כשר לפסח לסופשבוע

rhilf

New member
צריך את עזרתכם-הצביעו לי

פרסמתי תמונה שהראל סקעת מברך אותי ליום ההולדת שלי ה-20 אז בבקשה תצביעו לי אני רוצה לזכות. תודה לכל מי שמצביע לי

spukipuki

New member
חופש ^__^../images/Emo203.gif

באמת לא הייתי פה הרבה זמן... יומטוב ותהנו לישון עד מאוחר XD

חוויות מבלגיה

טוב אחרי שישנתי קצת (על הספה בסלון) אני יכולה לספר הכל הכל הכל!! תיהיו מוכנים למגילההה... יום חמישי- התעוררתי בשש בבוקר מחוסר שינה הייתי טיפה בפורום נפרדתי מכולם והתלבשתי התארגנתי ויצאתי לבצפר עם התיקים, בבצפר בדקו שיש לי את כל הדברים (שכחתי מעיל) היה טקס קצר ברכות מחצי עולם ואז יצאנו לדרך. הגענו לשדה אחרי שעתיים וחצי נסיעה כפית במיוחד,לקחנו עגלות הצטלמנו קצת והתחלנו את כל הבדיקות, הלכנו לדיוטי פרי וקניתי שני בשמים, עלינו למטוס וטסנו טסנו טסנו חמש שעות (בגלל המזג אוויר) ואז נחתנו בבלגיה בסביבות שבע נפרדנו מהילדים שנסעו לבריסל והתחלנו לנסוע לאנטוורפן, נסענו נסענו נסענו (שעה בערך) ואז הגענו לבצפר היהודי נכנסנו פגשנו את הילדים והלכנו עם המארחים שלנו לבית. אני ושלוש חברות שלי ישנו אצל ילדה שקוראים לה קלי. נכנסנו לבית והינו בשוק הבית פשוט טירה , ישבנו לאכול והלכנו לישון בחדר ענקי של אח שלה. יום שישי- התעוררנו בבוקר אכלנו ויצאנו לבצפר, הנהג הפרטי שלה לקח אותנו, בבצפר היו סדנאות שהשכבה שלי כבר עברה אז היה משעמם במיוחד. אחר כך הלכנו לסיעור באנטוורפן עד שכאבו לנו הרגלים בצורה מטורפת. חזרנו לבצפר ואין קלי אז שאלנו איפה היא ואמרו שהיא בבית והנהג אקח אותנו הביתה. הינו בבית דיברנו קצת התקלחנו התלבשנו והלכנו לבצפר לבית הכנסת, עשינו את תפילת יום השבת ואז סעודת שבת שירים בינגו ואז הלכנו הבית להתלבש והלכנו לבלגית אחרת, הינו שם עם כולם עד אחת ואז חזרנו במונית הביתה. יום שבת- התעוררנו וירד גשם אז נשארנו בבית אכלנו ובצהריים נסענו לנוער הציוני ששם היה לי ממש קשה, מאוד התגעגעתי הביתה ובעיקר אליכם ופשוט בכיתי לחברה שלי, היא עזרה לי מאוד ואז הלכנו לרקוד ריקודי עם והיה ממש ממש מגניב, אכלנו והלכנו להחלקה על הקרח, היה שם כיף הינו שם עד עשר וחזרנו לבתים. המשך מגילה בעמוד הבא...

המשך חוויות מבלגיה

יום ראשון- התעוררנו יחסית מאוחר (שמונה וחצי) התלבשנו ונסענו לברוז (משהו דומה לונציה) הגענו עשינו סיור בעיר פגשנו את הילדים מבריסל ואז הלכנו לשוט בסירות כאלו נחמדות צילמתי שם המון כי ממש יפה שם. אחר כך היה לנו זמן פנוי בעיר קנינו פוללל שוקולד ומתנות לכולם (רציתי לקנות משהו לכם אבל הכל יקר שם בטרוף). יצאנו מהעיר ונסענו לחוף ממש מגעיל סתם הלכנו וחזרנו. יום שני- קמנו בבוקר ויצאנו לבצפר היה לנו שיחת בוקר ממש טובה מליון מחמאות על הכל, נסענו באוטובוס קומתיים למחנה מעבר, הגענו לבשנו את הסווצרים של המשלחת ויצאנו לסיור. היה שם קר בצורה מטורפת משהו שאי אפשר להסביר במילים לבשתי חולה ארוכה ועל זה סווצר ועל זה הסווצר של המשלחת ועל זה מעיל וקפאתי, היה סיור קשה ממש ראינו את התנאים הגרועים את חדר העינויים הכל, ועוד קפאנו מקור, כל הזמן חשבתי על זה שהם היו פה לפני שישים שנה עם פחות בגדים משלי היה ובלי נעליים בלי אוכל בלי כלום היה ממש ממש ממש קשה. נסענו לבריסל לאכול ואז לעשות סיור בעיר, היה נחמד בזמן החופשי אני וחברות שלי ישבנו בבית קפה אכלנו וופל בלגי עם שוקולד וקצפת והיה טעים. לפני שהלכנו מהעיר התחיל לכאוב לי בגב ובצלעות והיו לי כאבי ראש חזקים. הגענו לבצפר כולם אכלו אוכל סיני ואז ממש כאב לי, לקחו אותי לחדר מורים ולקחו אותי לרופא, בסוף זה היה התקררות אז נתנו לי אספירין והלכתי לבית של קלי. יום שלישי ואחרון- קמנו ברבע לשש התלבשנו ונסענו עם הנהג לבצפר חיכינו מאה שנה לאוטובוס נפרדנו מהבלגים ונסענו לשדה תעופה, הגענו עשו לנו את הבדיקות הביטחוניות שלקחו מאה שנה, עלינו לשער שלנו והיה בסוף עיכוב של שעה בטיסה שעההההההה..... זה היה נוראי כבר כל כך רציתי הביתה ופתאום שעה עיכוב. עלינו למטוס וגם שם היה עיכוב עד שיצאנו, נרדמתי ואחרי שעה חברה שלי מעירה אותי ואומרת לי בואי נלך לטייס, טוב קמתי הלכנו לדיילת וביקשנו ללכת לטייס ובסוף הלכנו בלי להגיד לאף אחד נכנסנו והיה מגניב ביותר. נחתנו בארץ הקודש הרגשה מושלמת דיברתי עם ליאורה ופתאום היא נותנת לי את שירוש הייתי בשוק וגם שיר לא ממש הבינה מה קורה. זהו נגמרה החוויה המדהימה הזאת אין יותר בלגיה. מאושרת שחזרתי כי כל כך התגעגעתי!!!

boopymylife

New member
נשמע כיפ!

בווווווווווווווווווווווב התגעגעתי!!!!!!!!!!!!!!!! מתי אני רואה אותך???????????????.

boopymylife

New member
בליל הסדר את בכפר הורדים נכון?

אז אולי אני יקפוץ אליך יום אחרי?

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifשיושששששששש../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

שמחה שנהנת
נשמע שהיה לך כיף
איך את מרגישה עכשיו

למעלה