חג שמח
.

wildgirl1

New member
משעמם לי אז אני עונה.

שם: יאנה תאריך לידה: 17.08.86 מקום מגורים: אזור המרכז שיר אהוב: אמ אין לי כזה סרט אהוב: יש המון סרטים כאלו תוכנית טלוויזיה אהובה: זינה זמר אהוב: אין לי כזה זמרת אהובה:כנל יום אהוב בשבוע: שבת דיסק אהוב:אין תאריך אהוב: 07.08.05 האם אי פעם עישנת? כן האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? כן, אבל לא משהו רציני האם אי פעם נשבר לך הלב? כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? לא האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? לא זוכרת האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא ניראה לי האם אי פעם אמרת אני אוהב\\\\ת אותך והתכוונת? כן, אני אומרת הרבה פעמים לחתולים שלי שאני אוהבת אותם, אני באמת נורא אוהבת אותם! האם אי פעם שיקרת? כן יש\\\\אין חבר: כרגע אין גובה: 1.66 מידת נעלים: 41 פריסינג: אין קעקועים: אין ב24 שעות האחרונות בכית? כן ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?כן עם דודה שאני לא סובלת ב24 שעות האחרונות קנית משהו? אממ כן בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: שאני מתגייסת עוד יומיים מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אממ אין כזה האדם האחרון שהתקשר אלי?: אממ חברה שלי האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אורה המקום האחרון שהייתי בו: הסלון הסטיה שלי היא?: לא יוגעת הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים?:החתולים שלי תכונה טובה שלי: תכונה רעה שלי: עצלנית האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כן תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? כן יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? החיים של אלו שאני אוהבת אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? חח לא השתכרתי בחיים מה צבע החדר שלך? ירוק בהיר באיזה בושם אתה משתמש? 212 אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא , זה מעצבן אותי מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? יש המון כאלו אז לא יודעת. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה?: אממ אחרי גיל 18 וכשיש אהבה ולא סתם לצורך סיפוק. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?: צרפתית? מלפני חצי שנה בערך, נשיקה על הלחי היום חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת? כשהייתי בת 13 שתית משקה אלכוהולי? ממזמן השתכרת? לא השתכרתי בחיים, אני לא אוהבת אלכוהול שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? שונאת חצאית קנית בגד? אממ בימים האחרונים אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? היום לחתול שלי הקדישו לך שיר? אממ היום שיפרו לך את המצברוח? היום היום: באיזו שעה התעוררת? ב 10 בבוקר מה/מי העיר אותך? אני התעוררתי לבד מה היה הדבר הראשון שאמרת? זוזי לחתולה שלי מה היה הדבר הראשון ששמעת? את הטלויזיה או את הטלפון מצלצל מה היה השיר הראשון ששמעת? אממ לא זוכרת מה אכלת? שתיתי שוקו איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? שאני מתגייסת מחרותיים איזה כיתה את: סיימתי ללמוד , תודה לאל הבנאדם הכי יפה שראית: אממ לא יודעת את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? משתדלת שלא את חושבת שאת קנאית? קצת את חושבת שאת קרצייה? לפעמים את חושבת שאת עקשנית? מאודדדדד את אוהבת את עצמך? לפעמים בזבזנית או חסכנית? באמצע בנאדם ש: שונא/ת: דודה אוהב/ת: חברות שלי מתגעגע/ת אליו: חסר לך: אף אחד עושה לך טוב להיות איתו: אין כזה הכי מצחיק: אורה הכי דפוק: חברה שלי הכי מוזר: חברה שלי הכי כיף לדבר איתו: חתולי שלי, לא סתם החברות שלי יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? אמא איזה צלצול יש לך? turn me on הקול הכי יפה ששמעת? אממ איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? סתם תמונה את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? כן אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת?: ברור אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? לא רוצה אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? קונה לי מכונית פורום אהוב: יש כמה כאלו באיזה פורומים את כותבת: בהרבה יש לך חברים בפורומים? אממ לא ממש מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא או דודה מה את עושה עכשיו? עונה על הסקר ומשחקת את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? יש לה את זה מה התוכנית האחרונה שראית? זינה מה הדיסק האחרון ששמעת? לא זוכרת מה החלום שלך? שני תאומות חמודות האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית?(ולא על הברכיים של אבא)? כן סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא היית בחקירה משטרתית? לא איך אתה מרגיש: אממ בסדר מסר לאומה, ולי: עוד יומיים אני כבר לא אזרחית

