כן אכלת קופסא שלמה של עוגיות? כן נזרקת על ידי מישהו? כן מישהו בגד בך? כן והרבה, גועל נפש. נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן היית מאוהב? כן ראית את הבית הלבן? כן עישנת? כן שתית אלכוהול? כן עישנת מריחואנה? כן שיחקת מונופול? כן ראית טיטאניק? כן נישקת מישהו? כן התנשקת צרפתית? כן סקס? כן ביקרת בארץ אחרת? כן צבעת בספר צביעה? כן עשית אמבטיית קצף? כן טסת? כן שטת? כן נסעת ברכבת? כן רכבת על פיל? לא הכנת אתר אינטרנט? כן שיחקת בברביות? כן נשארת ער כל הלילה? כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? ברור דיברת בשיעור? כן פחדת מהחושך? כן היית בבית חולים (לא לביקור)? כן עשו לך תפרים? לא זרקת מישהו והתחרטת על זה?לא יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן? כן שיקרת? כן נרדמת בשיעור? כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? חוץ ממלכודות עכברים, לא. פגשת סלבריטי? כן עברת על החוק? כן אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות? יותר מדי שנאת את עצמך? כן נשבר לך הלב? יותר מדי שברת למישהו את הלב? אולי רצית להרוג מישהו? כן נפלת מכסא? כן נתת למישהו לאפ דאנס? לא נראה לי, אני זו שמקבלת בד"כ ;) הלכת מכות? כן זה או זה מועדון או מסיבה פרטית? גם וגם קפה או תה? קפה שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות? תלוי במה חתולים או כלבים? כלבים אוכל או ממתקים? אוכל קרמבו וניל או מוקה? וניל חורף או קיץ? חורף מה או מי היית רוצה...? להרוג: חסוי לשמוע: כנל להיות כמו: טריניטי הדבר האחרון ש: קניתי: סיגריות? קראתי: את השאלון עשיתי: שתיתי קפה בגג, צילמתי סט תמונות, הקאתי והרגשתי חרא סרט אחרון שראיתי? קיס קיס בנג בנג מספר אחרון שחייגתי: לא זוכרת דבר אחרון ששתיתי: ק-פ-ה דבר אחרון שאכלתי: עוגיה פעם אחרונה שבכיתי: אתמול פעם אחרונה שצחקתי: ... הבנאדם האחרון שנישקתי: נעמה הבחור האחרון שדיברת איתו: מרי

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gifאני. שם מלא: דפנה. על משקל מדונה -מאושרת תאריך לידה: 26.4.1988 מין: ../images/Emo90.gif בית: נסציונה איפה עוד גרת? רמלה../images/Emo6.gif מזל: שור../images/Emo9.gif מידת נעליים: 37../images/Emo3.gif גובה: 162, לפי החוגר 160../images/Emo7.gif מוצא:וואי, עניתי על כל זה לפני יומיים../images/Emo7.gif, עירקית ופולניה. חיות מחמד: הלוואי../images/Emo7.gif אחים: 2 אחיות גדולות צבע שיער: חום אורך שיער: כתפיים צבעת פעם את השיער? כע, אבל או בסתם צבע נשטף, או בחינה באיזה צבע? חינה אדומה נראה לי. כיתה: צבא../images/Emo3.gif תחביבים: אני עייפה מדי בשביל זה כרגע. ../images/Emo3.gif. לקרוא. מוזיקה: וואי גם בשביל זה../images/Emo6.gif. כל סוג של רוק פחות או יותר, ישראלי או לועזי, וג'אז. להקה: ביטלס. איזה שפות אתה מדבר? עברית ואנגלית אוהב ספורט? ../images/Emo127.gif איפה נולדת? רמלה../images/Emo6.gif, אסף הרופא../images/Emo3.gif אתה בן אדם של לילה או של יום? לילה../images/Emo29.gif../images/Emo99.gif רגיש לדגדוגים? ../images/Emo6.gif../images/Emo127.gif מאמין באלוהים?../images/Emo127.gif יש לך כינויים נוספים באינטרנט?../images/Emo127.gif מה הם? יש יותר מדי, שאני לא זוכרת../images/Emo3.gif יש לך גשר? ../images/Emo128.gif../images/Emo9.gif יש לך משקפיים/עדשות מגע? ../images/Emo127.gif../images/Emo3.gif מה תרצה להיות כשתהיה גדול? חוקרת מוח איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? אני מעדיפה לא לזכור את הימים האלה. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? כנ"ל איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? היו כמה. האחרונים נראה לי היו בלונדון. מה הדבר הכי חשוב לך? המשפחה והחברים שלי. יש חבר/חברה/קראש? חבר- לא, קראש-כן. למרות שיש לי חילוקי דעות עם המונח קראש. ממה אתה הכי פוחד? לאבד אחד מהאנשים היקרים לי. [*שיעול*] מאמינה באהבה וירטואלית: לא יודעת. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? כנ"ל../images/Emo3.gif על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? זה די משתנה../images/Emo3.gif למה אתה הכי מתנגד? רצח. אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית? כרגע אני בסדר עם להיות עצמי. פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? דה../images/Emo3.gif מאמינה באהבה ממבט ראשון? לא החלטתי. מקווה שכן. מה הדבר שעושה אותך מאושרת? המון דברים. יהיה לי קל יותר לומר מה עושה אותי לא מאושרת. כשיש לך אהבה את נאמנה? ../images/Emo127.gif את אוהבת ילדים?../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif את ותרנית או עקשנית?עקשנית../images/Emo3.gif אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי?../images/Emo128.gif ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך?../images/Emo127.gif../images/Emo128.gif תלוי במצברוח ובכמה הוא לא מוצא חן בעיניי. החיים טובים לדעתך? ../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif היחסים עם ההורים טובים? ../images/Emo127.gif לבוש: מה? איפור: בד"כ לא, אולי עפרון וקצת צללית. דברים אהובים מאכל: אוכל. שתיה: סודה עם מיצפטל המקום האהוב לחופשה: ניו-זילנד. או אנגליה. טעם גלידה אהוב: דאבלין מאדסלייד של באג'. פרי אהוב: תות../images/Emo210.gif ובננה../images/Emo94.gif../images/Emo9.gif ממתק: טופי. וצ'ופהצ'ופס. ושוקולד. המון שוקולד. מכונית: ../images/Emo6.gif שיעור: אין כאלה כיום../images/Emo9.gif חג: חנוכה היום הכי אהוב בשבוע: שישישבת צבע: סגול כהה מגזין: "עלמה", "בלייזר" ו"גלילאו" שם לבת: אורן. שם לבן: אורן../images/Emo6.gif. אני נורא אוהבת את השם הזה../images/Emo9.gif קבוצת ספורט אהובה: ליברפול בכדורגל. ומכבי ת"א בכדורסל. חודש אהוב: נמנמ, לאיודעת../images/Emo3.gif ספורטאי/ת אהוב: יש יותר מדי../images/Emo3.gif. תלוי באיזה ענף. שחקנית אהובה: בת' אלן. ג'ולי אנדרוס. שחקן אהוב: שון ביגרסטף../images/Emo6.gif../images/Emo99.gif [והמבינה תבין?] תוכנית אהובה בטלוויזיה: כה המון../images/Emo6.gif. השבט, זהות בדויה, האנטומיה של גריי, גיבורים, CSI, בנות גילמור אתר אהוב: תפוז../images/Emo9.gif חיה אהובה: חתול../images/Emo54.gif ופרפר../images/Emo204.gif חבר לאימייל: סונדרה אהובתי../images/Emo99.gif בדיחה: היה היו שני אנשים, ג'יין ומייקל. ג'יין אמרה למייקל: "אני מכירה איש עם רגל עץ בשם סמית'", ומייקל אמר לג'יין: "באמת? איך קוראים לרגל השניה שלו?" ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif אומר הרבה: חיוך. מילה אהובה: מילים חיוביות. נעליים: נעלי הבובה הורודות שלי. והמגפיים הסגולות שלי. תחנת רדיו: 88. ו-וירג'ין רדיו../images/Emo99.gif. חדר בבית: שלי../images/Emo9.gif ההופעה הכי טובה שראית: רוג'ר ווטרס../images/Emo99.gif דיסק אהוב: יותר מדי. נשיא: ../images/Emo6.gif סלט: איכס. בשר: כלשהו. תוספת לפיצה: זיתים ירוקים, תירס, בצל ארץ: ישראל../images/Emo104.gif, ניו זילנד, אנגליה. עיר: ירושלים, נס ציונה, וולינגטון, לונדון. מקום אהוב: הנ"ל ריח: שוקולד. רעש: פצפוץ של משקאות מוגזים טעם: טעים. רגש: שמחה. אהבה. מספר: 47 ספר: הממ. הארי פוטר. לונדון בפיתה. סבתא: ../images/Emo3.gif דגנים: זה משתנה לפי המצברוח והחשק. דברים פחות אהובים אוטו: ../images/Emo6.gif צבע: חום, צהוב, ירוק. מורה: היו כמה. לא זוכרת כבר../images/Emo6.gif שיעור: מתמטיקה. יום בשבוע: ראשון. חג: חגים זה תמיד טוב. עונה: קיץ../images/Emo46.gif חודש: קיץ ספורט: טקוונדו וכדור עף קבוצת ספורט: לא יודעת סרט: מלהולנד דרייב שחקנ/ית: לא יודעת. תוכנית: ../images/Emo3.gif אתר: ספאמים למיניהם. אוכל: כל דבר ירוק [חוץ מכמה ספורים], בייחוד אם הוא עשבי, ואיברים פנימיים של חיות. שתיה: מיץ מנגו. להקה: דברים גרועים. זמר: ערן צור../images/Emo6.gif זמרת: לא יודעת חיה: חרקים. חנות: לא יודעת../images/Emo3.gif מילה: דברים שליליים הופעה שהיית בה: הופעות זה תמיד טוב. דיסק: מאלה שבבעלותי? סטיינד - 14 שיידס אוף גריי. [או:14 גרסאות שונות של אותו השיר../images/Emo3.gif] סלט: כלשהו. ארץ: לא יודעת עיר: ראשל"צ ותל אביב. אבל חלקים ספציפיים. מקום להיות בו: מגורי שומרים. או נשקיה. ריח: רע. רעש: בניה. רגש: עצב, שנאה, כעס, תסכול. תאריך: 28.10. אבל זה רק בבסיסו, הוא יכול להיות נחמד מדי פעם. ספר: סיפור פשוט. ואנקת גבהים. דגנים:טריקס

