כשר לפסח לסופשבוע

יומאושר לכולם!

איפ... איזה 1 באפריל חרא! לא עבדתי על אף אחד! ועדיין אין לי רעיונות.... אבל יום שישי בערב היה כיף משומה
אז שבוע טוב לכולם! תהנו במה שתעשו! יום שלישי----לונה פארק!!!!!!!!!!!!!!!

rhilf

New member
עבדתי על חבר שלי

חחחח.... אמרתי לו שנאי פורש מאיזה קורס שהוא לוקח איתי. הוא ממש האמין לי הוא אמר לי למה אתה פורש זה ציון ממש קל אמרתי לו החלטתי. אבל אז פקעתי מצחוק. חחחחח.....

m i r u s h i

New member
../images/Emo32.gif כשר לפסח לסופשבוע../images/Emo108.gif

כל מה שלא קשור לאורי'לה,לכאן
כל השאר,לשם
סתם נו,למקומות המתאימים
חג שמח וסופשבוע נעים

Simply an Angel

New member
היי ../images/Emo9.gif ../images/Emo189.gif

אני מקווה שתהנו בסוף השבוע הזה, שהוא סוף השבוע האחרון בחופשת הפסח... אז תהנו, תבלו, תשתוללו ותנצלו את סוף השבוע
אוהבת אתכם

boopymylife

New member
וואי איזה סרטיםםם

עוד לא התחלתי ללמוד למתכונת בהיסטוריה ואין לי שמץ מתי זה יוצא בכלל! אאאאאאאאאא... $%$

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifשבת שלום../images/Emo70.gif

חזרתי מהצפון.. לא הייתי בבית מהסדר עד היום

../images/Emo54.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo77.gif

הערב ב-20:00 יתארח ד"ר ארז אבן חן מנהל פורום רפואת חיות מחמד בתפוז בפורום חתולים, ויענה על שאלות בנושא חתולות מיוחמות, סירוס ועיקור, טיפול גורים וכל מה שביניהם. שרשרו שאלותיכם כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=16&msgid=75848614

חג שמח לכולם! ושבוע טוב!

וואי איזה חג כיפי עבר עליי. הייתי בירושלים מיום רביעי עד היום. היינו באיזה אכסנייה נידחת. היה נחמד דווקא. חוצמזה שהמזרון היה קשה כמו אבן :) , ולא היה כ"כ מה לאכול, והמצות עשו לי לא טוב לבטן, מאוד מעייף החג הזה יש לציין. אה, וגם הייתי בסמינר מדצי"ם מיום ראשון עד שלישי, היה ממש שולט- שיחקנו, צחקנו, הדרכנו, השתגענו, ישנו, אכלנו, לא ישנו, צרחנו, פשוט היה כיף חיים! והכרתי מלא אנשים חדשים! אה, ואתמול הייתי בסרט עידן הקרח 2 בקולנוע בירשולים- אני אומרת לכם המקום מפוצץ!!!! לנו בכפ"ס בקושי עשר אנשים! ושמה אנשים כבר יושבים על המדרגות:|. אז בקיצר, עידן הקרח סרט מצחיק וקורע, בדיחות רצות בקצב וסרט כ"כ חמוד, אה, והסנאי מקבל הרבה יותר דקות מסך! אה, ומחר אני הולכת לראות מת לצעוק 4, המלצה מישהו...?

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifאני טסה מחר לספרד../images/Emo13.gif

אני יחזור ביום שני\ראשון
ביי
. או שאולי אני אכנס מחר

למעלה