T00L

New member
הופה הופה סקר../images/Emo13.gif

שם: טלי תאריך לידה: 6.7.87 מקום מגורים: יבנה שיר אהוב: time-pink floyd סרט אהוב: אושן 11,12 תוכנית טלוויזיה אהובה: עקרות בית, משחק מכור זמר אהוב: נערף זמרת אהובה: נערף יום אהוב בשבוע: שישי דיסק אהוב: דארק סייד תאריך אהוב: אה לא יודעת האם אי פעם עישנת? כן האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? כן האם אי פעם נשבר לך הלב? אולי האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כנראה האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? לא האם אי פעם בכית על מישהי? לא האם אי פעם שברת למישהו את הלב? אולי האם אי פעם אמרת אני אוהב\\\\ת אותך והתכוונת? עזבו אותי האם אי פעם שיקרת? כן יש\\\\אין חבר: אין גובה: 1.59 מידת נעלים: 40 פריסינג: אין קעקועים: אין ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: שאני מתגייסת לכל"צ מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? מה אכפת לכם?
האדם האחרון שהתקשר אלי?: חברה שלי האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: כנל המקום האחרון שהייתי בו: אצל חברה שלי הסטיה שלי היא?: בנים עם בוקסר הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים?: לא דעת תכונה טובה שלי: חוש הומור תכונה רעה שלי: עצבים ושתלטנות האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? אולי האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא לחצות את הכביש אבל סחבתי לזקנה שקיות תרמת פעם לקבצן? אולי האם גנבת משהו במכולת? אולי יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אולי אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? כנראה השתכרת עד אבדן חושים? אולי מה צבע החדר שלך? קרם באיזה בושם אתה משתמש? 212 אתה אוהב לענוד תכשיטים? רק טבעת ועגילים מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? תמותו
באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה?: נגיד 16 ככה? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?: קצת פחות מחודש חיבקת מישהו/י? לא זוכרת מישהו/י חיבק/ה אותך? נו לא זוכרת עישנת? באיה נאפה לפני 3 חודשים שתית משקה אלכוהולי? לפני שבוע במייקס פלייס השתכרת? וואי הממ נראה לפני איזה חודשיים שכבת עם מישהו/י? אוי נו היית במועדון? לפני שבועיים ברוץ לבשת חצאית? פייייייייייייייייייייי שנים קנית בגד? לפני יום כיפור אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לא יודעת נו דיי הקדישו לך שיר? לא זוכרת שיפרו לך את המצברוח? אוף נו היום: באיזו שעה התעוררת? רבע ל-5 אחה"צ מה/מי העיר אותך? אמא מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא זוכרת מה היה הדבר הראשון ששמעת? את אמא מה היה השיר הראשון ששמעת? סיגפו מה אכלת? עוף ותפו"א איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מה אני יעשה היום? איזה כיתה את: סיימתי ללמוד הבנאדם הכי יפה שראית: יש הרבה את חושבת שאת יפה? לא. אני פסדר את חושבת שאת צבועה? כן את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה? מדיי פעם את חושבת שאת עקשנית? לא במיוחד את אוהבת את עצמך? אני מחבבת את עצמי בזבזנית או חסכנית? נוטה לבזבזנות בנאדם ש: שונא/ת: מה יעזור לכם שמות? אוהב/ת: כנ"ל מתגעגע/ת אליו: על החברים שבצבא וחוזרים פעם בשנתיים חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? חברות איזה צלצול יש לך? פופקורן הקול הכי יפה ששמעת? לא דעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של פוס משרק את רוצה להיות זמרת? חח מזה לא את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת?: טפוי אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? דייייייייייייי איפה את רוצה פירסינג? בגבה אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? אוטו חדש ואולי בית חדש פורום אהוב: אני משוחדת באיזה פורומים את כותבת: מתגייסים, פה, בנות ובקומונה של גיוס דצמבר יש לך חברים בפורומים? לא ח-ב-ר-י-ם מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא מה את עושה עכשיו? עונה על הסקר את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן מה את/ה שומע/ת? גלגלצ מה הסרט האחרון שראית? יחצן המסיבות מה התוכנית האחרונה שראית? פרקים חדשים של עקרות בית מה הדיסק האחרון ששמעת? וואלה לא יודעת מה החלום שלך? לא דעת האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? חשבתי עלזה אבל לא באמת יש לי אומץ שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא בנית טירה מחול? לא היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית?(ולא על הברכיים של אבא)? כן סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא שזכור לי היית בחקירה משטרתית? לא איך אתה מרגיש: סבבה מסר לאומה, ולי: יש לי נשירה.