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gifהמשך. ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית: ../images/Emo127.gif חיבקת מישהו: ../images/Emo127.gif בכית: ../images/Emo128.gif צחקת: ../images/Emo127.gif המון../images/Emo6.gif גרמת למישהו לצחוק: ../images/Emo127.gif כנ"ל../images/Emo6.gif קנית משהו: ../images/Emo127.gif הסתפרת: ../images/Emo128.gif הרגשת טיפש: ../images/Emo127.gif דיברת עם מישהו שאתה אוהב: ../images/Emo127.gif התגעגעת למישהו: ../images/Emo127.gif האם אי פעם... השתמשת בסמים? ../images/Emo128.gif אכלת קופסא שלמה של עוגיות? ../images/Emo127.gif../images/Emo99.gif נזרקת על ידי מישהו? ../images/Emo128.gif מישהו בגד בך? ../images/Emo127.gif לא חבר נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? ../images/Emo127.gif היית מאוהב?../images/Emo127.gif ראית את הבית הלבן?../images/Emo128.gif לא במציאות לפחות עישנת? ../images/Emo128.gif שתית אלכוהול?../images/Emo127.gif עישנת מריחואנה?../images/Emo128.gif שיחקת מונופול?../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif ראית טיטאניק?../images/Emo127.gif יותר מדי פעמים [בתדודה מכורה../images/Emo3.gif] נישקת מישהו?../images/Emo127.gif התנשקת צרפתית?../images/Emo127.gif סקס?../images/Emo128.gif ביקרת בארץ אחרת?../images/Emo127.gif צבעת בספר צביעה?../images/Emo127.gif עשית אמבטיית קצף?../images/Emo127.gif טסת?../images/Emo127.gif שטת?../images/Emo127.gif נסעת ברכבת?../images/Emo127.gif רכבת על פיל?../images/Emo128.gif הכנת אתר אינטרנט?../images/Emo127.gif שיחקת בברביות?../images/Emo127.gif נשארת ער כל הלילה?../images/Emo127.gif דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי?../images/Emo128.gif מעולם לא היה לי מספיק מקום מתחת למיטה../images/Emo6.gif דיברת בשיעור?../images/Emo127.gif פחדת מהחושך?../images/Emo127.gif היית בבית חולים (לא לביקור)?../images/Emo127.gif עשו לך תפרים?../images/Emo128.gif זרקת מישהו והתחרטת על זה?../images/Emo128.gif יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן?../images/Emo128.gif שיקרת?../images/Emo127.gif נרדמת בשיעור?../images/Emo128.gif השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה?../images/Emo6.gif../images/Emo127.gif לזרוק על אנשים אחרים. פגשת סלבריטי?../images/Emo127.gif עברת על החוק?../images/Emo128.gif אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות?../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo4.gif שנאת את עצמך?../images/Emo127.gif../images/Emo128.gif נשבר לך הלב?../images/Emo127.gif שברת למישהו את הלב?../images/Emo127.gif רצית להרוג מישהו?../images/Emo128.gif נפלת מכסא?לא זוכרת../images/Emo127.gif../images/Emo128.gif נתת למישהו לאפ דאנס?../images/Emo128.gif../images/Emo6.gif הלכת מכות?../images/Emo128.gif זה או זה מועדון או מסיבה פרטית? מסיבה פרטית קפה או תה? תה../images/Emo99.gif שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות? חאח, אותי שאלתם. חתולים או כלבים? ../images/Emo54.gif אוכל או ממתקים?שניהם../images/Emo9.gif קרמבו וניל או מוקה? מוקההה../images/Emo47.gif חורף או קיץ? חורףףףף../images/Emo47.gif מה או מי היית רוצה...? להרוג: אף אחד. להרוג זה רע. לשמוע: כמה אנשים. קודם כל דאפי. להיות כמו: לא יודעת. הדבר האחרון ש: קניתי: קוראסון שוקולד. קראתי: ALIAS - recruited. עשיתי: ראיתי "בת הים הקטנה" סרט אחרון שראיתי? שאלה למעלה../images/Emo3.gif מספר אחרון שחייגתי: דאפי דבר אחרון ששתיתי: מים דבר אחרון שאכלתי: בן&ג'ריס קוקיז אנד קרים פעם אחרונה שבכיתי: סביר להניח יום רביעי שעבר. פעם אחרונה שצחקתי: היום אחה"צ, כשנכנסתי למצב כפית מטורף../images/Emo6.gif הבנאדם האחרון שנישקתי: לא זוכרת../images/Emo3.gif הבחור האחרון שדיברת איתו: נראה לי שדין.

let it fall 91

New member
פורום אפרת גוש!

