טיפשי ליום שלישי

Mashina Girl

New member
../images/Emo32.gif לא בא לי דיפרנציאלי!!../images/Emo10.gif|קסם

בבקשה שמישהו יעזור לי עם השאלה הטיפשית הזאת. אני לא זוכרת את החומר, ואז אין לי שמץ איך לפתור את זה \: נתונה הפונקציה: f(x)=2x-x*2. ישר המשיק לגרף הפונקציה בנקודה A(2,0) מאונך לישר המשיק לגרף הפונקציה בנקודה B. [אגב, X*2, למי שלא הבין במקרה - זה כאילו X בריבוע, בשנייה, איך שתקראו לזה..] א. מצא את שיעורי הנקודה B. ב. מצא את משוואת הישר המשיק לגרף הפונקציה. פליזזזזז!!!11

שישיוי

New member
סורי בובי רק עכשיו התחלתי ללמוד

פונקציות קויות ועליות וירידות אז אין לי מושג

שירוש1989

New member
היי את!!נזכרתי בך היום אבל שכחתי ת'

ניק שלך
תנסי את השאלה בפורום מתמטיקה בטוח יעזרו לך! אני סתם בורה

Simply an Angel

New member
עוד מעט זה נגמר...../images/Emo189.gif

שבועיים וחצי של מנוחה, למידה וגם קצת[?] כיף... ובעיקר- פאקינג שבועיים וחצי בלי ביצפר!!! אם לומר את האמת- דווקא קצת התגעגעתי לשגרה... למרות שאני בטוחה שכמה ימים בבית הספר יעשו את שלהם יגרמו לי להתחרט על מה שכתבתי בשורה מעל
אני מקווה שלמרות הלמידה למבחנים, מגנים, בגרויות וכל השיט של הביצפר הצלחתם בכל זאת קצת להנות... כי הרי מהי המהות של חופש אם לא נהנים בו? אז... מקווה שהייתה לכם אחלה חופשה ושתהיה לנו "נחיתה רכה" בחזרה לבית הספר...

boopymylife

New member
יום רביעי?! ../images/Emo3.gif

בכל מקרה שיהיה לכולם יומצוין ובהצלחה לכל הנבחנים והנבחנות במתכונות ובבגרויות ובכלל בחזרה לביצפר אחרי החופש המדהים הזה =) נ.ב אורי לא שומעים אותך לא רואים אותך, מה איתך? ומתי אני רואה את כולכם?!

boopymylife

New member
הורדתי תוכנה ACOUSICA

משהו כזה.. ואני עורכת עכשיו מלא שירים זה מזה ממכר!!!

Simply an Angel

New member
תנ"כ זה מקצוע משעמם ../images/Emo122.gif../images/Emo189.gif

ועוד יותר משעמם זה שצריך לקרוא כמעט מחברת שלמה וערימה של 2384023 דפים רק כי יש מחר מבחן

Simply an Angel

New member
../images/Emo32.gif טיפשי ליום שלישי ../images/Emo163.gif../images/Emo189.gif

כל מה שלא קשור לאורי- לכאן!
כל השאר ישורשר לשרשורים המתאימים!
שיהיה לכם המשך שבוע נעים ובהצלחה לכל הנבחנים והנבחנות!

Simply an Angel

New member
לילה טוב!../images/Emo24.gif../images/Emo189.gif

שיהיה לכם לילה טוב וחלומות פז!
ובהצלחה לכל המבחנים והנבחנות מחר!

../images/Emo182.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo16.gif

הערב בשעה-17:00 תתקיים בבלוגTV התוכנית "מה שלומך?" בעקבות יום הזיכרון לשואה ויום הזיכרון לחללי צה"ל בשבוע הבא, התוכנית תתמקד בנושא אובדן. את התוכנית תנחה איריס פרחי, ואת הייעוץ תקבלו מחגית ורד, יועצת חינוכית ומטפלת משפחתית מטעם ארגון "דלת פתוחה". אתם מוזמנים להעלות שאלות, בעיות, סיפורים, חוויות ועוד: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=40978

למעלה