חגורות קראטה ארוכות מהרגיל

בודוקאן

New member
ברוך הבא סיזיפוס ../images/Emo24.gif

יש לי שאלה גם (יותר חשובה
כי זה ליום יום): איפה אתה קונה סתם בגדים? יש לי בעל נ"י עם אותה בעיה...

siziphus

Active member
../images/Emo9.gif

בוקר טוב, בודוקאן. אני מתגורר בצפון (נהריה). לכן מדי פעם אני מוצא (לאחר חיפושים רבים) בגדים במידות גדולות (ולא כאלו שהמוכרים אומרים עליהם "מידות גדולות" והן מקסימום לילד שמנמן בן 12) בחנויות H & O , משביר, וכו'. אבל את רוב הבגדים אני קונה בחנויות למידות גדולות. לצערי יש מעט מאד כאלו. בקריות יש את "ניב מוד", כמו גם בחיפה (בהדר). בקריון יש חנות למידות גדולות שמסתתרת במסדרון קטן ואפלולי מאחורי חנות גלידה. בעבר, כשהתגוררתי בירושלים, קניתי שם (גם לחתונה שלי!) בגדים בשתי חנויות נהדרות בשם "ביגמן" שנמצאות במרכז העיר ובקניון תלפיות. לצערי זה המעט שיש. להיות גבר גדל מידות זה קשה מבחינת הבגדים. אין לנו ממש היכן לקנות ולכן נאלצים לנסוע שעות רבות עד לחנות טובה. בברכת יום נעים, חיים (סיזיפוס)

בודוקאן

New member
../images/Emo45.gif גמני מכירה את הגישה הזו ../images/Emo6.gif

כשאני מבקשת "גדול" ונותנים לי 52
יש ברעננה חנות שמצאה לה שם נחמד: "חתיך בגדול".

siziphus

Active member
צריך לעשות מיפוי של כל החנויות

למידות גדולות לגברים בארץ, ולפרסם את זה, בחיי...! זה ממש מתיש ומביך כל פעם להכנס לחנות כמו FOX או H & O או אחרות ולראות את המבטים של המוכרות/ים שמשדרים "אתה? מה אתה מחפש פה? יא דוב!"... ושוב לא למצוא כלום. ואז מתייאשים ונוסעים 80 ק"מ לחנות היחידה שבה תמיד יש מה לקנות (גם אם ביותר כסף...!?!).

alexko

New member
לחולצות אפשר בתמנון

יש להם תמיד מידות של 3XL והמחירים הוגנים. מכנסיים זה כבר סיפור אחר.

siziphus

Active member
היי דו-קרב

שלחתי לך אימייל אמש לגבי חגורות. יש לך חגורות בחנות שיכולות להקיף פעמיים ועדיין להקשר מסביב למישהו כרסתן כמוני (מידה 58 מכנסיים)? קניתי אצלך חליפת קראטה מידה 10 שעולה עליי מצויין. אבל החגורה הכי ארוכה הייתה מס' 4 (כתוב עליה 4, 140). יש חגורות יותר ארוכות מזו?

alexko

New member
אל תתיאש

דו-קרב : יש חגורות גם קצת יותר ארוכות אולי תבדוק עם ספקים אופציה להזמנות עבור אוכלוסיית הלוחמים המאותגרים משקלית
בשמחות, אלכס

גדול יותר אין

החגורה הראשונה שלי הביאו לי מארה"ב היא היתה 3.5 מטר אבל לצערי אני לא מוצא אותה אם יש חגורות שחורות יותר גדולות מ 3 מטר בארץ ויש למאן דהו מידע אני לפחות ישמח מאוד

siziphus

Active member
אני לא מבין בצביעת בד... ../images/Emo163.gif

נראה לי שעם הכביסה הכל ידהה אם אצבע את זה.... פרנויה... (-: ולגבי ה 58, אני לא עד כדי כך קטן. זה רק נשמע ככה...!$#%^@%$ (((-:

סיפור קטן

לפני כ שנה וחצי רציתי לקנות חליפת קרטה ניסית האינטרנט ואז מצאתי את אתר הבית של חברת kamikaza ופניתי אליהם כמה יעלה לי חליפה +חגורה שחורה. לאחר הפניה קיבלתי אז אי מייל ממנכ"ל החברה בוא הוא רוצה שאני יהיה במפיץ הראשי שלו בארץ הוא רצה שאני יענה אל שאלות שהוא רצה לשאול אותי ואם אני יכול להגיע לגרמניה למרכז שלהם כדי לגמור את העניין. האמת שלא היה לי ראש לא כסף ולא זמן לעניין חשבתי לילה אחד ואמרתי לו תודה אבל לא תודה הוא מיצידו שלך לי קטלוג אם כל הדגמים ומגינים אימוניות שלהם ותיקים שלהם ומצורף מכתב ששוב הוא מציע לי את העניין אני השבתי בשלילה ואמרתי תודה יפה אבל לא תודה לאחר שבוע חבר נסע לארה"ב והוא כבר הביא לי חליפה +חגורה. מה שנקרא קוריוז קטן

yonik

New member
אפשר אולי לחבר אצל תופר/ת 2 חגורות

לאחת ארוכה.

_alon_

New member
פתרון אחר יהיה לקצר את החגורה

רשמת ש-2 סיבובים נשארים קצוות קצרים מידי. רשמת ש-1 סיבוב נשרארים קצוות ארוכים מידי. לך לחייט ובקשר לקצר את החגורה כך שבסיבוב אחד לא ישארו קצוות ארוכים מידי.

למעלה