שם מלא: מעיין/אליס תאריך לידה: 7.6.91 מין: נקבה בית: עיר כאילו?.. קרית אונו. איפה עוד גרת? קרית ראשון, ראשון לציון, פתח תקווה/קרניצי, גנות/קרית אונו, רמת חן/קרית אונו, פתח תקווה שוב/עדיין קרית אונו. (נראה אותכם עם הורים גרושים ואבא נווד) מזל: תאומים מידת נעליים: 37 גובה: קטן מוצא: 1/4 רוסיה, 1/4 פולניה, 1/4 יווניה ו1/4 צברית:) חיות מחמד: בלודוגית, פודלית וחתול (ראסטי, בייבי ולבן בהתאמה) אחים: 18, 13 (מאבא ואבא) 1,3 (אבא וההיא) צבע שיער: נכון לעכשיו שואף לשחור אורך שיער: ארוך צבעת פעם את השיער? מכיתה ו' אני צובעת (לכל מיני צבעים..) באיזה צבע? :חינה כתומה, חינה שחורה, סגול חציל, שחור פחם, שחור סיני, חום כהה ועוד.. כיתה: י' תחביבים: -- מוזיקה: טובה, בעיקר להקה: קולדפליי איזה שפות אתה מדבר? עברית זה מספיק לי. (ואנגלית וזה..) אוהב ספורט? כלל לא. איפה נולדת? ראשון אתה בן אדם של לילה או של יום? לילה רגיש לדגדוגים? יותר מדי! מאמין באלוהים? לא. יש לך כינויים נוספים באינטרנט? אמ.. מה הם?alice יש לך גשר? לא יש לך משקפיים/עדשות מגע? משקפיים:) מה תרצה להיות כשתהיה גדול? -- איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? שאחותי הקטנה התאשפזה מה הדבר הכי מביך שקרה לך? חחחחחח תלינו שלט על הגג של השמיניסטים ואז נכנסתי לכיתה (ששכחו להגיד לי שהעבירו אותה ממש מול הגג) ואמרתי שאיחרתי בגלל ההסעה.. שבעצם כולם ראו אותי על הגג. איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? שאחותי הקטנה נולדה, נראה לי מה הדבר הכי חשוב לך? אחותי הקטנה. יש חבר/חברה/קראש? /: ממה אתה הכי פוחד? רכבות מאמינה באהבה וירטואלית: לא אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? :ס על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? על הכל בערך למה אתה הכי מתנגד? חרדים (קורה..) אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית? -- פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? אה הא מאמינה באהבה ממבט ראשון? חיובי מה הדבר שעושה אותך מאושרת? אממ.. לא יודעת כשיש לך אהבה את נאמנה? כן את אוהבת ילדים? מאד אפילו את ותרנית או עקשנית? עקשנית נראה לי.. אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? מה פתאום?.. ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך? אם הוא נסבל. החיים טובים לדעתך? לא ממש היחסים עם ההורים טובים? לא לבוש: בעיקר ג'ינסים וחולצות/גופיות שחורות איפור: עיפרון שחור דברים אהובים מאכל: חסה שתיה: כרגע: דיאט קולה המקום האהוב לחופשה: טורקיה טעם גלידה אהוב: וניל פרי אהוב: תפוח ממתק: שוקולד מכונית: -- שיעור: לשון (חננה משהו?) חג: פסח היום הכי אהוב בשבוע: חמישי צבע: שחור וורוד מגזין: 'את' שם לבת: מיה (כמו מאיה) שם לבן: איתמר/יהונתן קבוצת ספורט אהובה: -- חודש אהוב: לא יודעת.. ספורטאי/ת אהוב: שמעון גרשון נראה טובP: שחקנית אהובה: רונית אלקבץ (ודקוטנה פנינג הקטנה הזאת) שחקן אהוב: ג'וני דפ תוכנית אהובה בטלוויזיה: 4400 (או מדיום, או אבודים..) אתר אהוב: חח של השבט חיה אהובה: חתול חבר לאימייל: -- בדיחה: בלה בלה בלה.. "אני לא ילד! אני תות!" אומר הרבה: ? מילה אהובה: סנסציה נעליים: אולסטאר תחנת רדיו: גלגלצ, 91.8 חדר בבית: החדר שלי כמובן ההופעה הכי טובה שראית: לא יודעת דיסק אהוב: הכחול של הביטלס נשיא: -- סלט: חסה חסה חסה בשר: לא תוספת לפיצה: בלי ארץ: פה?.. עיר: תל אביב מקום אהוב: ים ריח: גפרורים רעש: אני נגד טעם: שוקולד רגש: -- מספר: -- ספר: "המקרה המוזר של הכלב בשעת הלילה" סבתא: מצד אמא דגנים: קורנפלקס רגיל של תלמה דברים פחות אהובים (זה כאילו ההפך מאוהבת..?) אוטו: -- צבע: חום מורה: מחנכת שיעור: התעמלות (/הסטוריה/חוק ומשפט) יום בשבוע: רביעי חג: ראש השנה עונה: -- חודש: -- ספורט: הכל קבוצת ספורט: לא שונאת.. פשוט לא אוהבת סרט: חלומות משהו.. עם ביונסה. נוראי!! שחקנ/ית: -- תוכנית: השמיניה אתר: -- אוכל: מיונז שתיה: קולה להקה: שייגעצ (אני אוהבת את השירים אבל את הלהקה עצמה אני שונאת) זמר: אייל גולן זמרת: שרית חדד חיה: -- חנות: ?? מילה: מיונז הופעה שהיית בה: מטרופולין עם אביב גפן ביאסו קצת.. דיסק: -- סלט: כל מה שיש בו מיונז ארץ: -- עיר: ירושלים מקום להיות בו: בבית ריח: החרדים האלה עם המלא שכבות בקיץ רעש: כל רעש חזק רגש: -- תאריך: 14.2 ספר: "רודף העפיפונים" דגנים: כל המלאים.. ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית: כן חיבקת מישהו: כן בכית: כן צחקת: כן גרמת למישהו לצחוק: כן קנית משהו: כן הסתפרת: לא הרגשת טיפש: מאד דיברת עם מישהו שאתה אוהב: כן התגעגעת למישהו: כן האם אי פעם... השתמשת בסמים? לא אכלת קופסא שלמה של עוגיות? כן נזרקת על ידי מישהו? כן מישהו בגד בך? לא נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן היית מאוהב? כן ראית את הבית הלבן? לא עישנת? כן שתית אלכוהול? אה הא עישנת מריחואנה? לא שיחקת מונופול? כן ראית טיטאניק? חצי נישקת מישהו? כן התנשקת צרפתית? כן סקס? לא ביקרת בארץ אחרת? לא צבעת בספר צביעה? כן עשית אמבטיית קצף? כן (האמת הרגע יצאתי מאחת כזאת..) טסת? כן שטת? כן נסעת ברכבת? לא, חס וחלילה רכבת על פיל? לא הכנת אתר אינטרנט? כן שיחקת בברביות? כן נשארת ער כל הלילה? כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? חח כן דיברת בשיעור? כן פחדת מהחושך? לא היית בבית חולים (לא לביקור)? כן עשו לך תפרים? לא זרקת מישהו והתחרטת על זה? אבוי, כן יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן? לא שיקרת? כן נרדמת בשיעור? כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? לא פגשת סלבריטי? כן עברת על החוק? נראה לי שכן אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות? כן שנאת את עצמך? כן נשבר לך הלב? כן שברת למישהו את הלב? אני מתארת לעצמי רצית להרוג מישהו? הוווווו כן נפלת מכסא? חח כן נתת למישהו לאפ דאנס? יכול להיות כשהייתי שיכורה הלכת מכות?לא זה או זה מועדון או מסיבה פרטית? מסיבה פרטית (כשיש אלכוהול) קפה או תה? תה שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות? שואפת.. חתולים או כלבים? חתולים אוכל או ממתקים? ממתקים קרמבו וניל או מוקה? וניל חורף או קיץ? חורף מה או מי היית רוצה...? להרוג: את החמשושית שיוצאת לי עם ה.. הוא לשמוע: "אני אוהבת אותך" ממישהו להיות כמו: -- הדבר האחרון ש: קניתי: חולצה מזארה קראתי: 'לאישה' עשיתי: אמבטיה טובה סרט אחרון שראיתי? רוקי (הורור) מספר אחרון שחייגתי: סבתא דבר אחרון ששתיתי: אמ.. מים (לפני הצופים.. בארבע ככה) דבר אחרון שאכלתי: עוגיות שוקולד צ'יפס פעם אחרונה שבכיתי: היום אחרי הפעולה פעם אחרונה שצחקתי: היום בפעולה הבנאדם האחרון שנישקתי: איתמר החתיך הבחור האחרון שדיברת איתו: רן ותמונה..