Metal † Heart

New member
כי אין משו יותר טוב לעשות..

בעצם יש, אבל אין לי כוח.
שם: קארין. תאריך לידה: הרביעי לנוב' מקום מגורים: מרכז שיר אהוב: יש המון. סרט אהוב: אין הרבה כאלה.. ולא עולה לי עכשיו משהו מיוחד.. תוכנית טלוויזיה אהובה: חברים, מכושפות כל מיני.. זמר אהוב: ג'וש גרובן, לי ריאן זמרת אהובה: כריסטינה יום אהוב בשבוע: שלישי, רביעי.. זה לא קבוע. דיסק אהוב: יש הרבה. תאריך אהוב: ה 20 ביוני. האם אי פעם עישנת? לא. האם אי פעם שתית אלכוהול? כה, אבל בקטנה האם אי פעם לקחת סמים? לא. האם אי פעם עברת על החוק? לא יותר מלעבור ברמזור אדום.
האם אי פעם נשבר לך הלב? אממ לא ממש. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן.. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? בטח. האם אי פעם בכית על מישהו? אנערף. האם אי פעם בכית על מישהי? נראה לי.. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? מקווה שלא.. האם אי פעם אמרת אני אוהב\\\\ת אותך והתכוונת? למה שאני אגיד אם אנלא מתכוונת!? האם אי פעם שיקרת? חח מי לא.. יש\\\\אין חבר: אין גובה: נושא רגיש
מידת נעלים: 38-39 פריסינג: אין. אבל הייתי רוצה בגבה.. קעקועים: אין. אבל יהיה
ב24 שעות האחרונות בכית? נופ. ב24 שעות האחרונות צחקת? יאפ. ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן. ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ברור. ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? אממ, לא רציני ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: אממ.. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אין כזה בנאדם.. האדם האחרון שהתקשר אלי?: אמא האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אוי, דיברתי מזמן.. לא זוכרת.. המקום האחרון שהייתי בו: הסלון.
הסטיה שלי היא?: יש הרבה מדי.. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים?: נשמע פלצני משהו אבל החלומות שלי. תכונה טובה שלי: עקשנית. תכונה רעה שלי: עקשנית. האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? האמת שניסיתי, לא הלך
האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא. האם צחקת על מישהו בעל מום? כן האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? כן. פעם אחת גם התעצבנתי על המנהלת.. האנשים האלה הם היצורים היותר מעצבנים שיש.. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? אולי, לא חושבת.. תרמת פעם לקבצן? לא נראה לי.. האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? בטח.. אכלת משהו לא כשר? לא אתה שומר כשרות? כן שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? חח יכול להיות.. הפרת הבטחה שהבטחת? כן.. [פאק, השאלון הזה מוציא אותי מינימום מפלצת.
