לגילי במיוחד,אני מקווה שזה יעניין אותך,

../images/Emo32.gifלגילי במיוחד,אני מקווה שזה יעניין אותך,

הלווין HOT BIRD 10 שוגר בשבוע שעבר בהצלחה, הוא צריך להיות בעמדה של 7.2מעלות מערב,לפי קו גאוגרפי רוחבי, הלווין HOT BIRD 9 עוד מעט צריך להגיע אל העמדה שלו שהיא 13 מעלות מזרח לפי קו גאוגרפי רוחבי בשבוע שעבר שוגרו עוד שני לוויני תקשורת האחד Express AM44, שצריך להיות בעמדה של 11 מעלות מערב לפי קו גאוגרפי רוחבי,והשני Express MD1,שצריך להיות בעמדה של 80 מעלות מזרח לפי קו גאוגרפי רוחבי,שני הלווינים האלו שוגרו בעזרת הטיל Proton,שני השיגורים של הלווינים האלה הצליחו וכעת הם במסלול לקראת העמדה שבה הלוויינים צריכים לבצע בדיקות שידור ראשונות, בקשר ללווין HOT BIRD 10,הוא שוגר בהצלחה בתאריך 12.2.2009,דרך הטיל Ariane 5 - V187 דרך חברת השיגור arianespace,במקום שיגור בבסיס חיל האוויר קוראו שבגוינאה הצרפתית,השידור של הלווין הזה הצליח וכעת הוא בדרכו לקראת העמדה שבה הלווין צריך לבצע בדיקות שידור ראשוניות, בקישור למטה,תוכל לראות בשידור חוזר את השיגור של הלווין HOT BIRD 10, צפיה נעימה, לווין התקשורת הבא שצריכים לשגר זה Telstar 11N תאריך שיגור משוער,26.2.2009,זה יכול להשתנות זמו התאריך,

הלווין HOT BIRD 9 החליף בשידוריו את הלווין

HOT BIRD 7A, והלווין ASTR 1G התחיל לשדר שידור רגיל בעמדה של 23.5 מעלות מזרח בקו גאורגרפי רוחבי.

-ASTRA 1G

קשור ללויינים שדיברנו עליהם רמי? ואם אתה זוכר שדירנו על מה קורה אם לווין מתנגש בלווין חח שבוע אחרי ששאלתי אותך בבלוג 2 התנגשו מגניב רגע לא אמרת שיש להם הגנות?!

לא כל חברה שמייצרת לוויני תקשורת

מרשה לעצמה לשים הגנות איכותיות כי הגנות איכותיות,זה דבר שעולה הרבה מאוד כסף

../images/Emo32.gif

אם כבר מדברים על צלחות לווין, כעת מתברר לי שנכון לעכשו צלחת הלווין הגדולה בעולם , נועדה לשימוש רדיו טלסקופ והמיקום שלה הוא במצפה ארסיבו שבפורטו ריקו והיא מופעלת על ידיד אוניברסיטת קורנל מארה"ב , נתוני הצלחת, קוטר הצלחת זה 305 מטר,היא עשויה מ 38,778 פלחי אלומיניום מחוררים . מרחק לנקודת הפוקוס 265 מטר, כאשר המטרה שלה היא לגלות גלי רדיו אסטרונומים וחקר מערכת השמש כולל נסיון למצוא חוצנים מהחלל לפי הנראה לי חחחחחחחחחחח

gilriv

New member
אני אוהב דברים מרתקים ?>הלווין

יש הרבה סרטים שמראים באמת מה עושה נ"סא אני גם רואה סרטים ביפנית המון מצוינים תודה רמי -

../images/Emo45.gifבבקשה גילי

השיגור של הלווין הזה הצליח בשלב הראשון שלו,עכשיו מנסים להכניס אותו אל המסלול הסופי בדרך לבדיקות הלווין,ובהמשך,לביצוע בדיקות שידור ראשוניות של הלווין הזה, הלווין הזה שוגר מקזחסטאן בבסיס חיל האוויר של ביקונור קוסמדרום, אבל הפעם חברת השיגור של הלווין הזה היא Land Launch מ ארצות הברית,קליפורניה,לונג ביץ,

gilriv

New member
?