tribe spirit

New member
גרייס יא לוידעת מה..../images/Emo118.gif../images/Emo65.gif

שם מלא:נדיה ש. תאריך לידה:24.11.88 מין:משפחת החתוליים. בית:יפו/ירושלים איפה עוד גרת? מזל:קשת מידת נעליים:38 גובה:168.5 מוצא:אשכנטוזה,דה... חיות מחמד:חתול שחור אחים:אחות ואח קטנים צבע שיער:חום אורך שיער:סנטר ככה.. צבעת פעם את השיער?כן באיזה צבע? :אדום כיתה:חהחה,אני כבר לא. תחביבים:קולנוע.שפות מוזיקה:להלהלה להקה:של המכינה.סתם,רד הוט איזה שפות אתה מדבר?איזה לא?סתם,אנגלית,צרפתית,גרמנית וקצת עברית. אוהב ספורט?רק שחייה.וזה גם היחיד שמותר לי
איפה נולדת?ג'רוזלם אתה בן אדם של לילה או של יום?אני לא בנאדם רגיש לדגדוגים?אם בא לי מאמין באלוהים?לפעמים יש לך כינויים נוספים באינטרנט?לאזוכרת מה הם?עזבו יש לך גשר?לעא יש לך משקפיים/עדשות מגע?כן מה תרצה להיות כשתהיה גדול? ע.דין איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך?נגמרו לי כבר האצבעות מלספור. מה הדבר הכי מביך שקרה לך?רקדתי בפורים כמו מטורפת והחצאית פשוט החליקה ממני.איז מזל שכל הקיבוץ ואנחנו הינו שיכורים כלוט.לא יכולתי להעלות. איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך?עכשיו נגמרו גם האצבעות ברגליים. מה הדבר הכי חשוב לך?לאב לאב לאב.ועצמי. יש חבר/חברה/קראש?יס.חבריקו ממה אתה הכי פוחד?מוות ונחשים מאמינה באהבה וירטואלית:לאאא... אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם?בגב דה על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון?על זה שאני ממש עייפה ושמחר בבוקר אני אקום עשרים דקות מאוחר מדי. למה אתה הכי מתנגד?רצח אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית?לא פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט?בתוכו?לא.שיצא ממנו-כן מאמינה באהבה ממבט ראשון?כן מה הדבר שעושה אותך מאושרת?שוקו כשיש לך אהבה את נאמנה?כן,אבל חושבת קצת
את אוהבת ילדים?כן את ותרנית או עקשנית?שלושה ניחושים אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? אכן כן,באופן לא רצוני ולא מודע לפעמים.. ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך?למה לא? החיים טובים לדעתך?בסדר היחסים עם ההורים טובים?כן לבוש:ג'ינס איפור:לבלו ורוד דברים אהובים מאכל:קצפת שתיה:שוקו ומיץ תפוזים של פריגת סקוויז המקום האהוב לחופשה:מיטה כלשהי. טעם גלידה אהוב:כולם פרי אהוב:תותים פררמפמפם.וכלן השאר,מתה על פירות.חוץ מתפוחים לא חמוצים. ממתק:קרמבו מכונית:שברולט אוואו 5 ירוקה שיעור:משפטים חג:שבועות היום הכי אהוב בשבוע:רביעי צבע:ירוק מגזין:טבע הדברים שם לבת:אלה שם לבן:טל קבוצת ספורט אהובה: חודש אהוב:כסלו ספורטאי/ת אהוב: שחקנית אהובה: ניקול שחקן אהוב: .ג'וני תוכנית אהובה בטלוויזיה:השבט אתר אהוב:פיעכס חיה אהובה:חתולי חבר לאימייל:ג'ונתן ותומר בדיחה:אין אומר הרבה:שטויות מילה אהובה:קקה נעליים:כמה שיותר תחנת רדיו:גלגל"צ חדר בבית:שלי ההופעה הכי טובה שראית:לאדעת דיסק אהוב:שומקום,אולי זה אני,וואן הוט מינט נשיא:בשאר אל אסד סלט:חסה בשר:עוף תוספת לפיצה:גבינה ארץ:ישראל עיר:חי צומח דומם.בירות אירופה מקום אהוב:מיטה ריח:האלווין רעש:מוזיקה,מוסכים טעם:שוקו
רגש:אהבה מספר:7 ספר:אמבר סבתא:יוכבד דגנים:כריות וטריקס דברים פחות אהובים אוטו:סובארו של האייטיז צבע:בז' מורה:תמר ד. שיעור:לוח שנה יום בשבוע:שלישי חג:ראה"ש עונה:קיץ חודש:אב ספורט: קבוצת ספורט: סרט:לא אהוב?וואו...אין. שחקנ/ית:אנג'לינה תוכנית:כל הנולדים למיניהם. אתר: אוכל:בטטה שתיה:מיצגזר להקה:חמסה? זמר: לאדעת זמרת:כנ|"ל חיה:כלב חנות:י מילה:פיפי הופעה שהיית בה: דיסק: סלט:עם בטטה ארץ: עיר: נתניה? מקום להיות בו:בחוץ ריח:שרוף רעש:צפירה רגש:עצב תאריך:16/12 ספר:שרהטבעות דגנים:קורנפלקס תלמה(ילין) ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית:יותר מדי.. חיבקת מישהו:לא בכית:כן צחקת:קצת גרמת למישהו לצחוק:כן קנית משהו:כן הסתפרת:לא הרגשת טיפש:כן דיברת עם מישהו שאתה אוהב:כן התגעגעת למישהו:כן האם אי פעם... השתמשת בסמים?לא.באמת שלא. אכלת קופסא שלמה של עוגיות?כן נזרקת על ידי מישהו?לא מישהו בגד בך?לא נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך?כן היית מאוהב?כן ראית את הבית הלבן?אחלהב תמונהב. עישנת?כן שתית אלכוהול?כן עישנת מריחואנה?לא שיחקת מונופול?כן ראית טיטאניק?כן נישקת מישהו?כן התנשקת צרפתית?כן סקס?כן ביקרת בארץ אחרת?כן צבעת בספר צביעה?כן עשית אמבטיית קצף?כן טסת?כן שטת?כן נסעת ברכבת?כן רכבת על פיל?לא הכנת אתר אינטרנט?בערך שיחקת בברביות?כן נשארת ער כל הלילה?כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי?כן דיברת בשיעור?כן פחדת מהחושך?כן היית בבית חולים (לא לביקור)?ןכ עשו לך תפרים?לא זרקת מישהו והתחרטת על זה?לא יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן?לא שיקרת?כן נרדמת בשיעור?כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה?כן פגשת סלבריטי?כן עברת על החוק?כן אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות?כן שנאת את עצמך?כן נשבר לך הלב?כן שברת למישהו את הלב?לא נראה לי רצית להרוג מישהו?כן נפלת מכסא?כן נתת למישהו לאפ דאנס?לא הלכת מכות?כן זה או זה מועדון או מסיבה פרטית?2 קפה או תה?2 שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות?2 חתולים או כלבים?1 אוכל או ממתקים?21 קרמבו וניל או מוקה?2 חורף או קיץ?1 מה או מי היית רוצה...? להרוג: לשמוע: להיות כמו: הדבר האחרון ש: קניתי:סנדביצ' קראתי:מבחן בערבית עשיתי:שיחה רצינית סרט אחרון שראיתי?לא זוכרת..אות משמים. מספר אחרון שחייגתי:אמא דבר אחרון ששתיתי:תה דבר אחרון שאכלתי:סנדביצ' פעם אחרונה שבכיתי:היום פעם אחרונה שצחקתי:היום? הבנאדם האחרון שנישקתי: עמרי הבחור האחרון שדיברת איתו:אריאל?