] השתכרת עד אבדן חושים? לא.. מה צבע החדר שלך? לבן? באיזה בושם אתה משתמש? סתם אחד. אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא כלכך. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? אנערף.. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה?: זה אינדווידואלי, אבל אני חושבת שצריך שיהיה לך את ה 17+ מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?: מזמן. חיבקת מישהו/י? היום. מישהו/י חיבק/ה אותך? היום. עישנת? לא מעשנת. שתית משקה אלכוהולי? מזמן.. לא שזה חסר לי.. השתכרת? לא השתכרתי.. שכבת עם מישהו/י? לא שכבתי.. היית במועדון? אני שונאת מועדונים.. לבשת חצאית? מכיתה ד' הפסקתי ללבוש חצאיות.. קנית בגד? השבוע אני חושבת.. אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? היום נראה לי.. הקדישו לך שיר? חח דווקא לא כלכך מזמן.. שיפרו לך את המצברוח? היום. היום: באיזו שעה התעוררת? אממ 9. מה/מי העיר אותך? המשפחה. כמה רעש הם עושים.. כמו 100 איש.. מה היה הדבר הראשון שאמרת? "שתקו" מה היה הדבר הראשון ששמעת? את אמאבא.. מה היה השיר הראשון ששמעת? אה.. נראה לי משהו של היהודים.. מה אכלת? במבה. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מתי אני אשב להתכונן לספרות
איזה כיתה את: יב'. הבנאדם הכי יפה שראית: אנערף.. את חושבת שאת יפה? הייתי אומרת שכן, אבל מגלומניה זה לא הצד החזק שלי.. את חושבת שאת צבועה? לא. את חושבת שאת קנאית? לפעמים, כן.. את חושבת שאת קרצייה? לפעמים, כן.. את חושבת שאת עקשנית? כן. את אוהבת את עצמך? אממ, לפעמים.
בזבזנית או חסכנית? תלוי. בנאדם ש: שונא/ת: הרבה אנשים.. אוהב/ת: הרבה אנשים.. מתגעגע/ת אליו: חברה שכבר לא ראיתי אותה איזה 200 שנות גלות.. חסר לך: אותה חברה.. עושה לך טוב להיות איתו: נו הרבה אנשים.. הכי מצחיק: יש הרבה אנשים. הכי דפוק: יש הרבה אנשים. הכי מוזר: יש הרבה אנשים. הכי כיף לדבר איתו: אהההההההה.......יש הרבה אנשים. יש לך פלאפון? כן. למי אתה מתקשר הכי הרבה? חברות\חברים, אמאבא.. איזה צלצול יש לך? של גארבג'.. WDYLM הקול הכי יפה ששמעת? יש הרבה. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? סתם של דשא מסריח.. את רוצה להיות זמרת? לא. את רוצה להיות שחקנית? לא. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת?: ממש לא. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? *דז'ה-וו* איפה את רוצה פירסינג? בגבה. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? קונה לעצמי תעודת בגרות. ו 700 בפסיכומטרי. פורום אהוב: MTV, בלו. באיזה פורומים את כותבת: MTV, בלו, כריסטינה לפעמים.. יש לך חברים בפורומים? אפשר לקרוא לזה ככה.. מי האדם האחרון שדיברת איתו? אחי. מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון הזה? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא. מה את/ה שומע/ת? כלום. מה הסרט האחרון שראית? אני לא רואה הרבה סרטים.. מה התוכנית האחרונה שראית? בוסטון ליגל
מה הדיסק האחרון ששמעת? אממ של נירוונה נדמה לי.. מה החלום שלך? יש המון. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? חח בטח.. רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא.. שאבת אבק בלי שביקשו ממך? כן. בנית טירה מחול? כן. היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? כן. נהגת במכונית?(ולא על הברכיים של אבא)? אהה.. כן. סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? אממ אולי.. היית בחקירה משטרתית? לא. איך אתה מרגיש: אחלה. מסר לאומה: עדיין משעמם לי.