רמי >יש למנוי YES כבר כמעט אותם הערוצים שיש ב-הוט .. פתחו גם לנו ערוץ האח הגדול VAP ביום ראשון {זה מתחיל הסלבס של ישראל -הפעם זה מחייב תשלום -אני יראה את זה באינטרנט בקשת MAKO

gilriv

New member
מי המשתתפים בהאח הגדול VIP

חצי מהסרטון הזה אולי נכון חחחח איזה משעשע ומצחיק נורא חבל שיצנזרו את האח הגדול ייייייייייייה איזה קרוע כולם לראות החח הגדול אילנה אביטל ההה}}}}}}}}}}}

בקשר לתוכנית האח הגדול VIP

התוכנית של עכשיו בישראל פחות מעניינת אותי בינתים,אולי בגלל שזה כבר לא מלהיב אותי כמו קודם בינתים,,אני ראיתי היום בערוץ 20 בשעות הערב,וזה נראה לי די יבש לעומת האח הגדול ששודר קודם עם יוסי בובליל ושפרה קורנפלד, אז היום אני העדפתי לצפות בקדם אירוויזיון 2009 שהיו שם 4 שירים לבחירה של אחינועם ניני עם מירה עוואד,השיר שזכה בקדם זה עינייך,ששם השיר באנגלית רשום בצורה אחרת משהו כמו בעברית "יש דרך אחרת" השנה אין מה להשוות בין קדם אירוויזין ישראל לבין קדם אירוויזיון ספרד ששודר בערוץ TVE אינטרנשיונל, ששם הקדם אירוויזיון היה 3 חלקים במוצאי שבת בצורה עיקבית עד כולל מוצאי שבת הזה, כי שם יש לקדם האירווויזיון 2009 גם חצאי גמר וגם גמר,

gilriv

New member
אני מבין מה שאתה אומר בקשר לאח VIP

הבעיה בלהסתכל עליהם -.. הם בטוח נימוסים מדי ובטוח שלא נראה כאן את הגוף כשהם נכנסות למקלחת >הבנות לדעתי היותר מענינות של צביקה פיק תראה אני רק בעניין להציץ -
אז לי לא משנה יש כמה מבוגרות צעירות מאיה בוסקילה אפשר להגיד עדי נוימן אולי תילך טופלס בבית חחחחחחח..... ? האח הגדול VIP בהחלת יהיה לכישלון גם בגלל המועמדים >,האח הגדול{1 _ אני אהבתי הזה בגלל הבת עינב שעשתה דברים מדאימים {}אפשר לומר תשמע ריאלתי כזה אני אוהב
כי יש בזה חופשיות בוא נגיד

אני מצטער,אבל חוץ מהמשימות שיש שם

נכון לעכשו,זה עדיין,פחות מעניין אותי מהאח הגדול הקודם עם יוסי בובליל ושפרה קורנפלד, זאת דעתי, גם את המשימה שהטילו השבוע זה לא כל כך עניין אותי,שהחניך תורן לפי האמונה הדעה שלו,בוחר מי יועמד להדחה, ואולי דעתו היא לא כמו דעתי? אני כמעט בטוח לחלוטין שלגמר הזה בניגוד לגמר הקודם, אני לא אעשה מאמץ לבוא אליו,במיוחד כמו שעכשיו אני פחות נהנה מהתוכנית הזאת, ולא,אני לא משלם על זה כסף,כי זה פחות מעניין אותי,מהאח הגדול הקודם, אם האח הגדול הקודם היה עולה כסף,אני כן היתי שוקל לשלם על זה מחיר סימלי, אבל גם להנות פחות וגם לממן בצורה כספית את מה שגורם לי להנות פחות כלפי יוצר התוכנית ומשתתפיה,זה לא הכי מתאים לי,המירוץ למיליון יותר מעניין אותי,כי שם אני מרגיש באמת את ההרפתקה שעוברים המשתתפים, אם המירוץ למילון היה עולה סכום סימלי לצפיה,אני הייתי משלם על זה מבחינה כספית, זאת דעתי,

gilriv

New member
הלווין של הצאט

תלחץ על הכרטיסיה שלכה ;בעולמות תפוז ותוסיך תחומי העניין שלכה את האח הגדול -חו"ל יש פנקציה וגם תלחץ שם לי יש הזה בעמוד הראשי -תוכל לראות

למעלה