גו אפרת!!

שם מלא: דניש! תאריך לידה:9/10 מין: היפה בית: רעננה איפה עוד גרת? ג'רוסלם מזל: מאזניים מידת נעליים: 39 גובה: 74 מוצא: חצי אשכנזייה וחצי לא =) חיות מחמד: אחים: 2 ביולוגיים ושלושה חורגים צבע שיער: חום אורך שיער: ארוך, אני צריכה להסתפר צבעת פעם את השיער? יאפ באיזה צבע? : מה אכפת לכם? כיתה: יב תחביבים: חברים חברים חברים מוזיקה: טובה להקה: כרגע, THE FRAY ו IMOGEN HEAP מזכיר לי את טליה.. =/ איזה שפות אתה מדבר? אספניול אינגליש ועברית אוהב ספורט? יה בייבי איפה נולדת? ישראל, דור עשירי בירושלים
אתה בן אדם של לילה או של יום? העיקר שאני בן אדם רגיש לדגדוגים? כן.. מאמין באלוהים? כן יש לך כינויים נוספים באינטרנט? כן מה הם? לא עניינך יש לך גשר? בין ראש השנה ליו"כ יש לך משקפיים/עדשות מגע? לא מה תרצה להיות כשתהיה גדול? מגניבה! איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? כשאמא נפטרה מה הדבר הכי מביך שקרה לך? לא הכי מביך אבל אתמול בטיול הייתי באוטובוס אחד והמורה שלי באוטובוס ליד, ודיברתי במקרופון והתחלתי לחקות אותה ולהגיד עליה כמה דברים, ופתאום קלטתי שהיא מסתכלת עליי, אז אמרתי לה שאם היא שומעת אותי שתעשה שלום עם היד, והיא עשתה..
איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? עם טליה.. מה הדבר הכי חשוב לך? האנשים שאני אוהבת יש חבר/חברה/קראש? קראש.. ממה אתה הכי פוחד? מלבד מאמינה באהבה וירטואלית: לא אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בגב על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? על טליה, על אמא, על מה יהיה מחר.. למה אתה הכי מתנגד? להרבה אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית? לא יודעת פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? זה קצת בלתי אפשרי.. מאמינה באהבה ממבט ראשון? כן מה הדבר שעושה אותך מאושרת? טליה כשיש לך אהבה את נאמנה? כן.. את אוהבת ילדים? כן את ותרנית או עקשנית? תלוי אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך? לא ממש החיים טובים לדעתך? לא היחסים עם ההורים טובים? אין לי הורים לבוש: מה איתו? אממ קניתי נעליים חדשות ממש מגניבות ואבי החורג קנה לי סווטשרט ממש מגניב. מה אתם רוצים? איפור: מסקרה ועיפרון שחור דברים אהובים מאכל: פסטה שתיה: מים המקום האהוב לחופשה: ארגנטינה טעם גלידה אהוב: שוקולד וניל פרי אהוב: תפוח ממתק: טוויסט מכונית: המכונית המדהימה שלי, אאודי A4
שיעור: שמן חג: חנוכהה היום הכי אהוב בשבוע: חמישי צבע: אדום.. מגזין: די להזכיר לי את טליה! שם לבת: טליה בסדר?!?!?! שם לבן: אברהם יצחק יעקב קבוצת ספורט אהובה: ריבררר חודש אהוב: וואט דה? ספורטאי/ת אהוב: מקסי לופז! שחקנית אהובה: אנג'י שחקן אהוב: .צ'אד תוכנית אהובה בטלוויזיה: נמלטים, או סי, מגרש ביתי, האנטומיה, אבודים להמשיך? אתר אהוב: תפוז חיה אהובה: חבר לאימייל: לא קיים בדיחה: אין לי כוח להרוס בדיחות אומר הרבה: לפעמים לא צריך להגיד מילה אהובה: לא יודעת, תשאלו את טליה היא תגיד ש, כסאאאמק נעליים: החדשות, מרוקט דוג תחנת רדיו: 88 FM חדר בבית: שלי דה ההופעה הכי טובה שראית: דיסק אהוב: יש הרבה נשיא: ארה"ב סלט: כל סלט שתביאו לי אני אוהב בשר: אסאדו! תוספת לפיצה: עדיף בלי ארץ: נהדרת עיר: חי מקום אהוב: ארגנטינה ריח: טליה.. רעש: טליה.. טעם: טליה.. רגש: טליה.. מספר: 6 ספר: אותה אהבה כמעט, התפסן בשדה השיפון סבתא: פרננדה דגנים: כריות דברים פחות אהובים אוטו: צבע: כחול סופרמן מורה: המחנכת של הכיתה המקבילה, שצינזרה לנו חצי הכתרה וצרחה עלינו חצי טיול שיעור: תנךך יום בשבוע: ראשון חג: פסח עונה: אוהבת הכל חודש: ספורט: קבוצת ספורט: בוקהה תמותו סרט: שחקנ/ית: תוכנית: כוכב נולד אתר: אוכל: בצל שתיה: קולה, נו אני מנסה להגמל להקה: הדיקסי צ'יקס זמר: . הראלים למיניהם זמרת: מירי מסיקה חיה: חנות: קסטרו מילה: תחבושת הופעה שהיית בה: דיסק: סלט: ארץ: משעמם עיר: משעמם לי מקום להיות בו : משעמם לי מאוד ריח: של אדם שלא צחצח שיניים בבוקר, של אדם שלא אכל כלום כל היום רעש: . של האמריקאיות
רגש: תאריך: ספר: דגנים: ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית: לא. חיבקת מישהו: טליה בכית: כן צחקת: כן גרמת למישהו לצחוק: כן קנית משהו: כן הסתפרת: לא הרגשת טיפש: לא דיברת עם מישהו שאתה אוהב: כן התגעגעת למישהו: כןןןןן האם אי פעם... השתמשת בסמים? אכלת קופסא שלמה של עוגיות? כן נזרקת על ידי מישהו? כן מישהו בגד בך?כן נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך?כן היית מאוהב?כן ראית את הבית הלבן? לא עישנת?כן שתית אלכוהול?כן עישנת מריחואנה?כן שיחקת מונופול?כן ראית טיטאניק?כן נישקת מישהו?כן התנשקת צרפתית?כן סקס?כן ביקרת בארץ אחרת?כן צבעת בספר צביעה?כן עשית אמבטיית קצף?כן טסת?כן שטת?כן נסעת ברכבת?כן רכבת על פיל?לא הכנת אתר אינטרנט? לא שיחקת בברביות?לא נשארת ער כל הלילה?כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי?כן דיברת בשיעור?כן פחדת מהחושך?כן היית בבית חולים (לא לביקור)?כן עשו לך תפרים?לא זרקת מישהו והתחרטת על זה?כן יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן?כן שיקרת?כן נרדמת בשיעור?כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה?להלה פגשת סלבריטי?כן עברת על החוק?כן אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות?כן שנאת את עצמך?כן נשבר לך הלב?כן שברת למישהו את הלב?כן רצית להרוג מישהו?כן נפלת מכסא?לא נתת למישהו לאפ דאנס?כן לרייצל חחח הלכת מכות?כן זה או זה מועדון או מסיבה פרטית?פרטית קפה או תה?קפה שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות?לוקח חתולים או כלבים?כלבים אוכל או ממתקים?אוכל קרמבו וניל או מוקה?וניל חורף או קיץ?קיץ בעקבות טליה מה או מי היית רוצה...? להרוג: היטלר לשמוע: טליה להיות כמו: אפיחד הדבר האחרון ש: קניתי: הא? קראתי:הא? עשיתי:מתי?? סרט אחרון שראיתי? רררר!! מספר אחרון שחייגתי: גילז דבר אחרון ששתיתי:מים דבר אחרון שאכלתי:מרק פעם אחרונה שבכיתי:היום פעם אחרונה שצחקתי:היום הבנאדם האחרון שנישקתי: בלחי? טל נראה לי הבחור האחרון שדיברת איתו:ארז ושימו תמונה, או שלכם (עדיף) או שאתם מממממש אוהבים. תודה. תמונה מכוערת, תתמודדו..

