לא בדיוק קשור לפורום אבל מוצלח

../images/Emo32.gif לא בדיוק קשור לפורום אבל מוצלח

מי שאוהב/ת מוזיקה תורכית- אפשר להקשיב חופשי באתר הזה, שמשדר מתחנת רדיו של מוזיקה תורכית נון סטופ.

מוחמד5

New member
בטח שקשור סלטעון

שכחת שהתורכים היו פעם אדוני הארץ הזאת?

מוחה..

מתי זרקת את תמונת המנכ"ל לפח, לעיני רבבות עובדים, שראו ולא עשו כלום?
אהבתי!
כבר ציפיתי לראות שהובלת איזה מרד או סכסוך עובדים גדול....

מוחמד5

New member
אסמע יא עופר

הכל התחיל לפני כ6 שנים, החליטו במקום העבודה להקים ועד עובדים . פנו אלי כמה מהאנשים על מננת להצטרף ,אמרתי עזבו אותי ,אני מדבר הרבה ,מעביר הרבה ביקורת ,איש לא יבחר בי,כי המוסד לא מסמפט אותי (בידיוק בשנים ההם ניהלתי איתם מאבק די קשה,שכלל חילופי מכתבים די בוטים וחריפים,ישיבות ,אפילו פעם אחת ההתבטואיות שלי חצו כל גבול - אני מודה ),דבר שני מי יבחר בערבי?דבר שלישי הרשימות עוברות אישור ההנהלה,והסיכוי שלי הוא אפסי. אוקצור ,הגשתי את המועמדות שלי ,כמובן שהחברה הערבים לא הצביעו בשבלי
,אנחנו חברה שעדיין לא יודע לפרגן. כמובן שציבור בוחריי היו יהודים. נבחרתי לועד עם מספר קולות לא קטן,דבר שהפתיע אפילו אותי , כינסנו את הנבחרים החדשים על מנת לבחור יו"ר ,התאבון שלי גדל , החלטתי בדקה ה90 להציב מועמדות (לא ידעתי שהכל כבר תפור ע"י ההנהלה ,ושיש להם מועמד מועדף ),גם הפעם הופתעתי ,היו לי מספר קטן של מצביעים . עם הזמן צברתי לי כמה אויבים,סומנתי ע"י ההנלה, כל הצעה שלי ,מיד נפלה ,כל רעיון סורסר מיידית.גם דברים שהיו לטובת העובדים. עם הזמן הועד הפך לועדת תרבות מורחבת ,שלא עוסקת בשום דבר אחר. (בשלב הזה אני מתחיל לרתוח
). בשלב מסוים הגענו למצב שהיינו צריכים לבצע איזה רפורמה ,רפורמה על חשבון העובדים , בעיקר הותיקים חסרי השכלה מסוימת ,התנהל מאבק, אני הייתי בעד הרפורמה ,אך בתנאי שתנאי העסקתם של העובדים לא יפגעו , על הנקודה הזאת התנהל מאבק קשה ביותר וממושך . לצערי הייתי באיזה חופשה, בינתיים נעשה מחטף ,הרפורמה התבצעה כפי שההנהלה רצתה,ולי לא היה מה לעשות. אוקצור ,אני שוב פעם
וקראתי לפירוק הועד, ניהלתי שיחות עם כמה מהחברים ,כולם הסכימו איתי ,שהגיע הזמן לפרק את ועדת התרבות הזאת. החלטנו על יום הצבעה, הגענו לחדר ישיבות, מי בעד פירוק הועד... אופססססססס
רק אני האמתי את היד, כל אלה שהביעו את תמיכתם מאחורי הקלעים נסוגו. התדהמה הכתבה בי,הבנתי שאני לבד, ספרו לי שיום לפני ההצבעה,החברים זומנו למשרדי ההנהלה,וקיבלו הנחיה לא לפרק את הועד. כך נותרתי חבר ועד בודד,ללא כוח השפעה ללא יכול שינוי, והם נשארו ועדת תרבותת מורחבת . אני ישן עם מצפון נקי .\
ומאז אני אדם נרדף .... שלא זז לשום מקום. חשבתי על מרד גדול,מרד שיוביל לשינוי מהותי ומרחיק לכת , חשבתי על הקמת ארגון עובדים חדש ,במקום ההסתדרות הנוכחית. התיעצתי עם כמה חברים ולא חברים , כולם הביעו נכונות ורצון. מדובר כאן בעשרות אלפי חברי הסתדרות שלא יהיה קל לשכנע את כולם.אני מאמין שארגון יביא תוצאות הרבה יותר טוב ות מההסתדרות, ביכולת שלי לגרום לכזה שינוי - אך אחרי השקרים והפדיחות -אני בספק אם האנשים יעמדו מאחורי הדברים שלהם. מה דעתך !

