ים

מה צריך להיות לך ברור בדיוק?

מה זאת תוכנית ``החיים על פי טלי``?..שיתפתי אותכם בנושא שאיתי ומלווה אותי..אז אם את רוצה להאמין שזה שקר אז סבבה..ואגב אמרתי שאני על סף האנורקסיה כי אני אוכלת רק חביתה,חסה,מלפפון,פרוסת לחם..וזהו....פשוט אחת ששונאת לאכול.

boopymylife

New member
אני אישית

חושבת שהגזמת בתגובה שלך אומרת אמת- אבל טיפונת תאקט גם חשוב לא?

Grey Flannel

New member
ההתבטאות שלך לא במקומה

תשמעי, זכותך לחשוב כרצונך, והיות ואנחנו מכירים חלק מהאנשים פה אך ורק דרך האינטרנט אנחנו לא יכולים לבדוק ולדעת הרבה דברים (לדוגמא, אם את אומרת אמת בלבד, שזה מלכתחילה ניק קצת בעייתי), אבל יש דרך להתבטא ואני חושב שהדברים שנאמרו הם חריפים מדי ולא במקומם. אם סיכוי שהדברים שניכתבו ע"י dark night הם נכונים (ואני לא מביע עמדה) אז יתכן ופגעת מאד בבן אדם. אם את באמת מאמינה שהיא כ"כ צריכה "צומי", עצה שלי, אל תגיבי שיהיה לכולם סופ"ש נעים

Simply an Angel

New member
ובגלל שעל סרטן לא מתבדחים...../images/Emo189.gif

למה נראה לך שהיא תתבדח על כזה נושא? בין אם היא חולה בסרטן ובין אם לא... כאן זה לא המקום לבדוק אם היא משקרת או לא... ובמיוחד אין לך זכות להגיד את הדברים שאמרת ועוד בכזו צורה. אם את מטילה ספק במידת האמינות של דבריה- תפני אליה במסר אישי. למה הדברים האישיים שלה והספקות שלה הם נושא לדיון בפורום שכל אחד ואחד יכול להיכנס אליו ולראות? ואם מדברים על פורום שבו כל אחד ואחד יכול להיכנס אליו ולראות... מאיפה הגעת בדיוק? לא זכור לי שכתבת פה אי פעם...

m i r u s h i

New member
אני לא התכוונתי אליו../images/Emo108.gif

ומי התכוון אליך? אנחנו מדברים אליו בלשון זכר

למעלה