ססילייה

New member
כנראה שבאמת משעמם לי..

שם מלא: לירון ליאן.אבל עזבו, ליל יותר קל. תאריך לידה:14.4.88 מין: ברוך השם יש.[סתם נו, נקבה.] בית: יש
איפה עוד גרת?קיבוץ.
מזל:טלה. מידת נעליים:40. גובה:1.67 מוצא: האמת שאני לא סגורה על זה, יש בי צד רוסי וגם משהו פנסילבני. חיות מחמד:2 כלבות [אחת ז"ל.
] וחתול. אחים: 2. צבע שיער: כרגע, שחור. אורך שיער: לא מי יודע מה ארוך. צבעת פעם את השיער?בטח. באיזה צבע? :ירוק,סגול, בלונד. כיתה: י'ב. תחביבים: בעיקרון כ-ל מה שקשור באומנות. מוזיקה:מה שבא בטוב. להקה:placebo. איזה שפות אתה מדבר?עברית, אנגלית ורוסית. אוהב ספורט?לא. איפה נולדת?ישראל. אתה בן אדם של לילה או של יום?זה תלוי. רגיש לדגדוגים?כן ;[ מאמין באלוהים?לפעמים. יש לך כינויים נוספים באינטרנט?יותר מידי.. מה הם?ג'ו, מולי, לולה, איפקיס, בילי, ביטצ' וכדומה. יש לך גשר?לא. יש לך משקפיים/עדשות מגע? משקפיים, אבל לעיתים רחוקות. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? אני לא רוצה להיות גדולה.
איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך?לא יודעת. מה הדבר הכי מביך שקרה לך?לא זוכרת, יש יותר מידי כאלה
איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? ביום שביליתי לילה שלם מחוץ לקריה לבד. מה הדבר הכי חשוב לך? קור רוח. יש חבר/חברה/קראש? יש קראש.
ממה אתה הכי פוחד?ממוות. מאמינה באהבה וירטואלית:לא. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בגב
על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? על מה יהיה. למה אתה הכי מתנגד?שיש אנשים שמתבגרים מהר מידי. אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית?פיטר פן. פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? כן. מאמינה באהבה ממבט ראשון?לא ממש. מה הדבר שעושה אותך מאושרת?לשבת עם אנשים שלא ראיתי המון זמן. כשיש לך אהבה את נאמנה?תמיד. את אוהבת ילדים?לא ממש. את ותרנית או עקשנית?תלוי. אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? בהחלט-לא. ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך?לא. החיים טובים לדעתך?מאוד ! :) היחסים עם ההורים טובים? מעולים. לבוש: הכי זרוק בעולם |: איפור: לא, תודה. דברים אהובים מאכל: חביתה>< שתיה:חריפה. המקום האהוב לחופשה: לונדון. טעם גלידה אהוב: שוקולד. פרי אהוב:בננה. ממתק:שוקולד? מכונית: חח עזבו, חוץ מבימבה אני לא מכירה
שיעור: פסיכולוגיה. חג:פורים!!
היום הכי אהוב בשבוע:שלישי. צבע:סגול. מגזין: שם לבת: סקאיי. שם לבן: ג'וני. קבוצת ספורט אהובה:עזבו, בחייכם. חודש אהוב: אפריל! ספורטאי/ת אהוב: שחקנית אהובה: קירסטין דאנסט.[רק כי היא משחקת בחמש ילדות יפות.] שחקן אהוב: .מת'יו גריי גובלר. תוכנית אהובה בטלוויזיה: מחשבות פליליות. אתר אהוב: כל אתרי הפורומים למיניהם. חיה אהובה:חתול. חבר לאימייל: בדיחה: "מכירים את המעטפות האלה שכתוב עליהן ''אין צורך בבול''? ואם אני חש צורך בבול? למה למנוע את זה ממני?" שגיב פרדימן הגאון. אומר הרבה: פאק. מילה אהובה: בלאט. D: נעליים: מה שבא בטוב. תחנת רדיו:גלגלצ חדר בבית:שלי. ההופעה הכי טובה שראית: דיסק אהוב:שילה פרבר-תתנהגי יפה.
נשיא: סלט: בשר: תוספת לפיצה: ארץ: עיר:תל אביב. מקום אהוב: מחוץ לבית. ריח:לימון. רעש:רצוי שיהיה מוזיקה. טעם: לימון. רגש: לא יודעת. מספר:4 ספר:הנסיך הקטן. סבתא:כפרעליה. דגנים:קראנצ'! דברים פחות אהובים וויתרתי על זה נו.אין לי כוח לשנוא
ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית: לא. חיבקת מישהו: כן. בכית: לא. צחקת:כן. גרמת למישהו לצחוק:כן :) קנית משהו: לא. הסתפרת:לא. אני תמיד מרגישה טיפשה, זה לא משנה דיברת עם מישהו שאתה אוהב:כן
התגעגעת למישהו:כן.
האם אי פעם... השתמשת בסמים?כן אכלת קופסא שלמה של עוגיות?לא נזרקת על ידי מישהו?כן מישהו בגד בך?כן נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך?כן, רוב הזמן. היית מאוהב?לא יודעת. ראית את הבית הלבן?לא עישנת?כן, ועדיין. שתית אלכוהול?כן, ועדיין. עישנת מריחואנה?כן שיחקת מונופול?כן ראית טיטאניק?כן נישקת מישהו?כן התנשקת צרפתית?דא D: סקס?בטח ביקרת בארץ אחרת?כן צבעת בספר צביעה?כן עשית אמבטיית קצף?כן טסת?כן שטת?כן נסעת ברכבת?כן רכבת על פיל?לא
הכנת אתר אינטרנט?לא שיחקת בברביות?לא נשארת ער כל הלילה?כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי?כן
דיברת בשיעור?כן פחדת מהחושך?כן, ועדיין. היית בבית חולים (לא לביקור)?כן עשו לך תפרים?כן זרקת מישהו והתחרטת על זה?לא ממש יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן?לא ממש שיקרת?כן נרדמת בשיעור?כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה?לא פגשת סלבריטי?תלוי למה אתם קוראים סלבריטי
עברת על החוק?לא אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות?לא שנאת את עצמך?כן נשבר לך הלב?כן שברת למישהו את הלב?לא שידוע לי. רצית להרוג מישהו?כן נפלת מכסא?כן
נתת למישהו לאפ דאנס?כן XD הלכת מכות?כן זה או זה מועדון או מסיבה פרטית?מועדון. קפה או תה?תה. שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות?לוקחת את זה בקלות. חתולים או כלבים?שניהם.D: אוכל או ממתקים?אוכל ! קרמבו וניל או מוקה?וניל! חורף או קיץ?חורף
מה או מי היית רוצה...? להרוג:לא חבל על כל האנשים?
לשמוע:לא יודעת. להיות כמו:פיטר פן. הדבר האחרון ש: קניתי:קונדומים. קראתי: פתק שחברה כתבה לי. עשיתי:ישנתי. סרט אחרון שראיתי?מי הפליל את רוג'ר ראביט. מספר אחרון שחייגתי: לחברה. דבר אחרון ששתיתי:מים דבר אחרון שאכלתי:ספגטי פעם אחרונה שבכיתי:מזמן. פעם אחרונה שצחקתי:שלוש שעות. הבנאדם האחרון שנישקתי: ואאאאאאאו זה היה מזמן
הבחור האחרון שדיברת איתו: רז ><

