יומי!! לשרשר רק לפה הודעות!!!

לשטן מחורמן!!!!!!!!

כאילו בקשר לפרוטקציה???????????????????? אם כן אז לא..!!!! סתם שאלתי..........!!!!!!!!!!!!!!!!!

lollipop1

New member
שהאמא הקרצייה שלי פתאום החליטה

שאני לא יוצאת למועדון בסילבסטר! ררררררר

idodo cohen

New member
נטע הבר הופיעה היום בבצפר שלי

הצגה על הפרעות אכילה. אני גר בנשר, ואני בכיתה ח'. אמרו לי שהיה ממש יפה.... ולצערי לא יכלתי לבוא.... אוףףףףףף זה כזה מבאס! לא מרגיש טוב ביום של הצגה עם נטע וניר ועוד לא מעט מפורסמים (לפי מה שאמרו לי).

שירנטע

New member
זו הצגה מהממת!

קוראים לה "עניין של מידה"... זו הצגה ממש חמודה ומצחיקה אבל אני רק לא יודעת למה אמרו לך שיש שם עוד לא מעט מפורסמים חוץ מנטע וניר שעיבי.. בהצגה הזו יש רק חמישה שחקנים שמתוכם נטע הבר, ניר שעיבי ותומר רוסו מפורסמים...

שירנטע

New member
זו הצגה מהממת!

קוראים לה "עניין של מידה"... זו הצגה ממש חמודה ומצחיקה אבל אני רק לא יודעת למה אמרו לך שיש שם עוד לא מעט מפורסמים חוץ מנטע וניר שעיבי.. בהצגה הזו יש רק חמישה שחקנים שמתוכם נטע הבר, ניר שעיבי ותומר רוסו מפורסמים...

Aviad1987

New member
וווואיי איזה נוסטלגיה

ראיתי את ההצגה הזאת לפני איזה 4 שנים

מי אלה בתמונה

אני מזהה את נטע הבר ואת הימני ההוא מלגעת באושר אני רואה שם את יוני מהח'ברה הטובים ומי השאר ?

שירנטע

New member
לשתיים האחרות...

קוראים שרון קרוייט ושרון עטון.. הן לא מפורסמות.. שרון קרוייט (זו שעומדת ליד ניר שעיבי) היא זו שכתבה את ההצגה, היא כתבה את זה על סיפור אישי שקרה לה... ואביעד, גם אני ראיתי את ההצגה לפני 4 שנים חחח.. וגם לפני שנתיים ולפני שנה ולפני חודש ולפני 4 ימים... חחחח... זו הצגה שרצה כבר המון המון זמן והלכתי אליה מיליון פעם בגלל שאני מעריצה את נטע..

שירנטע

New member
עוד תמונה...

זו עם החלוק והפיאה זאת נטע הבר (
), וזה שיושב שצד ימין זה ניר שעיבי (אסי מ"החברה הטובים")

למעלה