יומי- כל הדיבורים לפה בקשה=)

טוש23

New member
שאלה להדס! ! !

את בנית את האתר הרישמי המההההההההמם?? אם כן, באיזו תוכנה?ממש אהבתי. בהתחלה חשבתי שזה אתר שבנו לה מהליקון מרוב שהוא נראה טוב חחחח
מצפה לתשובה טוש

CrazyYoYo

New member
אוקי אוקי../images/Emo98.gif

הפורום נפתח, נהדר, עכשיו נעבור לשאלת מיליון הדולר
האם שירי תתארח בפורום
בין אם זה דרך ה-BlogTv או רק כתיבה בפורום לעיתים קרובות/רחוקות

היום בתפוז אנשים ../images/Emo170.gif

ציפי גון-גרוס, סופרת ופסיכולוגית, מחברת ספרים רבים, ביניהם "הורים מתגייסים" תשיב לשאלות במגוון נושאים הנוגעים לחיבור בין פסיכולוגיה והשירות הצבאי הערב בשעה 20:00 בפורום הורים לחיילים. אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר עכשיו.
פרופסור גיורא פילר, מנהל היחידה להפרעות שינה בילדים בבית החולים רמב"ם אשר כוללת את מעבדת השינה של הטכניון, יענה הערב בשעה 21:00 בפורום הפרעות קשב ADHD על שאלות בנושא שינה והפרעות שינה בילדים . אתם מוזמנים לצרף את שאלותיכם לשרשור השאלות שכבר נפתח
פורום איכות הסביבה מכריז על תחרות ססמאות להעלאת המודעות נגד כריתת עצים למדורות ל"ג בעומר. אתם מוזמנים להציע את הסיסמה שלכם!

edeni1

New member
שאלה!!!

יש מצב שעוד איזה שנתיים שירי תייצג אותנו שוב באירווזיון???היא פשוט הייתה אדירה ולדעתי היא הייצוג הטוב ביותר!! וששנה הבאה יהיה לה מנוחה ועוד שנתיים-שלוש שהיא תפתיע ותכין ביצוע לא שקט עם ריקודים וזה..ואז בטוח נזכה!!

dovratl120

New member
../images/Emo35.gifשאלה../images/Emo35.gif

מית מתכוון להישאר בפורום לטווח ארוך כמוני? שירי ראויה להערצתכם!!!

dovratl120

New member
ראיתם כוכב נולד ביום שני???

איך אהבתי שקיבלו את שירי כמו שמגיע לה! כמו מלכה!!!

תשובה ../images/Emo13.gif

כן אני בניתי אותו בעזרת חברים
העיצוב בעזרת פוטושופ והשאר HTML... שמחה שאהבתתתת!!!!

חנן ויס

New member
אנחנו נעשה

הכל בשביל להביא את שירי גם לאירוח בפורום וגם לאירוח בבלוג טיוי.. נקווה שזה יהיה בקרוב מתי שיהיה לה זמן.

חנן ויס

New member
הדרך הכי טובה זה פשוט ללכת

להופעה של שירי שבתקופה האחרונה היו יחסית הרבה. או באולפנים של אקזיט.

Oliviera

New member
....

עדיף מאוחר מאשר מעולם לא... אה?!?!? המשפט הזה הכי מתאים לרגע הזה...

../images/Emo13.gif

ברוכה הבאה והשתלבות נעימה, מקווה שתהני בפורום של הנסיכה
גם אני רק לפני כמה דקות הצטרפתי

../images/Emo24.gif

בדיוק.
כמו שמגיע לה
וגם הייתה על זה כתבה אחר כך, (נדמה לי שב "וואלה") שכשהיא באה, הבינו פתאום מה חסר בתוכנית. מה שיש לה, אין למתמודדים.
ונראה לי שגם לא יהיה להם.

למעלה