יום רביעי 27.10.

tali botnim

New member
הממממ..בערך מאמינה בהכל ולא מאמינה

בכלום...לא יכולה להסביר...תלוי מה בא...:) משתדלת לא לתת לזה להשפיע אבל...לא נותנת לאף חבר/ה סכין או מספריים או כל חפץ חד ביד. תמיד מניחה קודם על השולחן. והאמת שיש לי די הרבה קשה לספור.

yblueyes

New member
הושרשו בי אמונות סבתא כאלה של פעם

כמו למשל: מי שיושב בפינה של שולחן לא מתחתן שבע שנים.
אסור להחזיק זכוכית או מראה שבורה בבית - זה עושה מזל רע
אסור לעבור מעל רגליים של אדם אחר - כי אז הוא לא יגדל יותר
אבל לא תמיד מקיימת את כולן....
האמת, שעד היום אני לא מבינה מה יש לאנשים מחתולים שחורים....

yblueyes

New member
../images/Emo6.gifהמצב קשה...קשה...../images/Emo6.gif

חבל שסבתא שלי לא כאן כדי לשאול בעצתה....

אמ....../images/Emo4.gif

יש לי כמה חמסות, אבל יותר בגלל היופי וגם מה כבר יכול להיות... לא יכול להזיק... חתולים שחורים בכלל עושים לי שחור בעיניים כך שאני מגרשת אותם מעל פניי לגבי מראות וזכוכית... מישהו צריך לאסוף את השברים, לא?
בפינת שולחן כרגע אין סיכוי שאשב... אולי רק אחרי שאתחתן
אז ישנן כמה שכן מאמינה בהן וישנן כמה שלא.. יום טוב!!

dvorau

New member
שום אמונה תפלה ../images/Emo54.gif

במיוחד לא חתול שחור. מאחר והיה לנו חתול שחור 19 שנה שנפטר לפני חודש וחצי ואני מאוד מאוד מתגעגעת אליו.

מאמינה ולא מאמינה...../images/Emo57.gif

מאז שאני אמא, אני יותר עם אמונות תפלות מאשר פעם, אבל בהחלט צוחקת על עצמי עליהם! כמו לא לתת מספריים ישירות לאדם, להרבות בחמסות וטפו טפו כל פעם שמחמיאים לילדים, ולהתחיל להאמין לכל סיפורי הסבתות. רק שלא תמיד מישמת ב- 100%. שיהיה המשך יום טוב לכולם. חמסה|
חמסה|

ניצנץ1

New member
אלפת אמונות תפלות- זאת אני!!

כאחת שגדלה עם מטפלת רוסייה אסלית, כזאת עם המטפחת על הראש שכל הזמן הצטלבה, קבלתי אוסף של אמונות ואני עד היום מאמינה כבדה בכל אחת ואחת מהן.. חתול שחור עבור- ולא יכולים לא לעבור- עושים שלוש פעמים טפו- טפו- טפו מעבר לכתף השמאולית.. מלח נשפך- לוקחים קצת ושופכים מעבר לאותה כתף.. לא עוברים תחת סולם.. לא שורקים בבית- הולך הכסף.. אם חוצים לי הדרך עם דלי ריק- אני לא עוברת. ראי שבור- שבע שנות אסון. לא יושבים בפינה- כי נשארים לבד שבע שנים. לא מחזירים כסף אחרי השקיעה.. לא יודעת למה, ככה! מקישים בעץ כל רגע ורגע, אם אין עץ- גם הראש החלול (שלנו) מספיק טוב.. לא תופרים על בן אדם, אלא אם כן שמים חתיכת חוט בין השיניים- אחרת הולך השכל.. יש בטח עוד- כרגע לא זוכרת..

ניצנץ1

New member
כן, יש גם תוספות..

לא נותנים במתנה סכינים או ממחטות.. רק תמורת כסף, אז מבקשים 10 אגורות.. כמובן, לא מעבירים מחט מיד ליד.. דווקא על מספריים לא שמעתי..

orelie

New member
לא רוצה להאמין בזה

יש תמיד משהו חדש , אמונה נוספת מהסבתא מהדודה מהשכנה של השכנה ואין לזה סוף בסוף הכל היהי אמונה תפלה ולא נעשה כלום, לא נשב על כסאות וגם לא נעמוד וגם לא נעבור מתחת ל.... וכו... ולא נתלה כביסה בבוקרת ובערב ובין ארוחת צהרים לארוחת ערב וכו.... ואני מכירה עוד הרבה שטויות כאלה.... עצרו פה לא רוצה לשמוע ולא רוצה לקחת בחשבון שום אמונה של אף אחת הרי יש תמיד מי להאשים במשהו שלילי כשזה לא החתול השחור זה חתול הצולע וכשזה לא הסכין זה כנראה הצלחת..... חבל על האנרגיות שלנו מה שקורה לנו זה בגללנו ולא בגלל איזה חפץ או קשת בענן

למעלה