ים

m i r u s h i

New member
אני לא שואלת אותך../images/Emo108.gif

מה לחשוב על אדם שמכריח את אמא שלי לחכות לצאת לפנסיה רק בגיל 65 \: לא אוהבת אותו. לא מסמפטת אותו. לא סובלת אותו. ותודה לה' שלא שם אותו כראש ממשלה. העם אמר את דברו.

m i r u s h i

New member
בוודאי../images/Emo108.gif

בגלל זה יש המון אנשים מתחת לקו העוני שלא יהיה להם מה לאכול בפסח. לא משנה מה שתגידו,אני עדיין אתעב אותו. וה12 מנדטים שהם המפלה הכי גדולה לליכוד מאז ומתמיד רק מוכיחים שלא רק אני חושבת ככה..

Simply an Angel

New member
היא כ"כ צודקת.הבנאדם רק מדבר.../images/Emo189.gif

זה כל מה שהוא יודע לעשות... אומר דבר אחד ואח"כ קורה הדבר ההפוך. כל פעם מחדש הוא מתחייב ואומר שיהיו פחות אנשים מתחת לקו העוני... ואחרי כל פעם שהוא אומר את זה המצב רק נעשה גרוע יותר. מי ייתן והממשלה החדשה לא תלמד ממנו ותמשיך בדרכו של המנהיג האמיתי-אריאל שרון- שבמקום לשבת על התחת במשרד ממוזג ולדבר-הוא גם עשה משהו.

m i r u s h i

New member
לדעתך../images/Emo108.gif

אבל לפחות הוא אהב את המדינה הזאת ולא כמו ביבי שניסה לקחת מאנשים שאין להם כסף ולתת אותו לאנשים שיש להם כבר.

Simply an Angel

New member
אם שרון הרס. אז מה ביבי עשה?../images/Emo189.gif

הרס עוד יותר! זכותו (של שרון) להחליט אם הוא ימין או בשמאל. זו דעתו. בין אם מוצא חן בעינייך ובין אם לא. אם הוא יותר מתחבר לצד ורואה בעצמו כבנאדם שמאלני אז למה שינקוט בצד שהוא לא מתחבר אליו ולא רואה את עצמו בו? זה כמו שתהיה לך דעה מסויימת, ואז תשני אותה, זה הופך אותך לשקרנית?- לא! זו דעתך... ואם אנשים לא מקבלים אותה אז הבנאדם היחיד שיש לו בעיה הוא להם. (או ליתר דיוק,בני אדם). העיקר להאשים, העיקר להשמיץ, אז נכון- הוא ניתק אנשים מהבית שלהם, אבל הוא נתן להם מקום בטוח יותר לחיות בו מאשר שיחיו כל הזמן בצל הקטיושות והקסאמים. מה את מעדיפה? בית או חיים? שרון עשה את הבחירה הנכונה ובחר בחיים.

Simply an Angel

New member
אף אחד גם לא הכריח אותך.../images/Emo189.gif

וגם אני לא אשב ואשכנע אותך. דעתך היא דעתך- זכותך.

JULI4561

New member
../images/Emo6.gif איך../images/Emo35.gif

שהוא עשה ת'עשירים עשירים יותר ות'עניים עניים יותר

יומטוב לכולם!!!

וואי כבר איזה שלוש ימים לא הייתי פה... השתלטו על הבית שלי שלוש צבעים רוסים!!!!! אבל חמודים. הם צבעו את כל הקומה למעלה ועכשיו הם למטה. הם הספיקו להרוס לי את המחשב (שחזר לבסופו של דבר
), להרוס לי את הטלויזיה (שעדיין לא פועלת!!!!) ולהכניס את אחותי הקטנה לחדר (סיפור ארוך.. חחחח). אז הנני כאן. משהו השתנה? מה עשיתם אתמול? אני הייתי עם משפחתי באחלה. היה טעים. רציתי ללכת לסרט אבל בסוף לא... מה אתם חושבים על הניצחון (העגום) של קדימה? ובמי אתם בחרתם? או אם הייתם יכולים לבחור הייתם בוחרים...? אז שיהיה לכולם יומקסים! מחר מיצ"ב במתמטיקה. ספוקי. הלכתי ללמוד ולשמוע מרכבות המוות של מוקי (המלצה. שיר טוב ואמיתי!).

הודעה...../images/Emo70.gif

שמעו משו המחשב שלי התקלקל.. יש מצב עוד חצי שבועא משו כזה יחזירו לי... בכל מקרה.. לא נפטרתם ממני כל כך מהר
אתגעגע... בייייי

Grey Flannel

New member
מבחן במה?

לי יש יום מעצבן מחר, אם כי לא בסדר גודל של מבחן. וכדרך אגב, קראו לך פעם בשם חיבה "הילפי"? ממש הולם לדעתי, לא?

rhilf

New member
יש לי כינוים אחרים

אמא שלי קוראת לי שוקו. והמבחן על מנהל.

למעלה