יום חמישי הקרוב

Stansfield

New member
../images/Emo32.gif יום חמישי הקרוב

יוצא "סיפורי נרניה: האריה, המכשפה וארון הבגדים" לקולנוע. אז כן, זה לא מתקרב לרמה של שרה"ט וחוץ מWETA שעשו את האפקטים המיוחדים, אין ממש קשר בין שני הסרטים (כאילו, הטרילוגיה ונרניה). ובכל מקרה, אני ממליצה בחום ללכת לנרניה אבל בידיעה שא. זה סרט שנועד לילדים. ב. אל תצפו לאין ספור קרבות מרשימים (יש קרב מרשים אבל הוא יחיד וקצר). ג. זה אולי לא MIDDLE EARTH אבל זה יפה כמעט כמו... תלכו בהרגשה טובה, זה הסרט היחיד מאז שרה"ט ומי יודע למשך כמה זמן שהוא עולם פנטזיה בפני עצמו. ואני אישית הייתי זקוקה לזה עם כל הגעגועים

Stansfield

New member
אופס

כמובן שניו זילנד גם כן מקשרת בין הטרילוגיה לנרניה וכמובן גם המון ניצבים ומיני-שחקנים. ואחד שהוא מיני-שחקן במובן השני של המילה - קירן שה, שמשחק בנרניה את העוזר הקטן והמסור של המכשפה (והרבה חשבו שזה השחקן דיפ רוי שמשחק את האומפה לומפה-ים ב"צ'ארלי וממלכת השוקולד" אבל זה מישהו אחר) הוא היה הDOUBLE של פרודו בשרה"ט (יענו, כל צילומי הגב של פרודו, זה הוא חח) סתם מידע אקראי ולא מועיל

וחשוב לציין שטולקין וקלייב לואיס

היו חברים ונהגו להפגש בפאב המקומי ולשוחח על סיפורים שהמציאו. ותחשבו כמה הם השפיעו אחד על השני בכתיבת הסיפורים (גם אם זה היה במודע וגם אם לא חלק מהעולמות של שניהם התערבבו ביחד)

maglor

New member
אבל גם חשוב לציין שטולקין שנא את סי

סיפורי נארניה וזה די גרם להם להתרחק אחד מהשני.

Stansfield

New member
למזלי

מעולם לא הקשבתי יותר מדי לבלבולי השכל של מבקרים כל אחד לעצמו אני אישית מאוד אהבתי את הסרט גם אתמול בפעם השניה. להפך, אפילו נהניתי יותר. שמחתי לראות שגם שאר המשפחה שלי נהנתה כי לא ציפיתי

למעלה