BobLirs

New member
ממש משעמם =/ ../images/Emo118.gif

שם: לירן תאריך לידה: 15.2.88 מקום מגורים: אחובות שיר אהוב: יומולדת - ברי סחרוף, גשם אחרון-עברי לידר סרט אהוב: תוכנית טלוויזיה אהובה: חברים, מופע שנות ה70 זמר אהוב: ברי סחרוף זמרת אהובה: שירי מימון =/ יום אהוב בשבוע: רביעי דיסק אהוב: כל מיני של אוליבר שנטי תאריך אהוב: 11.11 [אפשר לנסוע לבד] האם אי פעם עישנת? פעם אחת האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? כן האם אי פעם נשבר לך הלב? לא האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? לא זכור לי משו רציני האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? לא האם אי פעם בכית על מישהי? לא האם אי פעם שברת למישהו את הלב? כן האם אי פעם אמרת אני אוהב\\\\ת אותך והתכוונת? כן האם אי פעם שיקרת? חח כן יש\\\\אין חבר: אין חברה גובה: 1.70 מידת נעלים: 43-42.. פריסינג: עגיל באוזן ימין ועגיל באוזן שמאל.. קעקועים: אין ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? כן ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כן בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: לקום בבוקרררר מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? איזה זמר מצליח.. האדם האחרון שהתקשר אלי?: טעות אחד דפוק העיר אותי! האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: עדי =] המקום האחרון שהייתי בו: חוץ מהבית שלי? הבית של אחותי הסטיה שלי היא?: שוקולד? הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים?: שוקולד ;] תכונה טובה שלי: ממ..אני מצחיק תכונה רעה שלי: אני עקשן האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא..יש לי חיים האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? כן האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? כן יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? לא אכלת משהו לא כשר? לא אתה שומר כשרות? כן..בערך שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? סגול בהיר באיזה בושם אתה משתמש? הוגו משו אתה אוהב לענוד תכשיטים? בערך מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? סתם לצחוק על אנשים מסכנים באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה?: 17 מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?: לפני שנתיים =// חיבקת מישהו/י? שבוע מישהו/י חיבק/ה אותך? שבוע עישנת? שנתיים שתית משקה אלכוהולי? חודשיים נרלי השתכרת? אפעם שכבת עם מישהו/י? =/ היית במועדון? וואי המון זמן לבשת חצאית? פורים 2003 קנית בגד? פחות משבוע אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? אין לי מושג.. הקדישו לך שיר? אפעם =/ שיפרו לך את המצברוח? אתמול היום: באיזו שעה התעוררת? 15:00 מה/מי העיר אותך? סתם ככה מה היה הדבר הראשון שאמרת? אמאאא!!! [לבדוק אם היא בבית..] מה היה הדבר הראשון ששמעת? תומר יוסף - אל תטוסי מה היה השיר הראשון ששמעת? ^^^^ מה אכלת? קליק כריות איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? העגיל החדש שעשיתי איזה כיתה אתה: יב הבנאדם הכי יפה שראית: יעל בר זוהר או אגם..? אתה חושב שאתה יפה? כןן אתה חושב שאתה צבוע? לא אתה חושב שאתה קנאי? טיפה אתה חושב שאתה קרצייה? לפעמים אתה חושב שאתה עקשן? כן אתה אוהב את עצמך? כן בזבזן או חסכן? גם וגם..תלוי.. בנאדם ש: שונא/ת: ילדה בכיתה שלי.. אוהב/ת: חברים טובים שלי... מתגעגע/ת אליו: אח שלי קצת.. חסר לך: אפחד.. עושה לך טוב להיות איתו: חברים שלי הכי מצחיק: ידידה שלי הכי דפוק: ידידה שלי הכי מוזר: ידידה שלי! הכי כיף לדבר איתו: ידידה שלי יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? ידידה שלי איזה צלצול יש לך? שנה טובה הקול הכי יפה ששמעת? נינט לא? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של אחד שיורה בעצמו אתה רוצה להיות זמר? כן.. אתה רוצה להיות שחקן? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתף?: כןן אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאתה אומר אני אוהב אותך אתה מתכוון לזה? תלוי למי אני אומר... איפה אתה רוצה פירסינג? אני לא אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? שומר לעצמי וקונה דירה ודברים כיפים.. פורום אהוב: רחובות, משחקי שירים.. באיזה פורומים את כותבת: רחובות, משחקי שירים..פה לפעמים =] יש לך חברים בפורומים? כן מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא נרלי..חח מה את עושה עכשיו? עונה על האלון המיייגע הזה.. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן מה את/ה שומע/ת? ברי סחרוף מה הסרט האחרון שראית? איילנד מה התוכנית האחרונה שראית? וויל וגרייס מה הדיסק האחרון ששמעת? של שירי מימון מה החלום שלך? שיהיה חיים כיפים כל הזמן האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? קצת... רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית?(ולא על הברכיים של אבא)? כן..יש לי רשיוןןןן סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא ממש היית בחקירה משטרתית? לא איך אתה מרגיש: אחלה מה איתכם? מסר לאומה, ולי: ממ...שתמיד יהיה כיף..
היה נורא מתיש..

למעלה