תמיד לא קוראים את זה../images/Emo6.gif

יאללה.. לדרך: שם מלא: ניר תאריך לידה: 5.6.88 מין: בבקשה
בית: חדר איפה עוד גרת? מצפה רמון, אצל ההורים. מזל: תאומים
מידת נעליים: 41 גובה: 1.79 מוצא:אמ, אמרו לי שפולין, גרמניה ספרד ורוסיה חיות מחמד:
אחים:אחד, רותם. צבע שיער: שחור אורך שיער: ארוך? צבעת פעם את השיער? כמובן באיזה צבע? : אדום, סגול, ירוק, חום, כתום, שחור.. כיתה: אין. תחביבים: אמנות מוזיקה: והרבה להקה: פינק פלויד איזה שפות אתה מדבר? עברית וב"ה יידיש באחד הימים אוהב ספורט? טניס והחלקה אמנותית איפה נולדת? סורוקה אתה בן אדם של לילה או של יום? תלוי, בזמן האחרון של יום רגיש לדגדוגים? תלוי מאמין באלוהים? כן יש לך כינויים נוספים באינטרנט? כן מה הם?
יש לך גשר?לא יש לך משקפיים/עדשות מגע? לא מה תרצה להיות כשתהיה גדול? אני איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? מה הדבר הכי מביך שקרה לך? איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? 5.7.2003 מה הדבר הכי חשוב לך? המשפחה יש חבר/חברה/קראש? לא ממה אתה הכי פוחד? מהפחד מאמינה באהבה וירטואלית: כן ולא אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בקודקוד על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? אמנות למה אתה הכי מתנגד? לשתות ולנהוג אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית? אנדי וורהול פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? כן מאמינה באהבה ממבט ראשון? כן מה הדבר שעושה אותך מאושרת? אהבה ואמנות כשיש לך אהבה את נאמנה? כן את אוהבת ילדים? כן את ותרנית או עקשנית? תלוי אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך? לא החיים טובים לדעתך?לרב היחסים עם ההורים טובים? מאד לבוש: איפור:
דברים אהובים מאכל: סלט יווני, ליצ'י שתיה: קפה, דיאט קולה, ויטמנצ'יק פטל המקום האהוב לחופשה: אירלנד, נורווגיה, תורכיה טעם גלידה אהוב: סורבה פסיפלורה של דוד שלי פרי אהוב: ליצ'י, פסיפלורה ממתק: באונטי גלידה מכונית: של אבא שיעור: אמנות חג: פסח ושבועות היום הכי אהוב בשבוע: שלישי צבע: אדום מגזין: סטודיו שם לבת: ליהי שם לבן: שי קבוצת ספורט אהובה: חודש אהוב: יוני ספורטאי/ת אהוב: שחקנית אהובה: ג'וליה רוברטס, אודרי טוטו שחקן אהוב: . ג'וני דפ, ג'וד לאו תוכנית אהובה בטלוויזיה: חברים, בנות גילמור אתר אהוב: YOUTUBE חיה אהובה: דג חבר לאימייל: יוני בדיחה: אומר הרבה: מילה אהובה: כה נעליים: המגפיים שלי תחנת רדיו: רשת ג' חדר בבית: אמ, שלי לשעבר ההופעה הכי טובה שראית: יוני בלוך בבארקה, רגוס באירלנד, רוג'ר ווטרס ורג'ינה ספקטור דיסק אהוב: יוני בלוך נשיא: סלט: יווני בשר: ממש לא תוספת לפיצה: פטריות ארץ: אירלנד עיר: ירושלים מקום אהוב: מדבר יהודה ריח: לימון רעש: טעם: מלוח רגש: מספר:2 ספר: הסיפור שאינו נגמר/מיכאל אנדה, הפילוסופיה של אנדי וורהול סבתא: דגנים: ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית: כן חיבקת מישהו: כן בכית: לא צחקת: כן גרמת למישהו לצחוק: כן קנית משהו: כן הסתפרת: לא הרגשת טיפש: לא דיברת עם מישהו שאתה אוהב: כן התגעגעת למישהו: כן האם אי פעם... אכלת קופסא שלמה של עוגיות? לא נזרקת על ידי מישהו? כן מישהו בגד בך? לא נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן היית מאוהב? כן ראית את הבית הלבן? לא עישנת? כן שתית אלכוהול? כן שיחקת מונופול? כן ראית טיטאניק?כן נישקת מישהו? כן התנשקת צרפתית? כן סקס? כן ביקרת בארץ אחרת? כן צבעת בספר צביעה? כן עשית אמבטיית קצף? כן טסת? כן שטת? כן נסעת ברכבת? כן רכבת על פיל? לא הכנת אתר אינטרנט? כן שיחקת בברביות? כן נשארת ער כל הלילה?כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? כן דיברת בשיעור?כן פחדת מהחושך? כן היית בבית חולים (לא לביקור)?כן עשו לך תפרים? כן זרקת מישהו והתחרטת על זה? כן יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן? לא שיקרת? כן נרדמת בשיעור?כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה?כן פגשת סלבריטי? כן עברת על החוק? כן אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות?כן שנאת את עצמך?כן נשבר לך הלב?כן שברת למישהו את הלב?כן רצית להרוג מישהו? לא נפלת מכסא? כן הלכת מכות?ןכ זה או זה מועדון או מסיבה פרטית? מועדון קפה או תה? קפה ותה אוכל או ממתקים? אוכל קרמבו וניל או מוקה? מוקה חורף או קיץ? חורף הדבר האחרון ש: קניתי: טבק קראתי: ספר צמחי מרפא עשיתי: הייתי בחד"א סרט אחרון שראיתי? אבודים בטוקיו מספר אחרון שחייגתי: 8562 דבר אחרון ששתיתי: קפה דבר אחרון שאכלתי: סלט פעם אחרונה שבכיתי: לפני כמה ימים פעם אחרונה שצחקתי: היום הבנאדם האחרון שנישקתי: נדב הבחור האחרון שדיברת איתו: רן תמונה --> עם אחי המקסים, בנורווגיה (נפלנו עליום שמש!!)