המסקנה שלי....

כל הכבוד שאתה יוזם: ועדי עובדים, מחטפים, מועמדות פה, מועמדות שם... אני לדוגמא בקושי יודע להסתכל על תלוש משכורת!
וכנראה שאנשים לא אוהבים שינויים, כל עוד המצב הקיים לא גרוע מספיק עבורם... אלא אם תצליח לשכנע אותם שאין להם סיכוי להפסיד מהמהלך...

מוחמד5

New member
בשבל זה יא עופר

מתחברים למישהי מהנהלת החשבונות ,יום לפני חלוקת התלושים,אתה עוברה דרכה, מה ניש ? מה נוש? תוציאי את התלוש? תסבירי מה יש, מה אין, איך ....
, אני עושה את עצמי הכי דיביל שיש . אבל מה ! שומר כל השנה על מערכת יחסים טובה , תמיד בא לבקר,אומר מה ניש ? מה התחדש? האמת! אני בקשר טוב עם הרבה אנשים,בעיקר בעלי התפקידים החשובים, כמו השומר בשער, המנקים , עובדי המטבח , מוביל האוכל..... אלה בעלי הההשפעה הכי גדולה, כל המנהלים? פארש. המנהלים מתחלפים כל הזמו,עובדי המטבח נשארים
קשה לעורר שינויים בארץ,קשה לגרום לאנשים לקום ולעשות שינוי דרסתי ,הפחד מהשינוי מסרסר את הפנטזיה על השינוי הגדול . אנשים אוהבים להיות במקום אחד,במצב אחד,לא בנויים לשינויים מרחיקי לכת. השכרים הם קבוצה חסרת נסיון וידע,הם קבוצה שהולכת על בטוח,אין בהם רוח ההרפתקאה ,הם לא יכולים לסכן כלום. הפחד שלוט בהם, הפחד מכל שינוי ,אפילו הקטן ביותר.

מוחמד5

New member
סודנים כן קשורים לפורום?

במידה והתשובה כן אז קבל. הצלם סאמי אל חג' מסודן, צלם אל ג'זירה שנעצר בידי "כוחות האור והטוב " האמריקאיות ,החוזק בכלא הראוי לשמצה גואנטנמו במשך 6 שנים מבלי שיעמוד למשפט , הוא הוחזק בתנאים משפילים וקשים,אתמול הוא שוחרר לביתו הוא ועוד 12 מחבריו,יש לציין שהם לא הועמדו לדין, הם רק הוחזקו בכלא האכזרי ,בידי בני ברית המלאך (ההפך מברית השטן) ,מיותר לציין שהם עברו שלל עינויים לא קלים.. האיש הגיע לסודן בחשאי,האמריקאיים דאגו לא לפרסם את דבר שחרורו,בכדי למנוע התנפלות תקשורתית, האיש הועבר לבית חולים לשם קבלת טיפול,הכלא לא היטיב איתו. מקווה שסאמי יחשוף את פניו של השטן האמיתי ,השטן שמנצל את המילים "חופש" דימוקרטיה" "זכות " "צדק" בכדי להשיג את מטרותיו. אין ספק שבקרוב סאמי יחשוף את פשעי המדינה הכי חזקה בעולם. מדינת העולם הראשון משתמשת בשיטות האדם הקדמון.

זכויות האדם נשמרות רק בתוך גבולות המדינה

כשהם נכנסים למדינות אחרות, הצבא עושה כמעט ככל העולה על רוחו. החל משריפת יערות ועד פצצות אטום... הבעייה עם מדינות מזרח תיכוניות היא שבתוך הגבולות שלהן מתנהגים בערך כמו צבא ארה"ב כשהוא כובש...

respecta1

New member
אם האדם הזה לא עשה כלום אז בושה וחרפה.

אם הוא עסק בטירור אז זה בסדר גמור.

למעלה