y a e l4

New member
אהבהההה יש באוויררררררר../images/Emo99.gif

שם מלא:יעל איגילסיה אבוטבול סדיקוף תאריך לידה:18.1.90 מין: נקבה בית:זה טוב איפה עוד גרת?ברחובות מזל:גדי מידת נעליים:38 גובה:1.61 וחצי מוצא:מרוקאית ברזילאית חיות מחמד:קינג'ין החתיך שלי
אחים:אחד קטן אחד גדול צבע שיער:חום אורך שיער:ארוך
עד אמצע הגב!! צבעת פעם את השיער?כע...מיליון פעמים באיזה צבע? :אדום,שחור,שוב אדום,שוב שחור,פסים[אדומים],וקצוות שהצבע שלהן השתנה כיתה: י"א פלג תחביבים:שונאת ת'שאלה הזאת.אין לי תחביבים
מוזיקה:יוני,אפרת,וכאלה להקה:יוני בלוך ולהקתו
איזה שפות אתה מדבר?עברית אנגלית פורטוגזית אוהב ספורט?דה איפה נולדת?ישראל,בית חולים-אסף הרופא אתה בן אדם של לילה או של יום?לילההה רגיש לדגדוגים?דה מאמין באלוהים?נייט יש לך כינויים נוספים באינטרנט?אנערף..יעל 1990? מה הם?^ יש לך גשר?היה.עד כיתה ז' יש לך משקפיים/עדשות מגע? נופ מה תרצה להיות כשתהיה גדול? טייסת איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? לא זוכרת מה הדבר הכי מביך שקרה לך?חליקה לעיני כל? איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך?שפגשתי את משוש ליבי
מה הדבר הכי חשוב לך?משוש ליבי יש חבר/חברה/קראש?חבר. ממה אתה הכי פוחד?לאבד את המשפחה מאמינה באהבה וירטואלית:כע אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם?במאחורה של הרגליים על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון?משוש ליבי למה אתה הכי מתנגד?סרבנות אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית?אני יודעת שזה שטחי.אבל אנג'ילנה ג'ולי.כי יש לה ילד עם בראדי
פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? כע מאמינה באהבה ממבט ראשון?כע מה הדבר שעושה אותך מאושרת?משוש ליבי
כשיש לך אהבה את נאמנה?כע את אוהבת ילדים?כע את ותרנית או עקשנית?עקשנית אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? בחיים לא ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך?כע החיים טובים לדעתך?תלוי מתי היחסים עם ההורים טובים?סוג של לבוש:כרגע?ג'ינס,וחולצה צווארון כחולה איפור:רק עיפרון שחור,ורק לאירועים דברים אהובים מאכל:פיצה שתיה:קולה המקום האהוב לחופשה:אילת טעם גלידה אהוב: וניל עם עוגיות פרי אהוב:בננה ממתק:דובונים מכונית:אין לי קטע עם מכוניות לא יודעת,לא מבינה בזה שיעור:תנ"ך חג:פסחחח היום הכי אהוב בשבוע:חמישי צבע:כחול מגזין:נופ שם לבת:גל שם לבן:גל קבוצת ספורט אהובה:מכבי חודש אהוב:ינואר ספורטאי/ת אהוב:שאראס או משו שחקנית אהובה: ניקול קידמן שחקן אהוב: בראדי פיטי תוכנית אהובה בטלוויזיה: אני לא רואה טלויזיה אתר אהוב: אין חיה אהובה: כלבלב חבר לאימייל: אמילי,מור,ושיר בדיחה: בדיחת שואה: למה קוראים ליד ושם ,יד ושם? כי זה הדבר היחיד שנשאר משם. אומר הרבה: הא? מילה אהובה: דה(ברוסית) נעליים: פולן תחנת רדיו: 91.8 חדר בבית:שלי ההופעה הכי טובה שראית:יוני מתישהו דיסק אהוב: יוני נשיא: ארה"ב סלט: של אבא... בשר: על האש תוספת לפיצה: זייתים ארץ:ברזיל עיר: ירושליים מקום אהוב: תל אביב ריח:של דלק,ספר חדש,נעליים חדשות,עור רעש:מטאל טעם:קפה רגש:אהבה מספר:7 ספר:המקרה המוזר של הכלב בשעת הלילה סבתא:נשמהההה שלייי דגנים:כריות דברים פחות אהובים אוטו:של אבא צבע:ירוק מורה:מתמטיקה שיעור:מתמטיקה יום בשבוע:ראשון חג:ראש השנה עונה:אביב חודש:מאי ספורט: כדורגל קבוצת ספורט: הפועל סרט: לא'דעת שחקנ/ית:לא'דעת תוכנית:סימפסונים אתר:של השכבה אוכל: ירקות מבושלים שתיה: מיץ של תימנים
להקה:סינרגיה זמר: .אביב גפן זמרת:נינט חיה:חילזון חנות:INOUT מילה: בוהה הופעה שהיית בה: אביב גפן דיסק:נינט סלט:לא'דעת ארץ:טורכיה עיר: נתיבות מקום להיות בו: לא'דעת ריח:עשן רעש: .בלונים רגש:שנאה,קנאה תאריך:חודש מרץ ספר: איתמר מטפס על הקירות דגנים:קורנפלקס ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית:כע חיבקת מישהו:כע בכית:כע צחקת:כע גרמת למישהו לצחוק:כע קנית משהו:כע הסתפרת:לא הרגשת טיפש:כע דיברת עם מישהו שאתה אוהב:כע התגעגעת למישהו:כע האם אי פעם... השתמשת בסמים?לא אכלת קופסא שלמה של עוגיות?כע נזרקת על ידי מישהו?כע מישהו בגד בך?סוג של נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך?כע היית מאוהב?כע ראית את הבית הלבן?כע עישנת?כע שתית אלכוהול?כע עישנת מריחואנה?לא שיחקת מונופול?כע ראית טיטאניק?כע נישקת מישהו?כע התנשקת צרפתית?כע סקס?כע ביקרת בארץ אחרת?כע צבעת בספר צביעה?כע עשית אמבטיית קצף?כע טסת?כע שטת?כע נסעת ברכבת?כע רכבת על פיל?כע..מה?לא! הכנת אתר אינטרנט?כע שיחקת בברביות?כע נשארת ער כל הלילה?כע דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי?כע דיברת בשיעור?כע פחדת מהחושך?כע היית בבית חולים (לא לביקור)?כע עשו לך תפרים?לא זרקת מישהו והתחרטת על זה?כע יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן?לאא...חח שיקרת?כע נרדמת בשיעור?כע השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה?כע..חחח פגשת סלבריטי?כע עברת על החוק?כע אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות?כע שנאת את עצמך?כע נשבר לך הלב?כע שברת למישהו את הלב?אני מקווה שלא רצית להרוג מישהו?כע נפלת מכסא?כע נתת למישהו לאפ דאנס?הא? הלכת מכות?כע זה או זה מועדון או מסיבה פרטית?מסיבה פרטית קפה או תה?תלוי מתי שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות?שואף לשלמות חתולים או כלבים?כלבים אוכל או ממתקים?ממתקים קרמבו וניל או מוקה?מוקה חורף או קיץ?חורף מה או מי היית רוצה...? להרוג:המורה למתמטיקה לשמוע:משוש ליבי
להיות כמו:נו באמת.=\ הדבר האחרון ש: קניתי:גלידה בן אנד-ג'ריס קראתי:עיתון עשיתי:פיפי סרט אחרון שראיתי?מינכן מספר אחרון שחייגתי:0525555635 דבר אחרון ששתיתי:מיים דבר אחרון שאכלתי:גלידה פעם אחרונה שבכיתי:אתמול בלילה פעם אחרונה שצחקתי:היום הבנאדם האחרון שנישקתי: משוש ליבי הבחור האחרון שדיברת איתו:דור זה נגמר? זה נגמר? פווו
היה נחמד!

למעלה